Meny
Velg her Forside
1. trinn
2. trinn
3. trinn
4. trinn
5. trinn
6 .trinn
7. trinn
8. trinn
9. trinn
10. trinn
Alf Nebbs gate 9 7160 Bjugn
Telefon: 72519650 Faks: 72519651 Send oss e-post
Redaktør: Elisabeth A. Dueskar
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2017><<
oktober 2017
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Fronter
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Pedagogisk personale 1. - 4. trinn

Cecilie Gjul Finseth
Kontaktlærer
72519670
cecilie.gjul.finseth@bjugn.kommune.no (Send)
Anne Grethe Kjøsnes
Kontaktlærer
Leseveileder b-trinn
72519670
anne.grethe.kjosnes@bjugn.kommune.no (Send)
Anja W. Koteng
Faglærer
72519670
anja.koteng@bjugn.kommune.no (Send)
Tove Størseth Ness
Faglærer
72519670
Tove.storseth.ness@bjugn.kommune.no (Send)
Cecilie Kothe-Næss
Kontaktlærer
72519674
cecilie.kothe-naess@bjugn.kommune.no (Send)
Marianne Sundnes Schanke
Kontaktlærer
72519674
marianne.sundnes.schanke@bjugn.kommune.no (Send)
Lena Myhre
Faglærer
72519670
lena.myhre@bjugn.kommune.no (Send)
Torunn Adsen Risvær
Faglærer
72519674
torunn.adsen.risvaer@bjugn.kommune.no (Send)
Gro Altø
Kontaktlærer
72519674
Gro.Alto@bjugn.kommune.no (Send)
Anna R. Ingolfsen
Kontaktlærer
72519674
Roar Olden
Faglærer
Hovedtillitsvalgt Utdanningsforbundet
72519674
roar.olden@bjugn.kommune.no (Send)
Tone Haugan
Kontaktlærer
72519674
tone.haugan@bjugn.kommune.no (Send)
Ina Therese Grythe Olden
Kontaktlærer
72519674
ina.therese.olden@bjugn.kommune.no (Send)
Heidi Beate Skaret
Faglærer
72519674
heidi.beate.skaret@bjugn.kommune.no (Send)
Hilde Leiseth
Faglærer
72519668
hilde.leiseth@bjugn.kommune.no (Send)
Marianne Strandheim
Spesialpedagog
72519667
marianne.strandheim@bjugn.kommune.no (Send)
Audun Eggen
Faglærer
72519675
audun.eggen@bjugn.kommune.no (Send)
Kim Haase
Faglærer/spesialpedagog
72519674
kim.haase@bjugn.kommune.no (Send)