Meny
FAU og elevråd Forside
Estrella Polar 37 03581 Albir
Telefon: +34 966 867 209 Send oss e-post
Redaktør: Bjørn Harald Kristiansen
Personalet

Marita Linna
Skoleleder
966867209
marita@dnsalbir.com (Send)
Lill Bakklund Strømsnes
Assisterende skoleleder
+34657857447
lill@dnsalbir.com (Send)
Bjørn Harald Kristiansen
Rådgiver, kontaktlærer 8.
IKT-ansvarlig
+34616575455
bh@dnsalbir.com (Send)
Sara Tømmerbakk
Kontaktlærer 9. og 10. trinn
sara@dnsalbir.com (Send)
Elin Thoresen Wassholm
Spes.ped koordinator
Sosiallærer
elintw@dnsalbir.com (Send)
Eskild Valsø Lied
Kontaktlærer 6.-7. trinn
+34661929900
eskild@dnsalbir.com (Send)
Ulla Hope Ringstad
Faglærer
+4741216333
ulla@dnsalbir.com (Send)
Elin L. Bergstrand
Faglærer
elinlb@dnsalbir.com (Send)
Karoline Eriksen Hoelstad
Fagarbeider
karolineh@dnsalbir.com (Send)
Karoline Aamodt Andersen
Kontaktlærer 3. og 4. trinn
karolineaaa@dnsalbir.com (Send)
Catrine Fjelde Karlsen
Kontaktlærer 1. og 2. trinn
catrine@dnsalbir.com (Send)
Mille Frostad
Faglærer
mille@dnsalbir.com (Send)
Ole Bjelland Jacobsen
Kontaktlærer 5. trinn
ole@dnsalbir.com (Send)
Hilde Synnøve Lid
Faglærer
hilde@dnsalbir.com (Send)