Meny
Velg seksjon Forside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mars 2021><<
mars 2021
mtotfls
22232425262728
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Våre ansatte



Rune Bøe
Rektor
51614669
rune.boe@gjesdal.kommune.no (Send)
Randi K Håkonsen
Ass rektor
51614672
randikilhavn.hakonsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Aina Idland
Leder SFO
51614674
aina.idland@gjesdalskolen.com (Send)
Siri Murvold
Saksbehandler
90879361
siri.murvold@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristin Solheim Aalgaard
lærer
51614682
kristin.aalgaard@gjesdal.kommune.no (Send)
Stein-Erik Bingslien
Lærer
51614683
stein.e.bingslien@gjesdal.kommune.no (Send)
Hill Mary Bollestad
Lærer
51614684
hillmaryeie.bollestad@gjesdal.kommune.no (Send)
Nina Palm Brenden
Lærer
51614687
ninapalm.brenden@gjesdal.kommune.no (Send)
Camilla Christiansen
Lærer
51614686
camilla.e.christiansen@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristine Costin
Lærer
51614670
kristine.costin@gjesdal.kommune.no (Send)
Mari-Anne Dahlman
Lærer
51614670
mari-anne.dahlman@gjesdal.kommune.no (Send)
Anne-Karin Dubland
Lærer
51614687
Anne-KarinAustad.Dubland@gjesdal.kommune.no (Send)
Bente Egeland
Lærer
51614684
bente.egeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Mads Gilje
Lærer
51614670
mads.gilje@gjedal.kommune.no (Send)
Einar Gunderstad
Lærer
51614684
einar.gunderstad@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristine Harbo
Lærer
51614670
Kristine.Harbo@gjesdal.kommune.no (Send)
Irene Berg Hersdal
Lærer
51614684
irene.hersdal@gjesdal.kommune.no (Send)
Maria Leonardi Hersdal (permisjon)
Lærer
51614687
Maria.Leonardi.Hersdal@gjesdal.kommune.no (Send)
Katrine Holm
Lærer
51614682
katrine.holm@gjesdal.kommune.no (Send)
Monica Ims
Lærer
51614683
Monica.Ims@gjesdal.kommune.no (Send)
Henriette Knarvik
Lærer
51614687
henriette.knarvik@gjesdal.kommune.no (Send)
Reidun Lundebrekke
Lærer
51614681
reidun.lundebrekke@gjesdal.kommune.no (Send)
Helga Mossige Lønne
Miljøterapaut
51614670
HelgaMossige.Lonne@gjesdal.kommune.no (Send)
Esther Maudal Myhre
Lærer
51614681
esther.maudal.myhre@gjesdal.kommune.no (Send)
Lovise Tveit Nevland
Lærer
51614687
lovise.nevland@gjesdal.kommune.no (Send)
Tone Olsen
Lærer
51614681
tone.olsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Sigrid Singstad Rostrup
Lærer
51614686
SigridSingstad.Rostrup@gjesdal.kommune.no (Send)
Rune Sattler
Lærer
51614686
rune.sattler@gjesdal.kommune.no (Send)
Lene Simmerøy
Lærer
51614682
lene.simmeroy@gjesdal.kommune.no (Send)
Marita Byberg Skoge
Miljøterapaut
51614670
Marita.Byberg.Skoge@gjesdal.kommune.no (Send)
Janne Marie Surdal
Lærer
51614670
JanneMarie.Surdal@gjesdal.kommune.no (Send)
Elisabeth Sørskår
Lærer
51614686
elisabeth.sorskar@gjesdal.kommune.no (Send)
Terje Friis Thorsen
Lærer
51614684
TerjeFriis.Thorsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Brit Grete Osaland Vold
Lærer
51614670
BritGrete.Vold@gjesdal.kommune.no (Send)
Anne Lise Mangersnes
Lærer
51614670
Anne.Lise.Mangersnes@gjesdal.kommune.no (Send)
Bjørg-Anita Strand
Lærer
51614686
Bjorg-Anita.Strand@gjesdal.kommune.no (Send)
Arnhild Andreassen
Miljøarbeider
51614670
arnhild.andreassen@gjesdal.kommune.no (Send)
Stephanie Blaauw
Miljøarbeider
51614670
stephanie.blaauw@gjesdal.kommune.no (Send)
June Danielsen
Fagarbeider
51614670
june.danielsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Randi Egeland
Fagarbeider
51614670
RandiHusveg.Egeland@gjesdal.kommune.no (Send)
Olaug Klungtveit
Fagarbeider
51614670
OlaugSolheim.Klungtveit@gjesdal.kommune.no (Send)
Jorunn Nevland
Fagarbeider
51614670
jorunn.nevland@gjesdal.kommune.no (Send)
Nina M. Nielsen
Fagarbeider
51614670
NinaMadeleine.Nielsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Elisabeth Ravndal
Fagarbeider
51614670
elisabeth.ravndal@gjesdal.kommune.no (Send)
Anja Vaule
Miljøarbeider
51614670
anja.vaule@gjesdal.kommune.no (Send)
Irene Vaule
Miljøarbeider
51614670
Irene.Vaule@gjesdal.kommune.no (Send)
Jane B Drangeid
Miljøarbeider
51614670
JaneB.Drangeid@gjesdal.kommune.no (Send)
Mona Laland
Miljøterapaut
51614670
Mona.Laland@gjesdal.kommune.no (Send)