Meny
Velg seksjon Forside
Mellombygdveien 1842 9336 Rundhaug
Telefon: 77 83 26 40/994 29 769 Send oss e-post
Redaktør: Kari Alterskjær
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2020><<
august 2020
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte på MKOS

Dette er våre flotte ansatte i barnehage, SFO og skole.

Janne Solheim Langnes
Rektor
91 75 02 94
janne.langnes@malselvskolen.no (Send)
Synne Gjerdrum
Avd.leder barnehage
synne.gjerdrum@malselvskolen.no (Send)
Grethe Stenersen
SFO-leder
93 46 88 05 (SFO)
grethe.stenersen@malselvskolen.no (Send)
Gerd-Unni Helgesen Nilssen
Lærer
Kontaktlærer 3./4. kl
93 46 88 07 (Småtrinn)
gerd.helgesen@malselvskolen.no (Send)
Eva Moen
Lærer
Trinnleder mellomtrinn, kontaktlærer 7.kl
93 46 88 08 (Mellomtrinn)
eva.moen@malselvskolen.no (Send)
Rachel Elvevold
Lærer
93 46 88 08 (Mellomtrinn)
rachel.elvevold@malselvskolen.no (Send)
Eva Maria Øvre-Eide
Lærer
Hovedlærer spes.ped
93 46 88 08 (Mellomtrinn)
eva.ovre-eide@malselvskolen.no (Send)
Odd-Helge Utby
Lærer
Kontaktlærer 5./6.kl
93 46 88 08 (Mellomtrinn)
odd-helge.utby@malselvskolen.no (Send)
Camilla Øverland
Lærer
Kontaktlærer 1./2.kl
93 46 88 07 (Småtrinn)
camilla.overland@malselvskolen.no (Send)
Bodil Vinjevoll
Lærer
Trinnleder småtrinn
93 46 88 07 (Småtrinn)
bodil.vinjevoll@malselvskolen.no (Send)
May Eli Helgesen
Assistent skole og SFO
93 46 88 05 (SFO)
may-eli.helgesen@malselvskolen.no (Send)
Kristine Engvoll
Ped.leder
91720213 (avd. Solstråle)
Ann-Hilde Larsen
Ped.leder barnehage
Verneombud
Iselin Waaktaar
Ped.leder
92272995 (avd. Drømmehagen)
kristine.fjelde@malselvskolen.no (Send)
Birgitte Eriksen
Barne- og ungdomsarbeider barnehage
birgitte.eriksen@malselvskolen.no (Send)
Gina Berg Fredheim
Ped.leder
93468803 (avd. Månetoppen)
gina.berg@malselvskolen.no (Send)
Heidi Bjerknes
Assistent barnehage
Ella Engvoll
Assistent barnehage
Ingrid Løvberg
Assistent barnehage
Synnøve Svendsvoll
Sekretær
77832640