Meny
Velg seksjon Forside
Besøksadresse Soltunveien 30 4026 Stavanger Telefon: 51914100 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Rektor Egil Alne
Det er 9 dokumenter i arkivet.
Ansatte ved Tastaveden skole

Ellinor Lie
Skolekonsulent
51914100
ellinor.lie@stavangerskolen.no (Send)
Vibeke Fykse
Rådgiver, Sos.ped.
51914104
vibeke.fykse@stavangerskolen.no (Send)
Janne Margrethe R Breivik
Rådgiver og faglærer
51914105
janne.margrethe.rosseid.breivik@stavangerskolen.no (Send)
Cecilie Ihle
Miljøterapeut
51914138
cille.ihle@stavangerskolen.no (Send)
Henrik Ueland
Kontaktlærer 8a
Fag: Norsk, KRLE
henrik.ueland@stavangerskolen.no (Send)
Bjørnar Knudsen
Kontaktlærer 8a. IKT-veileder.
Fag: Engelsk, Samfunn, Musikk
bjornar.knudsen@stavangerskolen.no (Send)
Else Gjerstad
Kontaktlærer 8b
Fag: Norsk, Samfunnsfag, KRLE
else.gjerstad@stavangerskolen.no (Send)
Lene Bokn
Kontaktlærer 8b
Fag: Matematikk, Naturfag, Kroppsøving
lene.talgo.johannessen.bokn@stavangerskolen.no (Send)
Bjarne Skumsnes
Kontaktlærer 8c
Fag: Matematikk, Naturfag, Kroppsøving
bjarne.skumsnes@stavangerskolen.no (Send)
Veronica Veastad
Kontaktlærer 8c
Engelsk, K&H, Samfunnsfag, KRLE
veronica.veastad@stavangerskolen.no (Send)
Alfred Haavardsholm
Kontaktlærer 8d
Fag: matematikk, naturfag
alfred.o.havardsholm@stavangerskolen.no (Send)
Sigvald Fyljesvoll
Kontaktlærer 8d
Fag: Samfunn, Kroppsøving, KRLE, K&H
sigvald.fyljesvoll@stavangerskolen.no (Send)
Gunn Arnøy
Kontaktlærer 9a
Fag: Norsk, KRLE, K&H
gunn.helen.arnoy@stavangerskolen.no (Send)
Inez Hetland
Kontaktlærer 9a
Fag: Engelsk, KRLE
inez.elise.hetland@stavangerskolen.no (Send)
Liv Ellen Kirkaune
Kontaktlærer 9b
Fag: Norsk, Engelsk, Fransk.
liv.ellen.kirkaune@stavangerskolen.no (Send)
Merete Reianes
Kontaktlærer 9b
Fag: Matematikk, Naturfag
merete.reianes@stavangerskolen.no (Send)
Christel Bærheim
Kontaktlærer 9c
Matematikk, Samfunn, Kroppsøvning, Mat og helse
christel.berheim@stavangerskolen.no (Send)
Mikal Hebnes Olsen
Kontaktlærer 9c
Fag: Norsk, kroppsøving, KRLE
mikal.hebnes.olsen@stavangerskolen.no (Send)
Anna Vidarsdottir
Kontaktlærer 9d
Fag: Norsk, Samfunn, KRLE og Kroppsøving
anna.vidarsdottir@stavangerskolen.no (Send)
Ina Stråtveit
Kontaktlærer 9d
Matematikk, Naturfag, KRLE, Kroppsøving
ina.stratveit@stavangerskolen.no (Send)
Pål Reinertsen
Kontaktlærer 10a
Fag: Matematikk, Kroppsøving
pal.reinertsen@stavangerskolen.no (Send)
Anette Solstrand
Kontaktlærer 10a
Fag: Norsk, KRLE, Kunst og håndverk
anette.solstrand@stavangerskolen.no (Send)
Jan Kåre Rafoss
Kontaktlærer 10b
Fag: Matematikk, Naturfag, Kroppsøvning.
jan.kare.rafoss@stavangerskolen.no (Send)
Silje R. Svela
Kontaktlærer 10b
Fag: Norsk, Samfunnsfag, KRLE, musikk
silje.rostol.svela@stavangerskolen.no (Send)
Trine Fyljesvoll
Kontaktlærer 10c
Fag: Norsk, Samfunnsfag, KRLE
trine.fyljesvoll@stavangerskolen.no (Send)
Louise Ognedal
Kontaktlærer 10c
Fag: Matematikk, Naturfag, Samfunnsfag
louise.stordalen.ognedal@stavangerskolen.no (Send)
Tore Sande Schmidt
Faglærer
Fag: Spansk, Engelsk.
tore.sande.schmidt@stavangerskolen.no (Send)
Kari Osmundsen
Faglærer
Fag: Musikk, Tysk, Mat og helse
kari.kalberg.osmundsen@stavangerskolen.no (Send)
Gro Iren Longum
Bibliotekar
gro.iren.longum@stavangerskolen.no (Send)
Hanne Marit Steigen
Faglærer
Fag: Tysk, matematikk
hanne.marit.andal.steigen@stavangerskolen.no (Send)
Tomas Kroon
Miljøveileder
tommy.andre.malme.kroon@stavangerskolen.no (Send)
Andreas Lyse
Miljøveileder
Andreas.Johannesen@stavangerskolen.no (Send)
Alf Daniel Dahl
Miljøveileder
alf.daniel.dahl@stavangerskolen.no (Send)
Anita Bekkeheien
Faglærer
Fag: Norsk, Musikk
anita.bekkeheien@stavangerskolen.no (Send)
Olav Hove
Faglærer Musikk, Norsk
Musikk, Norsk
olav.hove@stavangerskolen.no (Send)
Margrete Ytreland
Faglærer
Fag: Spansk, Mat og helse
oddveig.margrete.ytreland@stavangerskolen.no (Send)
Natalie Haavik
Permisjon
Fag: Naturfag, Engelsk, Mat og helse
natalie.louise.haavik@stavangerskolen.no (Send)
Maren Oterholt
Permisjon
Fag: Spansk, Engelsk og Kunst og håndverk
maren.oterholt@stavangerskolen.no (Send)