Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 8
Overgang barneskole/ungdomsskole
Hjalmar Johansensgate 13 4019 Stavanger
Telefon: 51820230 Faks: 51820231 Send oss e-post
: Unni Iversen (Rektor)
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Våre ansatte

Helge Dyrøy
Kontaktlærer 8A, IKT-veileder
Matematikk, Naturfag
51820230
helge.dyroy@stavangerskolen.no (Send)
Kjersti Nome
Kontaktlærer 8C
Engelsk, Tysk, Samfunnsfag
kjersti.nome@stavangerskolen.no (Send)
Anja B: Endresen
Faglærer, Medie og informasjon
51820230
anja.berggard@stavangerskolen.no (Send)
Elin Drivflaadt
Kontaktlærer 9C
Norsk, samfunnsfag, Krle
51820230
elin.drivflaadt@stavangerskolen.no (Send)
Helene Øvrehus Solheim
Kontaktlærer 8C, Sosialrådgiver
Matematikk, Naturfag, Fysisk aktivitet og helse
51820230
helene.ovrehus.solheim@stavangerskolen.no (Send)
Elisabeth Melberg Olsen
Faglærer, Bibliotekansvarlig
Norsk, Krle, Kunst og håndverk, Design/Redesign
51820230
elisabeth.melberg.olsen@stavangerskolen.no (Send)
Thomas Oftedal
Kontaktlærer 10C
Matematikk, Samfunnsfag, Krle, Kroppsøving, Programmering, ATV
51820230
thomas.oftedal@stavangerskolen.no (Send)
Mona Lill Skaarberg
Kontaktlærer 10C
Norsk, Kunst og håndverk
51820230
mona.lill.skaarberg@stavangerskolen.no (Send)
Caroline C. Retz
Kontaktlærer 8B
Engelsk, Samfunnsfag, Mat og helse, Verneombud
51820230
caroline.clausen.retz@stavangerskolen.no (Send)
Christel Argren
Kontaktlærer 10B
Norsk, Fransk, Medie og informasjon
51820230
christel.argren@stavangerskolen.no (Send)
Jone Gjertsen
Kontaktlærer 10D
Engelsk, Samfunnsfag, Krle, Kroppsøving, Fysisk aktivitet og helse
51820230
jone.gjertsen@stavangerskolen.no (Send)
Gro-Anette J. Slettebø
Kontaktlærer 9A, Rådgiver YOU
Norsk, Krle, Samfunnsfag
51820230
gro-anette.juul.slettebo@stavangerskolen.no (Send)
Alexander D. Twiss
Kontaktlærer 10B
Engelsk, Krle, Musikk, Engelsk fordypning
51820230
alexander.twiss@staavngerskolen.no (Send)
Linda K. Johannesen
Faglærer
Spansk, Kroppsøving
51820230
linda.kjellsdotter.johannesen@stavangerskolen.no (Send)
Kjersti Nygaard
Kontaktlærer 10A
Norsk, Musikk, Kunst og håndverk
51820230
kjersti.nygaard@stavangerskolen.no (Send)
Tone B. Puntervoll Bomo
Kontaktlærer 10A, Rådgiver YOU
Matematikk, Samfunnsfag, Kroppsøving, Fysisk aktivitet og helse
51820230
tone.bomo@stavangerskolen.no (Send)
Tanja Ø. Kvame
Faglærer Kunst og Håndverk, Design/Redesign
51820230
tanja.kvame@stavangerskolen.no (Send)
Lisbeth Brandsøy
Faglærer Kunst og Håndverk
51820230
ann.lisbeth.brandsøy@stavangerskolen.no (Send)
Sølvi Aronsen
Faglærer
Matematikk
51820230
solvi.aronsen@stavangerskolen.no (Send)
Anne Lise Øxnevad
Kontaktlærer 8B
Norsk, Krle, Mat og helse
51820230
anne.lise.oxnevad@stavangerskolen.no (Send)
Tor Kjetil Auklend
Kontaktlærer 9D
Matematikk, Samfunnsfag, Kroppsøving
51820230
tor.kjetil.auklend@stavangerskolen.no (Send)
Lars Eikeland Thuve
Kontaktlærer 9B
Engelsk, Samfunnsfag, Krle, Tysk
51820230
lars.eikeland.thuve@stavangerskolen.no (Send)
Simon Breivik
Kontaktlærer 9A
Matematikk, Engelsk, Musikk, Kroppsøving, Sal og scene, Fysisk aktivitet og helse
51820230
simon.breivik@stavangerskolen.no (Send)
Elise Vistnes
Kontaktlærer 9D
Engelsk, Naturfag, Engelsk fordypning
51820230
Karène Nordland-Olsen
Kontaktlærer 9C
Naturfag, Matematikk, Forskning i praksis
51820230
Elisabeth Forsmo
Miljøarbeider
Barne- og ungdomsarbeider
51820230
elisabeth.forsmo@stavangerskolen.no (Send)
Sarah Næss Klokkervold
Miljøterapeut
Sosionom
51820230/ 97551787
sarah.ness.klokkervold@stavangerskolen.no (Send)
Cicilie Dahl Sellie
Miljøterapeut
Barnevernspedagog
51820230