Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 94 4685 Nodeland
Redaktør: Ruth Ringstad Kolnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Lærere

Andrè Vigebo Haugen
Kontaktlærer
andre.vigebo.haugen@songdalen.kommune.no (Send)
Anne Birgit Østerberg
Kontaktlærer
anne.birgit.osterberg@songdalen.kommune.no (Send)
Bjørg Imeland
Kontaktlærer
bjorg.imeland@songdalen.kommune.no (Send)
Brita Kling Celius
Kontaktlærer
brita.kling.celius@songdalen.kommune.no (Send)
Camilla Bø
Kontaktlærer
Camilla.Bo@songdalen.kommune.no (Send)
Cathrine Nordjordet
Kontaktlærer
Gundersen.Cathrine.Nordjordet@songdalen.kommune.no (Send)
Christine Sørli
Spesialpedagog
Christine.Sorli (Send)
Dag Henry Hansen
Kontaktlærer
dag.henry.hansen@songdalen.kommune.no (Send)
Elin Netland
Lærer
elin.netland@songdalen.kommune.no (Send)
Geir Landro
Lærer
geir.landro@songdalen.kommune.no (Send)
Gro Rygg
Lærer
gro.ovland.rygg@songdalen.kommune.no (Send)
Hilde Berntsen
Lærer
hilde.berntsen@songdalen.kommune.no (Send)
Inger Olsen
Lærer
inger.olsen@songdalen.kommune.no (Send)
Inger Tryland
Lærer
inger.tryland@songdalen.kommune.no (Send)
Ingvild Ørsland Tobiassen
Lærer (permisjon)
ingvild.orsland.tobiassen@songdalen.kommune.no (Send)
Kevin Ruden
Kontaktærer
kevin.ruden@songdalen.kommune.no (Send)
Kristin Ånesland
Kontaktlærer
Kristin.Anesland@songdalen.kommune.no (Send)
Lillian Haugestøl
Lærer
lillian.haugestol@songdalen.kommune.no (Send)
Line Follerås Nyborg
Lærer
line.folleras.nyborg@songdalen.kommune.no (Send)
Mari Hvideberg Govertsen
Kontaktlærer
mari.hvideberg.govertsen@songdalen.kommune.no (Send)
Maria Kjær Reinhartsen
Kontaktlærer
maria.kjar.reinhartsen@songdalen.kommune.no (Send)
Mariann Hagen
Kontaktærer
mariann.hagen@songdalen.kommune.no (Send)
Marie Kristin Haarr
Lærer
marie.kristin.haarr@songdalen.kommune.no (Send)
Marit Meland
Lærer
marit.meland@songdalen.kommune.no (Send)
Marit Nordahl
Lærer
marit.nordahl@songdalen.kommune.no (Send)
Marit Svaland
Lærer
marit.svaland@songdalen.kommune.no (Send)
Marte Holmesland Tveite
Kontaktlærer
marte.holmesland.tveite@songdalen.kommune.no (Send)
Marte Hjortland
Kontaktlærer
marte.hjortland@songdalen.kommune.no (Send)
Mette Danielsen
Lærer/SFO-leder
mette.danielsen@songdalen.kommune.no (Send)
Nina Karlsen
Kontaktlærer (permisjon)
nina.karlsen@songdalen.kommune.no (Send)
Rannveig Midbøe
Lærer
rannveig.midboe@songdalen.kommune.no (Send)
Renate Kjær
Kontaktlærer
renate.kjaer@songdalen.kommune.no (Send)
Ronny Stenberg
Kontaktlærer
ronny.stenberg@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Iren Lyseng
Lærer
tone.iren.lund@songdalen.kommune.no (Send)
Tone Kvivik
Lærer
Skolebibliotekar
tone.klovning.kvivik@songdalen.kommune.no (Send)
Paul Markus Mosvold Hogga
Kontaktlærer
Paul.Markus.Mosvold.Hogga@songdalen.kommune.no (Send)
Odd Arne Gjerdsjø Risdal
Lærer
Odd.Arne.Gjerdsjo.Risdal@songdalen.kommune.no (Send)