Meny
Velg seksjon Framside
1.kl
2.kl
3.kl
4.kl
5.kl
6.kl
7.kl
Lofthus 5781 Lofthus
Telefon: 53 66 12 53 Faks: Telefon SFO: 90706212 Send e-post til oss
Redaktør: Helga Opedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Tilsette

Helga Opedal
Rektor
95237206
helga.opedal@ullensvang.herad.no (Send)
Bjørg Opedal Hove
Inspektør
bjorg.opedal.hove@ullensvang.herad.no (Send)
Brit B. Eidnes
Lærar
Kontaktlærar 1.klasse
brit.eidnes@ullensvang.herad.no (Send)
Ingebjørg Opedal Hove
Lærar
Kontaktlærar 2.klasse
ingebjorg.hove@ullensvang.herad.no (Send)
Tone Ekkje
Lærar
Kontaktlærar 3.klasse
tone.ekkje@ullensvang.herad.no (Send)
Brita K. Ringheim
Lærar
Kontaktlærar 4. klasse
brita.karoline.borve@ullensvang.herad.no (Send)
Trude Otterholm
Lærar
Kontaktlærar 5. klasse
trude.otterholm@ullensvang.herad.no (Send)
Kjerand Hope
Lærar
Kontaktlærar 6. klasse
kjerand.hope@ullensvang.herad.no (Send)
Kristine Reigstad
Lærar
Kontaktlærar 7. klasse
kristine.reigstad@ullensvang.herad.no (Send)
Tonje Nå Opedal
Lærar
Spesialpedagogisk lærar
tonje.nå@ullensvang.herad.no (Send)
Bjarte Soltvedt
Lærar
Timelærar
bjarte.soltvedt@ullensvang.herad.no (Send)
Oda Gjerde Tyssebotn
Lærar
Timelærar
oda.tyssebotn@ullensvang.herad.no (Send)
Hanna L. Sekse
Lærar
Randi Johannesen
Lærar
randi.johannesen@ullensvang.herad.no (Send)
Tore Underdal Rønhovde
Miljøarbeidar
Margit Lofthus
Assistent og SFO-leiar
margit.lofthus@ullensvang.herad.no (Send)
Tone Flisram
Assistent
tone.flisram@ullensvang.herad.no (Send)
Lena Lofthus
Assistent
lena.lofthus@ullensvang.herad.no (Send)
Kjersti Næsheim
Assistent
Linn Therese Å.Fresvik
Assistent
linn.therese@ullensvang.herad.no (Send)
Edel T.Fjellheim
Assistent
edel.fjellheim@ullensvang.herad.no (Send)
Bente Bjørklund Meland
Assistent
bente.meland@ullensvang.herad.no (Send)
Hilder S. Knoff
Assistent
Kjersti Lund Midtun
Lærekandidat
kjersti.lund.midtun@ullensvang.herad.no (Send)
Salma Y. Ahmed
Arbeidspraksis