Meny
Velg seksjon Forside
Mellombygdveien 1842 9336 Rundhaug
Telefon: 77 83 26 40/994 29 769 Send oss e-post
Redaktør: Kari Alterskjær
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2021><<
september 2021
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Det er 3 dokumenter i arkivet.
Ansatte på MKOS

Dette er våre flotte ansatte i barnehage, SFO og skole.

Kari Alterskjær
Enhetsleder
99429769
karalt@malselvskolen.no (Send)
Grethe Stenersen
Lærer
1. og 2. kl
93 46 88 05 (SFO)
grethe.stenersen@malselvskolen.no (Send)
Gerd-Unni Helgesen Nilssen
Lærer
5.-7. kl
93 46 88 07 (Småtrinn)
gerd.helgesen@malselvskolen.no (Send)
Eva Moen
Lærer
Trinnleder mellomtrinn, kontaktlærer 7.kl
93 46 88 08 (Mellomtrinn)
eva.moen@malselvskolen.no (Send)
May Eli Helgesen
Merkantil, barneveileder skole og SFO
93 46 88 05 (SFO)
may-eli.helgesen@malselvskolen.no (Send)
Kristine Engvoll
Ped.leder
91720213 (avd. Solstråle)
Gina Berg Fredheim
Ped.leder
93468803 (avd. Månetoppen)
gina.berg@malselvskolen.no (Send)
Heidi Bjerknes
Assistent barnehage
Ella Engvoll
Assistent barnehage
Ingrid Løvberg
Assistent barnehage
Caroline Myrseth
Lærer
Kontaktlærer 5. og 6. kl
carmyr@malselvskolen.no (Send)
Susann Simonsen
Lærer
5.-7- kl
sussan@malselvskolen.no (Send)
Sandra Sandbakken
Lærer
Sansan@malselvskolen.no (Send)
Julie Walle Moan
Barneveileder skole og SFO
julwal@malselvskolen.no (Send)
Elin Myreng
Barneveileder skole og SFO
elimyr@malselvskolen.no (Send)
Maria Elise Aasland
Barneveileder skole og SFO
maraas@malselvskolen.no (Send)
Svein Børre Evensen
Barneveileder skole og SFO
sveevn@malselvskolen.no (Send)