Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Besøksadresse Tunballvegen 21 4645 Nodeland Telefon: 38 18 54 40 Send oss e-post
Postadresse Postboks 94 4685 Nodeland
Redaktør: Ruth Ringstad Kolnes
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
aug
19
2019
Første skoledag etter sommerferien
kl 8:30-14:10
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
SFO

Telefon til  SFO: Brakke - 948 58 973
                           Avdeling - 948 45 881 eller 381 85 444
                           SFO-leder - 924 50 722

Søke plass på SFO


Mette Danielsen
SFO-leder
mette.danielsen@songdalen.kommune.no (Send)
Hanne Greibesland
SFO
hanne.greibesland@songdalen.kommune.no (Send)
Jorunn Dahl
SFO
jorunn.dahl@songdalen.kommune.no (Send)
Lise Rørheim Finsådal
SFO
lise.rorheimfinsadal@songdalen.kommune.no (Send)
Marit Horrisland
SFO
marit.horrisland@songdalen.kommune.no (Send)
Maya Taha
SFO
maya.taha@songdalen.kommune.no (Send)
Steffen Johansen
SFO
steffen.johansen@songdalen.kommune.no (Send)
Rune Haugene
Permisjon
rune.haugene@songdalen.kommune.no (Send)
Ruma Akter
SFO
ruma.akter@songdalen.kommune.no (Send)
Robert Hellerslien
SFO
robert.hellerslien@songdalen.kommune.no (Send)
Monika Rislaa
SFO
monica.rislaa@songdalen.kommune.no (Send)
Lene Aadnøy
SFO (permisjon)
lene.aadnøy@songdalen.kommune.no (Send)