Meny
Velg Gruppe/Instrument Framside
Besøksadresse: Ola Barkveds vei 16 4340 Bryne Telefon: 51776410 / 48293505 Send e-post til oss
Postadresse: Postboks 38 4349 Bryne Telefon: 51776410 Send e-post til oss
Redaktør: Astrid Fjeld
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Dette er alle våre flotte tilsette.

Astrid Fjeld
Rektor, gitar og Bankers
48293505
astrid.fjeld@time.kommune.no (Send)
Øyvind Bøylestad
Piano og Ikt.kontakt
ansvar 10.trinn
99629575
oyvind.boylestad@time.kommune.no (Send)
Kari Kaald Reiten
Piano, Bankers, Intepretasjon, TrioTriol- Den kulturelle spaserstokken
Fredagskule
90810346
kari.kaald.reiten@time.kommune.no (Send)
Guri Årsvoll
ass.rektor Klarinett, Saksofon
Fredagskule, opplegg i barnehage
47301209
guri.arsvoll@time.kommune.no (Send)
Bent Yngve Kvam
Slagverk
45403122
bernt.yngve.kvam@time.kommune.no (Send)
Cecilie Hadland
Dans og ballett
Fredagskule
92645255
cecilie.hadland@time.kommune.no (Send)
Heidi Strand Harboe
Skapande skriving
ansvar manus 10.trinn
47895960
heidi.strand.harboe@time.kommune.no (Send)
Rigmor Josdal
Sang, korgruppe
41623309
rigmor.josdal@time.kommune.no (Send)
Siri Varland Schøld
Kunstfag
Permisjon
99248816
siri.varland.schold@time.kommune.no (Send)
Åse Hetland
Trompet, kornett
91733210
ase.hetland@time.kommune.no (Send)
Victor Molodozhan
Dirigent Bryne skulekorps
http://www.bryneskulekorps.no/
94038898
victor.molodozhan@time.kommune.no (Send)
Arfon Owen
Dirigent Lye, Frøyland skulekorps, messinginstruktør Bryne skulekorps
Pianolærar
98044939
arfon.owen@time.kommune.no (Send)
Maren Idsø Rennemo
Drama/teater
ansvar produksjon 10.trinn
95238311
maren.idso@time.kommune.no (Send)
Torill Bøylestad
sanglærar
95928737
torill.boylestad@time.kommune.no (Send)
Karianne Flåtene Nilssen
instruktør skulekorps
98652111
kariannefn@gmail.com (Send)
Sissel Ruud herikstad
Kunstfaglærar
Fredagskule
95225427
sissel.ruud@time.kommune.no (Send)
Ole Edvard Borse
Gitar, el.gitar, el.bass og band
Permisjon - des 2019
95270783
ole.edvard.borse@time.kommune.no (Send)
Elin Underhaug Kanu
Pianoklærar
90945278
elin.underhaug.kan@time.kommune.no (Send)
Ulvi Hasanli
Fiolinlærar, Jusi
Trio Triol
40384124
ulvi.hasanli@time.kommune.no (Send)
Birgitte Berg Njå
dirigent og instruktør Rosseland skulekorps
instruktør bryne skulekorps
47232729
birgitte.berg.nja@time.kommune.no (Send)
Paul Erik Søderqvist
gitar, elgitar,el.bass band 10.trinn
vikar fram til ca des.2019
41327777
paul.erik.soderqvist@time.kommune.no (Send)
Siri Vasshus
danselærar
47623249
siri.vasshus@time.kommune.no (Send)
Åsa Lindroos
fløytelærar
akkustisk samspel og Trio Triol
asa.lindroos@time.kommune.no (Send)