Meny
Velg seksjon Forside
Nye Kirkevei 26 4645 Nodeland
Telefon: 38 18 59 60 Faks: 38 18 59 89 Send oss e-post
Redaktør: Øystein Dybesland
Gå til Its Learning
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Her er den flotte gjengen som jobber ved Songdalen ungdomsskole

Øystein Dybesland
Rektor/enhetsleder
97648137
oystein.dybesland@songdalen.kommune.no (Send)
Jorunn Knutsen Nøding
Assisterende rektor, trinnleder 8.trinn
99159719
jorunn.knutsen.noding@songdalen.kommune.no (Send)
Anja Heskestad
Konsulent
38185960
anja.heskestad@songdalen.kommune.no (Send)
Torhild Kittelsen
Rådgiver, faglærer
98468744
torhild.kittelsen@songdalen.kommune.no (Send)
Ragnhild Gulbrandsen Andresen
Sosiallærer, faglærer
91343912
ragnhild.gulbrandsen.andresen@songdalen.kommune.n (Send)
Maria Rein
Spes.ped.leder, bibliotekar, faglærer
38185968
maria.rein@songdalen.kommune.no (Send)
Sara Christine Svinstad
Kontaktlærer 9a, faglærer, trinnleder 9.trinn
95219486
sara.christine.kvale@songdalen.kommune.no (Send)
Mattias Jahr
Kontaktlærer 9b, faglærer
97121752
mattias.jahr@songdalen.kommune.no (Send)
Evie Iren Ellefsen
Kontaktlærer 9c, faglærer
95203706
evie.iren.ellefsen@songdalen.kommune.no (Send)
Ellen Rebekka Sævareid
Kontaktlærer 10a, faglærer
98633225
ellen.rebekka.savareid@songdalen.kommune.no (Send)
Åshild Nielsen
Kontaktlærer 10b, faglærer
99351010
ashild.nielsen@songdalen.kommune.no (Send)
Morten Axelsen
Kontaktlærer 10c, faglærer.
93088372
morten.axelsen@songdalen.kommune.no (Send)
Arild Berge
Kontaktlærer 8a, faglærer
90824337
arild.berge@songdalen.kommune.no (Send)
Thomas Candasamy
Faglærer
40070156
thomas.candasamy@songdalen.kommune.no (Send)
Ole Christian Hagen
Kontaktlærer 8b, faglærer, tillitsvalgt Utdanningsforbundet
Ole.Christian.Hagen@songdalen.kommune.no (Send)
Kristin Mesel
Kontaktlærer 8c, faglærer
92668456
kristin.mesel@songdalen.kommune.no (Send)
Trine Sæther
Faglærer
45780452
trine.saether@songdalen.kommune.no (Send)
Hanne Cathrine Skaar
Trinnleder 10.trinn, faglærer, IKT-ansvarlig
91833898
hanne.cathrine.skaar@songdalen.kommune.no (Send)
Anne Liv Nykvist
Faglærer
anne.liv.nykvist@songdalen.kommune.no (Send)
Dag Thorsvik
Faglærer, verneombud
dag.thorsvik@songdalen.kommune.no (Send)
Børge Mørkve-Simonsen
Faglærer
borge.morkve-simonsen@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørge Aardal
Faglærer
bjorge.aardal@songdalen.kommune.no (Send)
Berit Haavik Nilsen
Faglærer
berit.haavik.nilsen@songdalen.kommune.no (Send)
Birgitte Vartdal
Faglærer
birgitte.vartdal@songdalen.kommune.no (Send)
Yngvar Monstad
Faglærer
yngvar.monstad@songdalen.kommune.no (Send)
Kristian Espedal Larsen
Faglærer
kristian.espedal.larsen@songdalen.kommune.no (Send)
Nancy Johannessen
Faglærer
Dordi.N.Johannessen@songdalen.kommune.no (Send)
Margrethe Skogrand
Faglærer
Margrethe.Skogrand@songdalen.kommune.no (Send)
Eva Coward
Faglærer
eva.coward@songdalen.kommune.no (Send)
Preben Richardsen
faglærer
98424270
preben.richardsen@songdalen.kommune.no (Send)
Åshild Moseidjord Fjellestad
Faglærer
95921929
Annette Marthinsen
Faglærer
97974993
Gry Weronika Hansen
Barne- og ungdomsarbeider, tillitsvalgt Fagforbundet
Jørn Kristensen
Fagarbeider
99121922
Tom Richard Ugland
Assistent
Abeer Jubran
Assistent
Eldar Åkseth
Lærling barne- og ungdomsarbeider
99315731
eldar.akseth@songdalen.kommune.no (Send)
Janne Vasland
Renholder
Mona Skogen
Renholder
Helene Juvasstøl
Renholder