Meny
Velg Gruppe/Instrument Framside
Besøksadresse: Ola Barkveds vei 16 4340 Bryne Telefon: 51776410 / 48293505 Send e-post til oss
Postadresse: Postboks 38 4349 Bryne Telefon: 51776410 Send e-post til oss
Redaktør: Astrid Fjeld
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Dette er våre flotte tilsette. Foto av Siri Varland Schøld.

Astrid Fjeld
Rektor, gitar og Bankers
48293505
astrid.fjeld@time.kommune.no (Send)
Øyvind Bøylestad
Ass.rektor skuleåret 2018/2019
Piano og band 10.trinn
99629575
oyvind.boylestad@time.kommune.no (Send)
Kari Kaald Reiten
Administrasjon, Piano, Bankers, Fargeglobus, Intepretasjon, TrioTriol- Den kulturelle spaserstokken
90810346
kari.kaald.reiten@time.kommune.no (Send)
Guri Årsvoll
Klarinett, Saksofon, Permisjon skuleåret 2018/2019 som ass.rektor, Musikkgrupper barn/vaksne og Fargeglobus
47301209
guri.arsvoll@time.kommune.no (Send)
Bent Yngve Kvam
Slagverk
45403122
bernt.yngve.kvam@time.kommune.no (Send)
Cecilie Hadland
Dans og ballett
92645255
cecilie.hadland@time.kommune.no (Send)
Heidi Strand Harboe
Skapande skriving
47895960
heidi.strand.harboe@time.kommune.no (Send)
Anita Waaseth Dahl
Fløyte, TrioTriol
akkustisk samspel
95804621
anita.waaseth.dahl@time.kommune.no (Send)
Rigmor Josdal
Sang, korgruppe
41623309
rigmor.josdal@time.kommune.no (Send)
Siri Varland Schøld
Kunstfag
Permisjon
99248816
siri.varland.schold@time.kommune.no (Send)
Åse Hetland
Trompet, kornett
91733210
ase.hetland@time.kommune.no (Send)
Sverre Tomassen
Dirigent Bryne skulekorps
http://www.bryneskulekorps.no/
41584601
sverre.tomassen@time.kommune.no (Send)
Arfon Owen
Dirigent Lye, Frøyland skulekorps, messinginstruktør Bryne skulekorps
Pianolærar
98044939
arfon.owen@time.kommune.no (Send)
Arild Ronæs
Instruktør i Bryne og Rosseland skulekorps.Waldhorn, IKT-ansvarleg
92805364
arild.ronaes@time.kommune.no (Send)
Maren Idsø Rennemo
Drama/teater og Fargeglobus
Permisjon frå 20 januar 2019 og ut skuleåret.
95238311
maren.idso@time.kommune.no (Send)
Torill Bøylestad
sanglærar
Fargeglobus
95928737
torill.boylestad@time.kommune.no (Send)
Karianne Flåtene Nilssen
instruktør skulekorps
98652111
kariannefn@gmail.com (Send)
Sissel Ruud herikstad
Kunstfaglærar
95225427
sissel.ruud@time.kommune.no (Send)
Ole Edvard Borse
Gitar, el.gitar, el.bass og band
Permisjon frå nov 2018 - des 2019
95270783
ole.edvard.borse@time.kommune.no (Send)
Geir Kåre Taksdal
aspirantkorps, Bryne skulekorps
92420594
geri1996@hotmail.com (Send)
Elin Underhaug Kanu
Pianoklærar
90945278
elin.underhaug.kan@time.kommune.no (Send)
Ulvi Hasanli
Fiolinlærar, Jusi
Trio Triol
40384124
ulvi.hasanli@time.kommune.no (Send)
Birgitte Berg Njå
dirigent og instruktør Rosseland skulekorps
47232729
birgitte.berg.nja@time.kommune.no (Send)
Francisco Berna Gongora
vikar piano skuleåret 2018/2019
93928795
francisco.berna.gongora@time.kommune.no (Send)
Paul Erik Søderqvist
gitar, elgitar,el.bass band 10.trinn
vikar fram til ca des.2019
41327777
paul.erik.soderqvist@time.kommune.no (Send)
Markus Kaardal
gitar, elgitar,el.bass band
vikar
46659750
markus.kaardal@time.kommune.no - kaardal.markus@gmail.com (Send)
Karin Hodne
Drama/teaterlærar
vikar vårsemesteret 2019
46450631