Meny
Velg seksjon Forside
Nettbaserte ressurser
Hovedadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Rektor: Harald Nedrelid
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2020><<
juli 2020
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Grunnskole voksne film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Grunnskole voksne

Rune Endresen
Avdelingsleder Grunnskole voksne
51 50 74 55
rune.endresen@stavanger.kommune.no (Send)
Agnar Hatlevik
Rådgiver - faglærer
51 50 79 49 / 47 69 29 85
ahatlevik@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Haugsland
Rådgiver - faglærer
51 50 86 60
tove.haugsland@stavanger.kommune.no (Send)
Øydis Antun
Faglærer
oydis.antun@stavanger.kommune.no (Send)
Reda Mohamed Bennouna
Faglærer
51 50 78 72
mohamed.reda.bennouna@stavanger.kommune.no (Send)
Ole Blomgren
Faglærer
51 50 84 57
ole.blomgren@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Boganes
Kontaktlærer
51 50 89 46
elin.boganes@stavanger.kommune.no (Send)
Mussie Redab Danjew
Faglærer
51 50 70 29
mussie.redab.danjew@stavanger.kommune.no (Send)
Hassan Mohamed Farah
Kontaktlærer
51 50 75 14
Hassan.Mohamed.Farah@stavanger.kommune.no (Send)
Ayan Farah
Faglærer
ayan.farah@stavanger.kommune.no (Send)
Siw Helen Fjelldahl
Faglærer
siw.helen.fjelldahl@stavanger.kommune.no (Send)
Ingeborg Gjerseth
Kontaktlærer
51 50 66 86
ingeborg.gjerseth@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Greibesland
Kontaktlærer
51 50 81 61
kgreibesland@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Gustafsson
Kontaktlærer
51 50 83 31
jorunn.gustafsson@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Viksøy Hamer
Kontaktlærer
51 50 71 78
astrid.viksoy.hamer@stavanger.kommune.no (Send)
Victoria Hansen
Faglærer
Permisjon
victoria.hansen@stavanger.kommune.no (Send)
Grete Hebnes
Kontaktlærer
51 50 77 29
grete.hebnes@stavanger.kommune.no (Send)
Asli Hersi
Faglærer
ahersi@stavanger.kommune.no (Send)
Ann Iren Hoem
Faglærer
51 50 88 89
Ann.Iren.Hoem@stavanger.kommune.no (Send)
Irena Jørstad
Faglærer
irj@stavanger.kommune.no (Send)
Frode Larsen
Faglærer
frode.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Leif Olav Larsen
Faglærer
51 50 74 50
leif.olav.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Løe Matic
Miljøveileder
51 50 7 742
anne.loe.matic@stavanger.kommune.no (Send)
Lianbik Mualcin
Miljøveileder
lianbik.mualcin@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Oaland
Faglærer
51 50 66 76
stian.oaland@stavanger.kommune.no (Send)
Odd Ragnar W. Ommmundsen
Kontaktlærer
51 50 78 63
Odd.R.Waade.Ommundsen@stavanger.kommune.no (Send)
Fereshte Parsian
Kontaktlærer
51 50 66 73
Fereshte.Parsian@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Røst
Faglærer
51 50 77 18
stian.rost@stavanger.kommune.no (Send)
Arvid Sandal
Kontaktlærer
51 50 66 41
arvid.sandal@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Solemdal
Kontaktlærer
51 50 77 57
marit.solemdal@stavanger.kommune.no (Send)
Harald Tveterås
Faglærer
51 50 66 14
harald.tveteras@stavanger.kommune.no (Send)
Andreas Vollan
Faglærer og IKT-veileder
51 50 82 54
andreas.vollan@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Handegard Økland
Kontaktlærer
51 91 20 14
kristine.handegard.okland@stavanger.kommune.no (Send)
Carmen Ileana Øvestad
Kontaktlærer
51 50 74 66
carmen.ileana.ovestad@stavanger.kommune.no (Send)