Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2018><<
september 2018
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 5.trinn

Geir Helland
Kontaktlærar 5A
geir.helland@time.kommune.no (Send)
Maren Vardøy-Lie
Kontaktlærar 5B
maren.vardoy-lie@time.kommune.no (Send)
Hanne Britt Rimestad
Kontaktlærar 5C
hanne.britt.rimestad@time.kommune.no (Send)
Roger Gauthun
Kontaktlærar 5D
roger.gauthun@time.kommune.no (Send)
Kirsten Alstadsæter
Vikar
Hanne Lise Solheim
Lærar
hanne.lise.solheim@time.kommune.no (Send)
Unni Einarsen
Lærar
unni.einarsen@time.kommune.no (Send)
Beate Larsen Krukhaug
Miljørettleiar
Gro Selle Ulvang
Lærar
Gro.selle.ulvang@time.kommune.no (Send)
Åse Thiemer
Assistent
Ase.thiemer@time.kommune.no (Send)
Ingrid Elisabeth Harboe-Wiig
Permisjon
ingrid.elisabeth.harboe-wiig@time.kommune.no (Send)