Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 5.trinn

Geir Helland
Kontaktlærar 5A
geir.helland@time.kommune.no (Send)
Maren Vardøy-Lie
Kontaktlærar 5B
maren.vardoy-lie@time.kommune.no (Send)
Hanne Britt Rimestad
Kontaktlærar 5C
hanne.britt.rimestad@time.kommune.no (Send)
Roger Gauthun
Kontaktlærar 5D
roger.gauthun@time.kommune.no (Send)
Ingrid Elisabeth Harboe-Wiig
Lærar
ingrid.elisabeth.harboe-wiig@time.kommune.no (Send)
Hanne Lise Solheim
Lærar
hanne.lise.solheim@time.kommune.no (Send)
Unni Einarsen
Lærar
unni.einarsen@time.kommune.no (Send)
Beate Larsen Krukhaug
Miljørettleiar
Gro Selle Ulvang
Lærar
Gro.selle.ulvang@time.kommune.no (Send)
Åse Thiemer
Assistent
Ase.thiemer@time.kommune.no (Send)