Meny
Velg seksjon Framside
Nåvegen 12 5776 Nå
Telefon: 53 66 21 92 / 475 16 301 Send e-post til oss
Redaktør: Erik Løland
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Nye Ullensvang kommune
Heimeside
Tid igjen til sommarferien :)
19.06.2020 kl 13:45
00
dagar
:
00
timar
:
00
min
:
00
sec
Våre tilsette

Her finn du ei oversikt over dei som jobbar hos oss på Vikebygd skule, skuleåret 2018-2019.

Erik Løland
Rektor
Visma-nummer: 19123052900010
53662192 / 47516301 / 45853562
erik.loland@ullensvang.kommune.no (Send)
Linn Måkestad Fadnes
Nestleiar og kontaktlærar for 1. og 2. klasse
Visma-nummer: 19123052900002
53662192 / 47517495 / 92453669
linn.makestad.fadnes@ullensvang.kommune.no (Send)
Hilde Hesjedal
Kontaktlærar for 3. og 4. klasse
Visma-nummer: 19123052900007
53662192 / 47517495
hilde.h.aase@ullensvang.kommune.no (Send)
Kari Åkre
Kontaktlærar for 5. klasse
Visma-nummer: 19123052900004 -til stades på skulen måndag, tysdag, torsdag og fredag
53662192 / 47517495
Kari.Akre@ullensvang.kommune.no (Send)
Rolf Rene Litsheim
Kontaktlærar for 6. og 7. klasse
Visma-nummer: 19123052900009
53662192 / 47517495
rolf.rene.litsheim@ullensvang.kommune.no (Send)
Karianne Syse Holmberg
Permisjon til 02.05.20
53662192 / 47517495
Karianne.Syse.Holmberg@ullensvang.kommune.no (Send)
Jørn Veste
Faglærar
Visma-nummer: 19123052900012
53662192 / 47517495
jorn.veste@ullensvang.kommune.no (Send)
Kristin Meland
Permisjon til 02.05.20
53662192 / 47517495
kristin.meland@ullensvang.kommune.no (Send)
Kristin Walle
Faglærar
Visma-nummer: 19123052900013
53662192 / 47517495
kristin.walle@ullensvang.kommune.no (Send)
Anna Gjerde Tyssebotn
Faglærar
Visma-nummer: 19123052900006
53662192 / 47517495
anna.gjerde.tyssebotn@ullensvang.kommune.no (Send)
Jane Løyning Bleie
Skuleassistent og SFO-leiar
Visma-nummer SFO: 19123052900050
53662192 / 95000235
jane.loyning.bleie@ullensvang.kommune.no (Send)
Hildegunn Utne Augdal
Assistent i skulen og SFO
53662192 / 95000235
hildegunn.utne.augdal@ullensvang.kommune.no (Send)
Kjersti Andersen
Assistent i skulen
53662192
kjersti.digranes.andersen@ullensvang.kommune.no (Send)
Åsne Eileen Botnen
Assistent i skulen
53662192
aasne.botnen@ullensvang.kommune.no (Send)
Liv Reidun W. Haukelidsæter
Reinhaldar og SFO-assistent
53662192
liv.reidun.waulen.haukelidsater@ullensvang.kommune.no (Send)
Ingvild Kvestad
Bibliotekar
-til stades på tysdagar
53662192
ingvild.kvestad@ullensvang.kommune.no (Send)
Johannes Aakre Kråkevik
Vaktmeister
53662192
Johannes.Aakre.Krakevik@ullensvang.kommune.no (Send)