Meny
Velg seksjon Forside
8.trinn
9.trinn
10.trinn
KUH - Utstilling
Teknologi i praksis
Flatholmveien 1 4623 Kristiansand
Telefon: 38064300 Send oss e-post
Redaktør: Marit Faanes
IST Foreldreportalen
Foreldreportalen (ID-porten)
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Ansatte

Marit Faanes
Rektor
38064301
marit.faanes@kristiansand.kommune.no (Send)
Jon-Egil Enger
Inspektør
38064302
jon-egil.enger@kristiansand.kommune.no (Send)
Svein-Åge Losnegard
Rådgiver
38064305
svein.age.losnegard@kristiansand.kommune.no (Send)
Solfrid B. Salvesen
Sosiallærer
38064304
solfrid.b.salvesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Terje Rødland
Spes.ped.kontakt, IT-kontakt, lærer
38064303
terje.rodland@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Haugetveit Wibrand
Kontorleder
anne.haugetveit.wibrand@kristiansand.kommune.no (Send)
Hege Eirin Engestøl
Helsesøster
hege.eirin.engestol@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth G. Aggvin
Lærer
elisabeth.g.aggvin@kristiansand.kommune.no (Send)
Ruth Hilde Bjerkeseth
Miljøarbeider
Ruth.Hilde.Bjerkeseth@kristiansand.kommune.no (Send)
Gro Furholt
Lærer
gro.furholt@kristiansand.kommune.no (Send)
Bernt O. Gundersen
Lærer
bernt.o.gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Per Erik Gundersen
Lærer
per.e.gundersen@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Snefrid Flemmen Holum
Lærer
hanne.snefrid.flemmen.holum@kristiansand.kommune.no (Send)
Siri Halvorsen
Lærer
siri.halvorsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Håkon Olsen Holmer
Miljøarbeider
hakon.olsen.holmer@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristina Holtet
Lærer
Kristina.Holtet@kristiansand.kommune.no (Send)
Leif-Arne Ingebretsen
Lærer
leif-arne.ingebretsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Justnæs
Miljøarbeider
elin.justnaes@kristiansand.kommune.no (Send)
Einar Kristiansen
Lærer
einar.kristiansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Borghild Køsker
Lærer
borghild.kosker@kristiansand.kommune.no (Send)
Karianne Lindal
Lærer
Karianne.Lindal@kristiansand.kommune.no (Send)
Elisabeth Lindland
Lærer
elisabeth.m.lindland@kristiansand.kommune.no (Send)
Lene-Christin Nævisdal
Lærer
Lene.Christin.Naevisdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Laila Nøkland
Lærer
laila.nokland@kristiansand.kommune.no (Send)
John Arthur M. Rokkones
Lærer
john.a.m.rokkones@kristiansand.kommune.no (Send)
Karen Kulien
Lærer
karen.kulien@kristiansand.kommune.no (Send)
Iris Marie Sinnes
Lærer
iris.marie.sinnes@kristiansand.kommune.no (Send)
Kirsten Strømsøyen
Lærer
kirsten.o.stromsoyen@kristiansand.kommune.no (Send)
Åse Sælø
Lærer
ase.saelo@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Øslebye
Lærer
hilde.oslebye@kristiansand.kommune.no (Send)
Marianne Østensen
Lærer
marianne.ostensen@kristiansand.kommune.no (Send)
Thomas Christoffer Habberstad Holdbakk
Lærer
thomas.holdbakk@kristiansand.kommune.no (Send)
Lillian Gillesen
Lærer
lillian.gillesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Torje Kulien Krokvik
Vikar
torje.kulien.krokvik@kristiansand.kommune.no (Send)