Meny
Velg seksjon Framside
Fogn 4164 Fogn
Telefon: 51 71 46 80 Send e-post til oss
Redaktør: Hilde Folkvord Juul
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette

Her er ei oversikt over alle dei som arbeider ved oppvekstsenteret vårt

Anne Martha Straumstein
Assistent i skulen
93652046
anne.martha.straumstein@finnoy.kommune.no (Send)
Anne May Sandanger
Assistent i barnehagen
90546663
Janne Merete Arnesen Semb
Ansvarleg SFO og assistent i skule
90519689
Dag Olav Sæbøvåg
Timelærar i skulen
90737071
dag.olav.sabovag@finnoy.kommune.no (Send)
Elin Bø
Pedagogisk leiar i barnehagen
99430978
elb@finnoy.kommune.no (Send)
Elisabeth Rygg
Permisjon
99511975
elisabeth.rygg@finnoy.kommune.no (Send)
Helge Magnar Iversen
Klassestyrar i 3.-4. klasse
41085524
helge.magnar.iversen@finnoy.kommune.no (Send)
Hilde Folkvord Juul
Rektor og verksemdsleiar
48869452
hilde.folkvord.juul@finnoy.kommune.no (Send)
Jakob Bø
Klassestyrar 5.-7. klasse
99014338
jakob.bo@finnoy.kommune.no (Send)
Kjersti Sandanger
Klassestyrar i 1.-2. klasse
92863130
kjersti.sandanger@finnoy.kommune.no (Send)
Mallin S. Iversen
Timelærar i skulen
41085524
mallin.iversen@finnoy.kommune.no (Send)
Marianne Skregelid Bø
Timelærar i skulen
95220006
marianne.skregeli@finnoy.kommune.no (Send)
Tora G. Sandanger
Assistent i barnehagen
90508862
tora.glimsdal.sandanger@finnoy.kommune.no (Send)