Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Haugesundsgate 27 4014 Stavanger Telefon: 51 50 88 10 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Odd Ragnar W. Ommundsen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2019><<
februar 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
04050607080910
feb
25
2019
Vinterferie - ingen undervisning
Flere dager. Slutter 01.03.2019
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Grunnskole voksne film
Se film her!
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Grunnskole voksne

Runar Vathne
Avdelingsleder Grunnskole voksne
51 50 84 27
runar.vathne@stavanger.kommune.no (Send)
Agnar Hatlevik
Rådgiver
51 50 79 49
ahatlevik@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Røst
Rådgiver
51 50 77 18
stian.rost@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Hjelm
Miljøterapeut
51 50 87 38
tone.hjelm@stavanger.kommune.no (Send)
Sindre Håheller Jensen
Miljøterapeut
51 50 84 03
sindre.haaheller.jensen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Løe Matic
Miljøterapeut
51 50 7 742
anne.loe.matic@stavanger.kommune.no (Send)
Natia Aroshidze
Faglærer
natia.aroshidze@stavanger.kommune.no (Send)
Reda Mohamed Bennouna
Faglærer
51 50 78 72
mohamed.reda.bennouna@stavanger.kommune.no (Send)
Ole Blomgren
Faglærer
51 50 84 57
ole.blomgren@stavanger.kommune.no (Send)
Elin Boganes
Kontaktlærer
51 50 89 46
elin.boganes@stavanger.kommune.no (Send)
Mussie Redab Danjew
Kontaktlærer
51 50 70 29
mussie.redab.danjew@stavanger.kommune.no (Send)
Hassan Mohamed Farah
Faglærer
51 50 75 14
Hassan.Mohamed.Farah@stavanger.kommune.no (Send)
Espen Fikseaunet
Kontaktlærer
espen.fikseaunet@stavanger.kommune.no (Send)
Ingeborg Gjerseth
Kontaktlærer
51 50 66 86
ingeborg.gjerseth@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Greibesland
Kontaktlærer
51 50 81 61
kgreibesland@stavanger.kommune.no (Send)
Jorunn Gustafsson
Kontaktlærer
51 50 83 31
jorunn.gustafsson@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Viksøy Hamer
Kontaktlærer
51 50 71 78
astrid.viksoy.hamer@stavanger.kommune.no (Send)
Grete Hebnes
Kontaktlærer
51 50 77 29
grete.hebnes@stavanger.kommune.no (Send)
Usha Kanagaratnam
Faglærer
usha.kanagratham@stavanger.kommune.no (Send)
Leif Olav Larsen
Faglærer
51 50 74 50
leif.olav.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Oaland
Faglærer
51 50 66 76
stian.oaland@stavanger.kommune.no (Send)
Fereshte Parsian
Kontaktlærer
51 50 66 73
Fereshte.Parsian@stavanger.kommune.no (Send)
Marit Solemdal
Kontaktlærer
51 50 77 57
marit.solemdal@stavanger.kommune.no (Send)
Arvid Sandal
Kontaktlærer
51 50 66 41
arvid.sandal@stavanger.kommune.no (Send)
Harald Tveterås
Faglærer
51 50 66 14
harald.tveteras@stavanger.kommune.no (Send)
Andreas Vollan
Faglærer og IKT-veileder
51 50 82 54
andreas.vollan@stavanger.kommune.no (Send)
Kristine Handegard Økland
Kontaktlærer
51 91 20 14
kristine.handegard.okland@stavanger.kommune.no (Send)
Carmen Ileana Øvestad
Kontaktlærer
51 50 74 66
carmen.ileana.ovestad@stavanger.kommune.no (Send)