Meny
Velg seksjon Forside
Fjelltunvegen 37a 4100 Jørpeland
Telefon: 51 74 26 70 Send oss e-post
Redaktør: Brit Valheim
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Våre ansatte

Dette er være flotte ansatte

Gerd Næss Barka
Rektor
97688317
gerd.barka@strand.kommune.no (Send)
Brit Valheim
Inspektør/avdelingsleder
brit.valheim@strand.kommune.no (Send)
Elly Halsne
Spesped.ansvarlig
elly.halsne@strand.kommune.no (Send)
Gunn Rygh
Kontorkoordinator
gunn.rygh@strand.kommune.no (Send)
Siv Ingjerd Moen
Kontorsekretær
siv.ingjerd.moen@strand.kommune.no (Send)
Mette Steensen
kontaktlærer/ lagleder
mette.steensen@strand.kommune.no (Send)
Kristiane Mæhle
kontaktlærer
kristiane.maehle@strand.kommune.no (Send)
Jana Gutierrez
kontaktlærer/ lagleder
jana.gutierrez@strand.kommune.no (Send)
Bodhild Holta Olsen
kontaktlærer
bodhild.holsen@strand.kommune.no (Send)
Ingrid Holta
kontaktlærer
ingrid.holta@strand.kommune.no (Send)
Kjersti Kristensen
Sosiallærer
kjersti.kristensen@strand.kommune.no (Send)
Heidi Barka
kontaktlærer
heidi.barka@strand.kommune.no (Send)
Inger Johanne Svendsbøe
kontaktlærer
inger.johanne.svendsboe@strand.kommune.no (Send)
Sigrid Selcvik
kontaktlærer
sigrid.selsvik@strand.kommune.no (Send)
Karine Amdal
Lærer
karine.amdal@strand.kommune.no (Send)
Randi Røgenes Askeland
pedagog
randirogenes.askeland@strand.kommune.no (Send)
Elin Lødemel Bøvor
spesialpedagog
elin.bovor@strand.kommune.no (Send)
Siv Olaug Fjelde
pedagog
siv.fjelde@strand.kommune.no (Send)
Anne Øyen Gjerde
kontaktlærer
anneoyen.gjerde@strand.kommune.no (Send)
Irene Tytlandsvik
kontaktlærer/ lagleder
irene.tytlandsvik@strand.kommune.no (Send)
Gøril Notvik rosså
lærer
goril.notvik.rossa@strand.kommune.no (Send)
Heidi johannesen Tjensvold
kontaktlærer
heidi.johannessen.tjensvold@strand.kommune.no (Send)
Randi Nag
pedagog
randi.nag@strand.kommune.no (Send)
Cecilie Steinstø
pedagog
cecilie.steinsto@strand.kommune.no (Send)
Doris Nessa Hetland
pedagog
doris.hetland@strand.kommune.no (Send)
Ingerid Helen Idsøe
pedagog
ingerid.idsoe@strand.kommune.no (Send)
Berit Elen Ur
Kontaktlærer
berit.elen.ur@strand.kommune.no (Send)
Ingrid Helland
spesialpedagog
ingrid.helland@strand.kommune.no (Send)
Unn Helen Solli fossmark
assistent
Linda Harestad
assistent
Valborg Harestad
assistent
Erna Helmikstøl
assistent
Bjørg Mary Fjelde Heskje
assistent
Margunn fjelde Hultin
assistent
Ingeborg Jøssang
assistent
Gunn Karin Melby
assistent
Berit Helen Seljeskog
assistent
Trude Helland Gulestøl
Lærer
trude.gulestol@strand.kommune.no (Send)
Veronica Håland Gudmundsen
Kontaktlærer
veronicahaland.gudmundsen (Send)
Anne Lise Fiskå Melberg
assistent-permisjon
Klara Strand Halsne
kontaktlærer
klara.strand.halsne@strand.kommune.no (Send)
Marianne Alstveit
Kontaktlærer
vikariat
marianne.alstveit@strand.kommune.no (Send)
Hanne Holthe
Kontaktlærer
hanne.holthe@strand.kommune.no (Send)
Erik Vatland
assistent (lærer)
erik.vatland@strand.kommune.no (Send)
Janne Kristin Kåsen
kontaktlærer
jannekristin.kasen@strand.kommune.no (Send)
Sissel Tove Jordbræk Eriksson
lærer
sissel.tove.eriksson@strand.kommune.no (Send)
Bente Røer Tungland
lærer
benteroer.tungland@strand.kommune.no (Send)
Merete Heng Steen
assistent
merete.heng.steen@strand.kommune.no (Send)
Kamila Figlarska
assistent
kamila.figlarska@strand.kommune.no (Send)
Ann Marie Sigmundstad Jacobsen
assistent (lærer)
ann.marie.sigmundstad.jacobsen@strand.kommune.no (Send)
Tonje Fossan Lehland
Kontaktlærer
93052684
tonje.fossan.lehland@strand.kommune.no (Send)
Silje Vaaland tjøstheim
Kontaktlærer
90088119
silje.vaaland.tjostheim@strand.kommune.no (Send)
Laila Aase
Kontaktlærer
laila.katrine.hatleskog.aase@strand.kommune.no (Send)