Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 5.trinn

Anette Tjessem
Kontaktlærar 5A
Anette.tjessem@time.kommune.no (Send)
Ola Selliken
Kontaktlærar 5B
Ola.selliken@time.kommune.no (Send)
Ann-Kathrin Mehlum
Kontaktlærar 5C
Ann-kathrin.mehlum@time.kommune.no (Send)
Helena Rosland Mehus
Kontaktlærar 5D
Helena.rosland@time.kommune.no (Send)
Lars Bjarne Undheim
Lærar
Lars.bjarne.undheim@time.kommune.no (Send)
Iselin Meling Karstensen
Lærar
Iselin.meling.karstensen@time.kommune.no (Send)
Irene Auestad
Miljøveileder
Irene.auestad@time.kommune.no (Send)
Åse Thiemer
Fagarbeider
Ase.thiemer@time.kommune.no (Send)