Meny
Velg Gruppe/Instrument Framside
Besøksadresse: Ola Barkveds vei 16 4340 Bryne Telefon: 51776410 / 48293505 Send e-post til oss
Postadresse: Postboks 38 4349 Bryne Telefon: 51776410 Send e-post til oss
Redaktør: Astrid Fjeld
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2020><<
august 2020
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
aug
13
2020
Felles planleggingsdag for lærarane
Heile dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Dette er alle våre flotte tilsette:

Guri Årsvoll
Rektor
Klarinett og saksofonlærar
47301209
guri.arsvoll@time.kommune.no (Send)
Øyvind Bøylestad
Konstituert ass.rektor frå 1.8.2020
Pianolærar og Ikt.kontakt, ansvar 10.trinn
99629575
oyvind.boylestad@time.kommune.no (Send)
Kari Kaald Reiten
Piano, Bankers, Intepretasjon, TrioTriol- Den kulturelle spaserstokken
Fredagskule, opplegg i barnehage
90810346
kari.kaald.reiten@time.kommune.no (Send)
Cecilie Hadland
Dans og ballett
Fredagskule
92645255
cecilie.hadland@time.kommune.no (Send)
Heidi Strand Harboe
Skapande skriving
ansvar manus 10.trinn
47895960
heidi.strand.harboe@time.kommune.no (Send)
Rigmor Josdal
Sanglærar, korgruppe
41623309
rigmor.josdal@time.kommune.no (Send)
Victor Molodozhan
Dirigent Bryne skulekorps
http://www.bryneskulekorps.no/
94038898
victor.molodozhan@time.kommune.no (Send)
Arfon Owen
Dirigent Lye, Frøyland skulekorps,
Pianolærar
98044939
arfon.owen@time.kommune.no (Send)
Torill Bøylestad
Sanglærar, Bankers
opplegg i barnehage
95928737
torill.boylestad@time.kommune.no (Send)
Sissel Ruud herikstad
Kunstfaglærar
Fredagskule
95225427
sissel.ruud@time.kommune.no (Send)
Ole Edvard Borse
Gitar, el.gitar, el.bass og band
Permisjon - des 2019
95270783
ole.edvard.borse@time.kommune.no (Send)
Elin Underhaug Kanu
Pianoklærar
90945278
elin.underhaug.kan@time.kommune.no (Send)
Ulvi Hasanli
Fiolinlærar, Jusi
Trio Triol
40384124
ulvi.hasanli@time.kommune.no (Send)
Birgitte Berg Njå
dirigent og instruktør Rosseland skulekorps
instruktør bryne skulekorps
47232729
birgitte.berg.nja@time.kommune.no (Send)
Mina Kristine Ravndal
instruktør Frøyland skulekorps, messinglærar
basstromina@gmail.com
47288079
mina.kristine.ravndal@time.kommune.no (Send)
Siri Vasshus
danselærar
47623249
siri.vasshus@time.kommune.no (Send)
Åsa Lindroos
fløytelærar
akkustisk samspel og Trio Triol
asa.lindroos@time.kommune.no (Send)
Karin Hodne
Dramalærar
46450631
karin.hodne@time.kommune.no (Send)
Lillian Hjørnevik
pianolærar
41294312
lillian.hjornevik@time.kommune.no (Send)
Paul Erik Søderqvist
gitar og el.giar/el.basslærar
ekisoderqvist@gmail.com
41327777
paul.erik.soderqvist@time.kommune.no (Send)
Bent Yngve Kvam
Slagverk
permisjon skuleåret 2020-2021
45403122
bernt.yngve.kvam@time.kommune.no (Send)
Magnar Helland
slagverklærar vikar 2020/2021
magnar.helland@me.
99028690
magnar.helland@time.kommune.no (Send)
Astrid Fjeld
tilkallingsvikar
fjeld.no@gmail.com
48293505
astrid.fjeld@time.kommune.no (Send)
Signe Iren Time
Sanglærar
vikar
99155688
signitime@gmail.com (Send)