Meny
Velg seksjon Forside
Nye Kirkevei 26 4645 Nodeland
Telefon: 38 18 59 60 Faks: 38 18 59 89 Send oss e-post
Redaktør: Daniel Håkestad
Gå til Google Classroom
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Her er den flotte gjengen som jobber ved Songdalen ungdomsskole

Daniel Håkestad
Rektor/enhetsleder
98688777
daniel.hakestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Jorunn Knutsen Nøding
Assisterende rektor
99159719
jorunn.knutsen.noding@kristiansand.kommune.no (Send)
Anja Heskestad
Konsulent
38185960
anja.heskestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Torhild Kittelsen
Rådgiver, faglærer
98468744
torhild.kittelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ragnhild Gulbrandsen Andresen
Sosiallærer, faglærer - Permisjon
91343912
ragnhild.gulbrandsen.andresen@kristiansand.kommune.n (Send)
Maria Rein
Spes.ped.leder, bibliotekar, faglærer
48045692
maria.rein@kristiansand.kommune.no (Send)
Sara Christine Svinstad
Kontaktlærer 8a, faglærer, trinnleder 8.trinn
95219486
sara.christine.kvale@kristiansand.kommune.no (Send)
Mattias Jahr
Faglærer
97121752
mattias.jahr@kristiansand.kommune.no (Send)
Evie Iren Ellefsen
Faglærer
95203706
evie.iren.ellefsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Ellen Rebekka Sævareid
Kontaktlærer 9A, faglærer
98633225
ellen.rebekka.savareid@kristiansand.kommune.no (Send)
Åshild Nielsen
Permisjon
99351010
ashild.nielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Morten Axelsen
Kontaktlærer 9c, faglærer.
93088372
morten.axelsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Arild Berge
Kontaktlærer 10a, faglærer
90824337
arild.berge@kristiansand.kommune.no (Send)
Thomas Candasamy
Faglærer
40070156
thomas.candasamy@kristiansand.kommune.no (Send)
Ole Christian Hagen
Kontaktlærer 10b, faglærer
94817538
Ole.Christian.Hagen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristin Mesel
Kontaktlærer 10c, faglærer
92668456
kristin.mesel@kristiansand.kommune.no (Send)
Trine Sæther
Kontaktlærer 8c, faglærer, tillitsvalgt utdannigsforbundet
45780452
trine.saether@kristiansand.kommune.no (Send)
Hanne Cathrine Skaar
Trinnleder 9.trinn, kontaktlærer i 9a, faglærer, IKT-ansvarlig
91833898
hanne.cathrine.skaar@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Liv Nykvist
Faglærer
anne.liv.nykvist@kristiansandkommune.no (Send)
Dag Thorsvik
Kontaktlærer 9b, faglærer, verneombud
911 05 810
dag.thorsvik@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørge Aardal
Kontaktlærer 8b, faglærer
bjorge.aardal@kristiansand.kommune.no (Send)
Birgitte Vartdal
Faglærer
birgitte.vartdal@kristiansand.kommune.no (Send)
Yngvar Monstad
Kontaktlærer i 9c, faglærer
922 93 685
yngvar.monstad@kristiansand.kommune.no (Send)
Nancy Johannessen
Faglærer
Dordi.N.Johannessen@kristiansand.kommune.no (Send)
Margrethe Skogrand
Permisjon
Margrethe.Skogrand@kristiansand.kommune.no (Send)
Eva Coward
Faglærer
eva.coward@kristiansand.kommune.no (Send)
Preben Richardsen
Trinnleder 10.trinn, faglærer
98424270
preben.richardsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Åshild Moseidjord Fjellestad
Kontaktlærer i 9b, faglærer
95921929
Ashild.Fjellestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Anna Theresa Hägg
Faglærer
anna.haegg@kristiansand.kommune.no (Send)
Annette Marthinsen
Miljøterapeut - Vikar for sosiallærer
annette.f.marthinsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Gry Weronika Hansen
Barne- og ungdomsarbeider, tillitsvalgt Fagforbundet
Jørn Kristensen
Fagarbeider
99121922
Tom Richard Ugland
Assistent
Abeer Jubran
Assistent
Janne Vasland
Renholder
Mona Skogen
Renholder
Helene Juvasstøl
Renholder