Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Tjensvollveien 46 4021 STAVANGER
Telefon: 46444860 Send oss e-post
Rektor: Astrid Charlotte Skorstad
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2022><<
november 2022
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
FAU

Her er listen over FAU representantene på KFskolen 2022/2023.

Referatene finner du under dokumenter til høyre.

1. trinn: Thomas Monsen Haugland  - thomas_monsen_haugland@hotmail.com 

2. trinn: Silje Grethe Haugstad  - siljegrethe@hotmail.com 

3. trinn:  Kristoffer Hovda  - kristoffer.hovda@gmail.com 

4. trinn:  Sondre Kråkenes Høysæther ( leder) - 4sondre@gmail.com

5. trinn:  Thomas Wilhelmsen  - thomas.wilhelmsen@gmail.com

6. trinn:  Karin Spanne  - karinspa@online.no

7. trinn:  Ragni Stautland  - ragnim@gmail.com

8.A:       Tone Grøtte   - atone@atore.com

8.B:        Jochen Müller  - jmueller@live.no

9. trinn: Siv Priscilla Selheim   - sps@acerdixon.com

10. trinn  Arnt Egil Ydstebø - arntyd@gmail.com