Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2019><<
september 2019
mtotfls
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole voksne film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Grunnskole voksne

Rune Endresen
Avdelingsleder Grunnskole voksne
51 50 74 55
rune.endresen@stavanger.kommune.no (Send)
Agnar Hatlevik
Rådgiver
51 50 79 49 / 47 69 29 85
ahatlevik@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Haugsland
Rådgiver
51 50 86 60
tove.haugsland@stavanger.kommune.no (Send)
Espen Fikseaunet
Miljøveileder
93039591
espen.fikseaunet@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Løe Matic
Miljøveileder
51 50 7 742
anne.loe.matic@stavanger.kommune.no (Send)
Reda Mohamed Bennouna
Faglærer
51 50 78 72
mohamed.reda.bennouna@stavanger.kommune.no (Send)
Ole Blomgren
Faglærer
51 50 84 57
ole.blomgren@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Boganes
Kontaktlærer
51 50 89 46
elin.boganes@stavanger.kommune.no (Send)
Mussie Redab Danjew
Kontaktlærer
51 50 70 29
mussie.redab.danjew@stavanger.kommune.no (Send)
Hassan Mohamed Farah
Faglærer
51 50 75 14
Hassan.Mohamed.Farah@stavanger.kommune.no (Send)
Ingeborg Gjerseth
Kontaktlærer
51 50 66 86
ingeborg.gjerseth@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Greibesland
Kontaktlærer
51 50 81 61
kgreibesland@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Gustafsson
Kontaktlærer
51 50 83 31
jorunn.gustafsson@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Viksøy Hamer
Kontaktlærer
51 50 71 78
astrid.viksoy.hamer@stavanger.kommune.no (Send)
Grete Hebnes
Kontaktlærer
51 50 77 29
grete.hebnes@stavanger.kommune.no (Send)
Usha Kanagaratnam
Faglærer
usha.kanagratham@stavanger.kommune.no (Send)
Leif Olav Larsen
Faglærer
51 50 74 50
leif.olav.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Oaland
Faglærer
51 50 66 76
stian.oaland@stavanger.kommune.no (Send)
Fereshte Parsian
Kontaktlærer
51 50 66 73
Fereshte.Parsian@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Solemdal
Kontaktlærer
51 50 77 57
marit.solemdal@stavanger.kommune.no (Send)
Arvid Sandal
Kontaktlærer
51 50 66 41
arvid.sandal@stavanger.kommune.no (Send)
Harald Tveterås
Faglærer
51 50 66 14
harald.tveteras@stavanger.kommune.no (Send)
Andreas Vollan
Faglærer og IKT-veileder
51 50 82 54
andreas.vollan@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Handegard Økland
Kontaktlærer
51 91 20 14
kristine.handegard.okland@stavanger.kommune.no (Send)
Carmen Ileana Øvestad
Kontaktlærer
51 50 74 66
carmen.ileana.ovestad@stavanger.kommune.no (Send)
Siw Helen Fjelldahl
Faglærer
siw.helen.fjelldahl@stavanger.kommune.no (Send)
Karoline Kinn Hartvigsen
Faglærer
karoline.kinn.hartvigsen@stavanger.kommune.no (Send)
Asli Hersi
Faglærer
ahersi@stavanger.kommune.no (Send)
Victoria Hansen
Faglærer
victoria.hansen@stavanger.kommune.no (Send)
Ayan Farah
Lærer
ayan.farah@stavanger.kommune.no (Send)