Meny
Til klasser og rådsorg Framside
Bakkegata 31 6065 Ulsteinvik
Telefon: 70017740 Send e-post til oss
Redaktør: Tor Arne Aasen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
okt
29
2020
10E Kulturnista "Brevet frå krigen"
kl 10:35-11:20
nov
09
2020
MILJØANSVAR 9A
Fleire dagar. Sluttar 13.11.2020
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Innlogging heimeside
Innlogging heimeside
Lærarar og fagarbeidarar



Turid Berg-Rusten
Pedagog
991 68 842
turid.berg-rusten@ulstein.kommune.no (Send)
Natalie Birkhol
Kontaktlærar 9B
930 56 825
natalie.birkhol@ulstein.kommune.no (Send)
Mary Ann Brandal
Kontaktlærar 9D
MOT-coach
957 55 597
mary.ann.brandal@ulstein.kommune.no (Send)
Ingolf Dyrhaug
Kontaktlærar 8A
90126570
ingolf.sakkarus@ulstein.kommune.no (Send)
Myrtel Gine Ertesvåg
Kontaktlærar 8B
957 66 724
myrtel.gine.ertesvag@ulstein.kommune.no (Send)
Jannike Dimmen Gjerde
Kontaktlærar 9A
951 38 084
jannike.dimmen.gjerde@ulstein.kommune.no (Send)
Ellisiv Gryt Grimstad
Kontaktlærar 8C
916 07 461
ellisiv.gryt.grimstad@ulstein.kommune.no (Send)
Henny Mari Haddal
Kontaktlærar 8D
901 31 138
henny.mari.haddal@ulstein.kommune.no (Send)
Therese Moldskred Hasund
Fagarbeidar
916 13 216
therese.moldskred.hasund@ulstein.kommune.no (Send)
Aud Janne Hatlebakk
Kontaktlærar 8B
997 37 039
aud.janne.hatlebakk@ulstein.kommune.no (Send)
Anne Kristine Bollestad Hatløy
Kontaktlærar 9D
932 46 044
anne.kristine.bollestad@ulstein.kommune.no (Send)
Jorunn Hatløy
Fagarbeidar
992 41 273
jorunn.hatloy@ulstein.kommune.no (Send)
Kari Hjelkrem
Kontaktlærar 10A
938 73 886
kari.hjelkrem@ulstein.kommune.no (Send)
Knut Åsland Hjelle
Faglærar
906 45 679
knut.hjelle@ulstein.kommune.no (Send)
Tonje Hjertø
Faglærar
951 82 879
tonje.hjerto@ulstein.kommune.no (Send)
Christina Kaldhol
Kontaktlærar 10A
957 47 932
christina.kaldhol@ulstein.kommune.no (Send)
Malin Kaldhol
Kontaktlærar 10B
971 71 341
malin.kaldhol@ulstein.kommune.no (Send)
Sissel Kopperstad
Kantineansvarleg
904 79 840
sissel.kopperstad@ulstein.kommune.no (Send)
Wenche Kulø
Fagarbeidar
913 71 178
wenche.kuloe@ulstein.kommune.no (Send)
Sverre Martin K. Langedal
Kontaktlærar 9C
975 60 650
sverre.martin.langedal@ulstein.kommune.no (Send)
Ingebjørg Jelle Lien
Miljøterapeut
476 76 449
ingebjorg.jelle.lien@ulstein.kommune.no (Send)
Turid Alise Lindset
Spesialpedagog
Administrasjon
975 94 570
turid.alise.lindset@ulstein.kommune.no (Send)
Linda Longva
Spesialpedagog
911 17 697
linda.longva@ulstein.kommune.no (Send)
Jeanette Nakken
Kontaktlærar 8C
414 34 354
jeanette.nakken@ulstein.kommune.no (Send)
Svein Inge Nesset
Kontaktlærar 10C
975 39 473
svein.inge.nesset@ulstein.kommune.no (Send)
Linn Urke Osnes
Kontaktlærar 10E
473 86 097
linn.urke.osnes@ulstein.kommune.no (Send)
Kristin Sundgot Ottesen
Faglærar
926 91 682
kristin.sundgot.ottesen@ulstein.kommune.no (Send)
Norunn Festøy Ottesen
Lærar
Ansvarleg Norsk2
906 20 921
norunn.festoy.ottesen@ulstein.kommune.no (Send)
Kari Ringstad
Faglærar
913 65 193
kari.ringstad@ulstein.kommune.no (Send)
Ingunn Holm Roppen
Kontaktlærar 10C
930 07 514
ingunn.holm.roppen@ulstein.kommune.no (Send)
Tone Rønning
Kontaktlærar 8A
975 13 322
tone.ronning@ulstein.kommune.no (Send)
Hanne Harkjerr Skeide
Kontaktlærar 10D
415 08 962
hanne.harkjerr.skeide@ulstein.kommune.no (Send)
Marte Gurskevik Skeide
Faglærar
970 90 518
marte.gurskevik.skeide@ulstein.kommune.no (Send)
Peter Smørdal
Kontaktlærar 10E
415 88 740
peter.smordal@ulstein.kommune.no (Send)
Steinar Solbakken
Fagarbeidar
413 12 861
steinar.solbakken@ulstein.kommune.no (Send)
Mari-Ellen Løseth Støylen
Kontaktlærar 10D
415 67 063
mari.loseth@ulstein.kommune.no (Send)
Wenche Sundgot
Fagarbeidar
997 88 675
wenche.sundgot@ulstein.kommune.no (Send)
Hege Nygjerde Sætre
Kontaktlærar 9C
930 81 799
hege.nygjerde.setre@ulstein.kommune.no (Send)
Tove T. Ulstein
Kontaktlærar 9B
996 49 974
tove.thoresen.ulstein@ulstein.kommune.no (Send)
Hans Ove Vattøy
Kontaktlærar 9A
986 74 570
hans.ove.vattoy@ulstein.kommune.no (Send)
Torill Vågen Vattøy
Faglærar
MOT-coach
480 17 458
torill.vagen.vattoy@ulstein.kommune.no (Send)
Solfrid Pettersen Velsvik
Kontaktlærar 8D
990 44 306
solfrid.pettersen.velsvik@ulstein.kommune.no (Send)
Knut Vikebakk
Kontaktlærar 10B
951 00 004
knut.vikebakk@ulstein.kommune.no (Send)
Hedvig Haakonsholm
Faglærar
Permisjon
986 44 824
hedvig.haakonsholm@ulstein.kommune.no (Send)
Benedicte Langberg Vattøy
Pedagog
Permisjon
452 26 191
benedicte.vattoy@ulstein.kommune.no (Send)