Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 4 4685 Nodeland
Redaktør: Elin Knutsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2020><<
januar 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Andre ansatte

Cathrine Ludvigsen
Barne og ungdomsarbeider (permisjon)
cathrine.ludvigsen@songdalen.kommune.no (Send)
Hanne Greibesland
Barne-og ungdomsarbeider
hanne.greibesland@songdalen.kommune.no (Send)
Jens Gunnar Ormestad
Driftsoperatør
jens.gunnar.ormestad@songdalen.kommune.no (Send)
Jorunn Dahl
Barne- og ungdomsarbeider
jorunn.dahl@songdalen.kommune.no (Send)
Lise Rørheim Finsådal
Barne-og ungdomsarbeider
lise.rorheimfinsadal@songdalen.kommune.no (Send)
Maya Taha
Barne og ungdomsarbeider
maya.taha@songdalen.kommune.no (Send)
Morten Bentsen
Barne og ungdomsarbeider
morten.bentsen@songdalen.kommune.no (Send)
Pål Sverre Lindeberg
Barne og ungdomsarbeider
palsverre.lindeberg@songdalen.kommune.no (Send)
Ruma Akter
Renholder
ruma.akter@songdalen.kommune.no (Send)
Sissel Bjønnum Skaiaa
Assistent
sissel.bjonnum.skaiaa@songdalen.kommune.no (Send)
Robert Hellerslien
Barne og ungdomsarbeider
robert.hellerslien@songdalen.kommune.no (Send)
Berit Wigemyr
Barne og ungdomsarbeider
berit.wigemyr@songdalen.kommune.no (Send)
Maung Pue Abdul
Renholder
Ahmed Elmi Samam
Renholder
Monika Rislaa
Barne- og ungdomsarbeider
monica.rislaa@songdalen.kommune.no (Send)
Lene Aadnøy
Barne- og ungdomsarbeider (permisjon)
lene.aadnøy@songdalen.kommune.no (Send)
Anna Marta Szyc
Barne og ungdomsarbeider
anna.marta.szyc@songdalen.kommune.no (Send)
Siv Myklebust
Barne- og ungdomsarbeider
Siv.Myklebust@songdalen.kommune.no (Send)
Åshild Eikeland
Assistent
ashild.eikeland@kristiansand.kommune.no (Send)
Henrik Olsen Hortemo
Lærling
henrik.olsen.hortemo@songdalen.kommune.no (Send)
Jana Litland
Lærling
jana.mariel.fahret.litland@songdalen.kommune.no (Send)
Heidi Kjellevik
Barne- og ungdomsarbeider
Heidi.Veronica.Kjellevik@songdalen.kommune.no (Send)