Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 4 4685 Nodeland
Redaktør: Kirsten Lønn Foss
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2021><<
november 2021
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Gå til Google Classroom
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Lærere

Andrea Wannebo
Lærer
andrea.wannebo@kristiansand.kommune.no (Send)
Andrè Vigebo Haugen
Kontaktlærer
andre.vigebo.haugen@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Birgit Østerberg
Kontaktlærer
anne.birgit.osterberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Anne Marthe Tønnesen
Lærer
anne.marthe.tonnesen@kristiansand.kommune.no (Send)
Bjørg Imeland
Kontaktlærer
bjorg.imeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Brita Kling Celius
Lærer
brita.kling.celius@kristiansand.kommune.no (Send)
Camilla Bø
Permisjon
Camilla.Bo@kristiansand.kommune.no (Send)
Cathrine Nordjordet
Kontaktlærer
Gundersen.Cathrine.Nordjordet@kristiansand.kommune.no (Send)
Charlotte F. Jensen Flaa
Lærer
charlotte.f.jensen.flaa@kristiansand.kommune.no (Send)
Dag Henry Hansen
Kontaktlærer
dag.henry.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Elin Netland
Lærer
elin.netland@kristiansand.kommune.no (Send)
Geir Landro
Spes.ped. koordinator
geir.landro@kristiansand.kommune.no (Send)
Gro Rygg
Lærer
gro.ovland.rygg@kristiansand.kommune.no (Send)
Helene Augestad
Lærer
helene.augestad@kristiansand.kommune.no (Send)
Hilde Berntsen
Lærer
hilde.berntsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Inger Olsen
Lærer
inger.olsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Janne Torkildsen
Kontaktlærer
Janne.Torkildsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Katrine Borge Askildsen
Lærer
katrine.askildsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Kevin Ruden
Kontaktlærer
kevin.ruden@kristiansand.kommune.no (Send)
Kristin Ånesland
Kontaktlærer
Kristin.Anesland@kristiansand.kommune.no (Send)
Lillian Haugestøl
Kontaktlærer
lillian.haugestol@kristiansand.kommune.no (Send)
Line Follerås Nyborg
Kontaktlærer
line.folleras.nyborg@kristiansand.kommune.no (Send)
Mari Hvideberg Govertsen
Kontaktlærer
mari.hvideberg.govertsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Maria Kjær Reinhartsen
Lærer
maria.kjar.reinhartsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Mariann Hagen
Kontaktlærer
mariann.hagen@kristiansand.kommune.no (Send)
Marie Kristin Haarr
Lærer
marie.kristin.haarr@kristiansand.kommune.no (Send)
Marit Svaland
Lærer
marit.svaland@kristiansand.kommune.no (Send)
Marte Holmesland Tveite
Kontaktlærer
marte.holmesland.tveite@kristiansand.kommune.no (Send)
Marte Hjortland
Kontaktlærer
marte.hjortland@kristiansand.kommune.no (Send)
Mette Danielsen
Lærer/SFO-leder
mette.danielsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Nina Karlsen
Kontaktlærer
nina.karlsen@kristiansand.kommune.no (Send)
Paul Markus Mosvold Hogga
Lærer
Paul.Markus.Mosvold.Hogga@kristiansand.kommune.no (Send)
Rannveig Midbøe
Kontaktlærer
rannveig.midboe@kristiansand.kommune.no (Send)
Renate Kjær
Lærer
renate.kjaer@kristiansand.kommune.no (Send)
Ronny Stenberg
Lærer
ronny.stenberg@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Cecilie Hansen
Lærer
tone.cecilie.hansen@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Iren Lyseng
Permisjon
tone.iren.lund@kristiansand.kommune.no (Send)
Tone Kvivik
Lærer
Skolebibliotekar
tone.klovning.kvivik@kristiansand.kommune.no (Send)