Meny
Velg seksjon Framside
Nåvegen 12 5776 Nå
Telefon: 53 66 21 92 Send e-post til oss
Redaktør: Erik Løland
Elevmiljø
nullmobbing.no
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
....til vi blir Ullensvang kommune
01.01.2020 kl 00:00
00
dagar
:
00
timar
:
00
min
:
00
sec
Nye Ullensvang kommune
Heimeside
Tid igjen til 2013-kullet begynner i 1. klasse! :)
19.08.2019 kl 08:00
00
dagar
:
00
timar
:
00
min
:
00
sec
Våre tilsette

Her finn du ei oversikt over dei som jobbar hos oss på Vikebygd skule, skuleåret 2018-2019.

Erik Løland
Rektor
53662192 / 45853562
erik.loland@ullensvang.kommune.no (Send)
Linn Måkestad Fadnes
Nestleiar og kontaktlærar for 1. og 2. klasse
92453669
linn.makestad.fadnes@ullensvang.kommune.no (Send)
Karianne Syse Holmberg
Faglærar
53662192
Karianne.Syse.Holmberg@ullensvang.kommune.no (Send)
Kari Åkre
Kontaktlærar for 5. klasse
-til stades på skulen måndag, tysdag, torsdag og fredag
53662192
Kari.Akre@ullensvang.kommune.no (Send)
Rolf Rene Litsheim
Kontaktlærar for 6. og 7. klasse
53662192
rolf.rene.litsheim@ullensvang.kommune.no (Send)
Jørn Veste
Faglærar
53662192
jorn.veste@ullensvang.kommune.no (Send)
Kristin Meland
Kontaktlærar for 3. og 4. klasse
53662192
kristin.meland@ullensvang.kommune.no (Send)
Silje Aurora Dale
Faglærar
53662192
Hildegunn Utne Augdal
Miljøarbeidar
53662192
hildegunn.utne.augdal@ullensvang.kommune.no (Send)
Åse Liv Førde
SFO-leiar og fagarbeidar i skulen
53662192
ase.liv.forde@ullensvang.kommune.no (Send)
Jane Løyning Bleie
Skuleassistent og SFO-assistent
53662192
jane.loyning.bleie@ullensvang.kommune.no (Send)
Ingebjørg Stana
Skuleassistent og SFO-assistent
53662192
ingebjorg.stana@ullensvang.kommune.no (Send)
Liv Reidun W. Haukelidsæter
Reinhaldar og SFO-assistent
53662192
liv.reidun.waulen.haukelidsater@ullensvang.kommune.no (Send)
Ingvild Kvestad
Bibliotekar
-til stades på tysdagar
53662192
ingvild.kvestad@ullensvang.kommune.no (Send)
Johannes Aakre Kråkevik
Vaktmeister
53662192
Johannes.Aakre.Krakevik@ullensvang.kommune.no (Send)