Meny
Velg seksjon Framside
1.kl
2.kl
3.kl
4.kl
5.kl
6.kl
7.kl
Lofthus 5781 Lofthus
Telefon: 53 66 12 53 Faks: Telefon SFO: 90706212 Send e-post til oss
Redaktør: Helga Opedal
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Tilsette

Helga Opedal
Rektor
95237206
helga.opedal@ullensvang.kommune.no (Send)
Bjørg Opedal Hove
Inspektør
bjorg.opedal.hove@ullensvang.kommune.no (Send)
Tone Ekkje
Lærar
Kontaktlærar 1.klasse
tone.ekkje@ullensvang.kommune.no (Send)
Hanne Dvergsdal
Lærar
Kontaktlærar 2.klasse
hanne.dvergsdal@ullensvang.kommune.no (Send)
Ingebjørg Opedal Hove
Lærar
Kontaktlærar 3.klasse
ingebjorg.hove@ullensvang.kommune.no (Send)
Kristin Lothe
Lærar
Kontaktlærar 4.klasse
kristin.lothe@ullensvang.kommune.no (Send)
Brita K. Ringheim
Lærar
Kontaktlærar 5. klasse
brita.karoline.borve@ullensvang.kommune.no (Send)
Trude Otterholm
Lærar
Kontaktlærar 6. klasse
trude.otterholm@ullensvang.kommune.no (Send)
Hanna L. Sekse
Lærar
Kontaktlærar 7.klasse
hanna.sekse@ullensvang.kommune.no (Send)
Kjerand Hope
Lærar
Timelærar
kjerand.hope@ullensvang.kommune.no (Send)
Trude Aandereaa
Lærar
Timelærar
trude.andereaa@ullensvang.kommune.no (Send)
Tonje Nå Opedal
Lærar
Spesialpedagogisk lærar
tonje.nå@ullensvang.kommune.no (Send)
Randi Johannesen
Lærar
randi.johannesen@ullensvang.kommune.no (Send)
Tore Underdal Rønhovde
Miljøarbeidar
tore.ronhovde@ullensvang.kommune.no (Send)
Margit Lofthus
Assistent og SFO-leiar
margit.lofthus@ullensvang.kommune.no (Send)
Tone Flisram
Assistent
tone.flisram@ullensvang.kommune.no (Send)
Lena Lofthus
Assistent
lena.lofthus@ullensvang.kommune.no (Send)
Kjersti Næsheim
Assistent
Linn Therese Å.Fresvik
Assistent
linn.therese@ullensvang.kommune.no (Send)
Edel T.Fjellheim
Assistent
edel.fjellheim@ullensvang.kommune.no (Send)
Bente Bjørklund Meland
Assistent
bente.meland@ullensvang.kommune.no (Send)
Hilder S. Knoff
Assistent
Kjersti Lund Midtun
Lærekandidat
kjersti.lund.midtun@ullensvang.kommune.no (Send)
Salma Y. Ahmed
Lærekandidat