Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse ungdomsskolen Øyslebøveien 54 4532 ØYSLEBØ Telefon: 38 28 92 16 Send oss e-post
Besøksadresse barneskolen Øyslebøveien 60 4532 ØYSLEBØ Telefon: 38 28 92 16 Send oss e-post
Besøksadresse Heddeland barnehage Heddelandsveien 3 4534 MARNARDAL Telefon: Styrer: 99258052 Send oss e-post
Postadresse Heddeland og Øyslebø oppvekstsenter Lindesnes kommune, Nordre Heddeland 26 4534 MARNARDAL
Redaktør: Rune Johansen
Det er 5 dokumenter i arkivet.
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2020><<
juli 2020
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Ansatte på skolen

Åse Gunn Heddeland
Kontorfullmektig
Starte SMS til 59 44 72 50 med: ÅSHE
38 28 92 16
aase.gunn.heddeland@lindesnes.kommune.no (Send)
Astrid Kjos
Kontaktlærer 1. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: ASKJ
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
astrid.kjos@lindesnes.kommune.no (Send)
Yvonne Bjørnhom Olsen
Kontaktlærer 2. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: YBO
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
yvonne.b.olsen@lindesnes.kommune.no (Send)
Anna Kristine Haraldstad
Kontaktlærer 3. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: AKH
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
anna.k.haraldstad@lindesnes.kommune.no (Send)
Trine Helle
Kontaktlærer 4. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: TRHE
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
trine.helle@lindesnes.kommune.no (Send)
Åse Marit Håkonsen
Lærer barnetrinnet/SFO-leder
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
ase.marit.hakonsen@lindesnes.kommune.no (Send)
Marit Valle
Permisjon
Starte SMS til 59 44 72 50 med: MAVA
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
marit.valle@lindesnes.kommune.no (Send)
Erik Gordon Jensen
Fagarbeider barnetrinnet
97 02 09 46 (arb.rom 1.-4. klasse)
erik.gordon.jensen@lindesnes.kommune.no (Send)
Leiv-Arne Åkset
Fagarbeider barnetrinnet
97 02 09 46 (ar.rom 1.-4. klasse)
leiv.arne.akset@lindesnes.kommune.no (Send)
Anniken Bjørnhom
Lærling
Anniken.Bjornhom@lindesnes.kommune.no (Send)
Evelyn Sagebakken
Kontaktlærer 5. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: EVSA
97 02 14 39 (arb.rom 5. klasse)
evelyn.sagebakken@lindesnes.kommune.no (Send)
Tormod Lindland
Kontaktlærer 6. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: TOLI
97 02 15 69 (arb.rom 6.-7. klasse)
tormod.lindland@lindesnes.kommune.no (Send)
Rebecca Heddeland
Kontaktlærer 7. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: REHE
97 02 15 69 (arb.rom 6.-7. klasse)
rebecca.heddeland@lindesnes.kommune.no (Send)
Nils Harald Sør-Reime
Lærer barnetrinnet/IKT-ansvarlig
Starte SMS til 59 44 72 50 med: NISØ
97 02 14 39 (arb.rom 5. klasse)
nils.sor-reime@lindesnes.kommune.no (Send)
Kari Oftebro
Lærer barnetrinnet/Læringslos
Starte SMS til 59 44 72 50 med: KAOF
97 02 15 69 (arb.rom 6.-7. klasse)
kari.oftebro@lindesnes.kommune.no (Send)
Sigmund Tveiten
Lærer barnetrinnet/Hovedtillitsvalgt Utdanningsforbundet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: SITV
97 02 14 39 (arb.rom 5. klasse)
sigmund.tveiten@lindesnes.kommune.no (Send)
Kathrine Stulien Hellerslien
Permisjon
Kathrine.Stulien.Hellerslien@lindesnes.kommune.no (Send)
Victoria Fjelde Alnes
Lærer
Starte SMS til 59 44 72 50 med: VIAL
97 02 14 39 (arb.rom 5. klasse)
Victoria.Fjelde.Alnes@lindesnes.kommune.no (Send)
Bjørn Hjorteland
Assistent barnetrinnet
Bjorn.O.Hjorteland@lindesnes.kommune.no (Send)
Wenche Usland Eiane
Fagarbeider barnetrinnet
wenche.usland.eiane@lindesnes.kommune.no (Send)
Agathe Askeland Lauvdal
Avdelingsleder barnetrinnet/lærer på barnetrinnet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: AGLA
92 03 64 07
agathe.askeland.lauvdal@lindesnes.kommune.no (Send)
Bente Bruskeland
Kontaktlærer 8A. Verneombud.
Starte SMS til 59 44 72 50 med: BEBR
97 04 61 94 (arb.rom Team 8)
bente.bruskeland@lindesnes.kommune.no (Send)
Lars Ole Bessesen Vatne
Kontaktlærer 8B
Starte SMS til 59 44 72 50 med: LAVA
97 04 61 94 (arb.rom Team 8)
Lars.Ole.Bessesen.Vatne@lindesnes.kommune.no (Send)
Rune Johansen
Lærer ungdomstrinnet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: RUJO
97 04 61 94 (arb.rom Team 8)
rune.johansen@lindesnes.kommune.no (Send)
Anita K. Tronstad
Lærer
Starte SMS til 59 44 72 50 med: ANTR
anita.tronstad@lindesnes.kommune.no (Send)
Tove Mørkesdal
Kontaktlærer 9. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: TOMØ
97 04 62 91 (arb.rom Team 9)
tove.morkesdal@lindesnes.kommune.no (Send)
Siri T. Solås
Kontaktlærer 9. klasse. Læringslos.
Starte SMS til 59 44 72 50 med: SISO
97 04 62 91 (arb.rom Team 9)
siri.trygsland.solaas@lindesnes.kommune.no (Send)
Unni Grindland
Lærer
Starte SMS til 59 44 72 50 med: UNGR
97 04 62 91 (arb.rom Team 9)
Unni.Grindland@lindesnes.kommune.no (Send)
Kolbrun Rut Ragnarsdottir.
Lærer ungdomstrinnet
97 04 62 91 (arb.rom Team 9)
kolbrun.rut.ragnarsdottir@lindesnes.kommune.no (Send)
Trond Ivar Unsgaard
Kontaktlærer 10. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: TRONDU
91 39 04 39 (arb.rom Team 10)
trond.ivar.unsgaard@lindesnes.kommune.no (Send)
Berit Andreassen
Rådgiver og sosiallærer i ungdomsskolen/kontaktlærer 10. klasse
Starte SMS til 59 44 72 50 med: BEAN
94 86 29 19
berit.andreassen@lindesnes.kommune.no (Send)
Aud Flakk
Lærer ungdomstrinnet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: AUFL
91 39 04 39 (arb.rom Team 10)
aud.flakk@lindesnes.kommune.no (Send)
Gudrun Simpson,
Lærer ungdomstrinnet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: GUSI
91 39 04 39 (arb.rom Team 10)
gudrun.simpson@lindesnes.kommune.no (Send)
Ingvild Roll Gimse
Lærer ungdomstrinnet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: INGI
91 39 04 39 (arb.rom Team 10)
ingvild.roll.gimse@lindesnes.kommune.no (Send)
Monica Frydnes Aamlid
Miljøterapeut
91 39 04 39 (arb.rom Team 10)
Monica.Frydnes.Aamlid@lindesnes.kommune.no (Send)
Ingrid Trygsland
Assistent ungdomstrinnet
91 39 04 39 (arb.rom Team 10)
ingrid.trygsland@lindesnes.kommune.no (Send)
Audun Nøkland
Avdelingsleder på ungdomstrinnet/lærer på ungdomstrinnet
Starte SMS til 59 44 72 50 med: AUNØ
91 62 16 16
audun.nokland@lindesnes.kommune.no (Send)
Mona Harbak
Kultur - og ungdomskonsulent
Ansvarlig for HUK ungdomsklubb
90 24 34 05
mona.harbak@lindesnes.kommune.no (Send)
Anne Bjørnevåg
Helsesykepleier
99 53 69 80
anne.bjornevag@lindesnes.kommune.no (Send)
Ingvild Rosseland
Helsesykepleier
46 84 92 73
ingvild.rosseland@lindesnes.kommune.no (Send)
Anstein Dønnestad
Vaktmester
47 62 88 68
anstein.donnestad@lindesnes.kommune.no (Send)
Unni Benoni Nergaard
Bibliotekar
unni.nergaard@lindesnes.kommune.no (Send)
Ingeborg Fredriksen
Bibliotekar
48 99 10 12
ingeborg.fredriksen@lindesnes.kommune.no (Send)
Sissel Marki
Bibliotek og innbyggertorv
38 25 33 75
sissel.marki@lindesnes.kommune.no (Send)