Meny
Velg seksjon Framside
Viervegen 10 4351 KLEPPE
Telefon: 51789300 Send e-post til oss
Redaktør: Sylvia Gjersdal
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Sylvia Gjersdal
Rektor
51789307
sylvia.gjersdal@klepp.kommune.no (Send)
Morten Laland
Ass.rektor
51789304
morten.laland@klepp.kommune.no (Send)
Per Magne Gudvangen
Avd.leiar
51789303
per.magne.gudvangen@klepp.kommune.no (Send)
Merete Sofie Vigesdal
Avd.leiar
51789306
merete.sofie.vigesdal@klepp.kommune.no (Send)
Katrine Idland
SFO Leiar
51789308
katrine.idland@klepp.kommune.no (Send)
Elin G. Eskedal
Miljøterapeut
elin.gjerstad.eskedal@klepp.kommune.no (Send)
Kine Lindal
Sekretær
51789300
kine.lindal@klepp.kommune.no (Send)
Øyvind Lunde
Vaktmeister
oyvind.lunde@klepp.kommune.no (Send)
Kirsti Åkre Netland
Helsesjukepleiar
51789341
Kirsti.Akre.Netland@klepp.kommune.no (Send)
Eva Borg Tegle
Bibliotekar
eva.borg.tegle@klepp.kommune.no (Send)
Kristin Tjelta
Lærar
1.trinn
kristin.tjelta@klepp.kommune.no (Send)
Margrete T. Fuglestad
Lærar
1.trinn
margrete.thormodsate.fuglestad@klepp.kommune.no (Send)
Keth Helen Byberg
Lærar
1.trinn
keth.helen.byberg@klepp.kommune.no (Send)
Torhild E. Hauge
Lærar
1.trinn
torhild.egeland.hauge@klepp.kommune.no (Send)
Regine Tveiten
Lærar
1.trinn
regine.tveiten@klepp.kommune.no (Send)
Hilde H. Moen
Vernepleier
hilde.hoyland.moen@klepp.kommune.no (Send)
Anne Cathrine Veivåg
Miljøarbeidar
1.trinn
anne.cathrine.veivag@klepp.kommune.no (Send)
Ingrid Mauritzen
Miljøarbeidar
1.trinn
Ingrid.mauritzen@klepp.kommune.no (Send)
Yasir Ibrahim Nuur
Lærling
Åse H. Hetland
Lærar
2.trinn
ase.hetland@klepp.kommune.no (Send)
Elin O. Braut
Lærar
2.trinn
elin.oftedal.braut@klepp.kommune.no (Send)
Anita F. Bore
Lærar
2.trinn
anita.folkvord.bore@klepp.kommune.no (Send)
Ine H. Breiland
Lærar
2.trinn
ine.haukali.breiland@klepp.kommune.no (Send)
Aud Kongsvik Eide
Lærar
2.trinn
Aud.Kongsvik.Eide@klepp.kommune.no (Send)
Eileen Nesse Pedersen
Lærar
2.trinn
eileen.nesse.pedersen@klepp.kommune.no (Send)
Lisbeth J. Langaas
Miljøarbeider
2.trinn
Monica Tjensvold
Praksis
2.trinn
Toril Vestbø
Lærar
3.trinn
toril.vestbo@klepp.kommune.no (Send)
Kjersti Løvoll
Lærar
3.trinn
kjersti.lovoll@klepp.kommune.no (Send)
Tone Handeland
Lærar
3.trinn
tone.handeland@klepp.kommune.no (Send)
Hanne Kaspersen
Lærar
3.trinn
Hanne.Kaspersen@klepp.kommune.no (Send)
Torunn Hetland Vesteraas
Lærar
3.trinn
torunn.hetland.vesteraas@klepp.kommune.no (Send)
Kristine Marie Kleppe
Miljøarbeidar
kristine.marie.kleppe@klepp.kommune.no (Send)
Henriette Svela
Lærling
Helle Sæve
Lærar
4.trinn
helle.save@klepp.kommune.no (Send)
Helle Klepp
Lærar
4.trinn
helle.klepp@klepp.kommune.no (Send)
Andreas Øverland
Lærar
4.trinn
andreas.overland@klepp.kommune.no (Send)
Ola Haugland
Lærar
4.trinn
ola.haugland@klepp.kommune.no (Send)
Katrine Tytland Høiland
Lærar
3, 4 og 5.trinn
katrine.tytland.hoiland@klepp.kommune.no (Send)
Bisrat Tewolde
Miljøarbeidar
4.trinn og SFO
yemissirach.tewolde@klepp.kommune.no (Send)
Stine Mari Gausland
Miljøarbeidar
4.trinn
stine.mari.gausland@klepp.kommune.no (Send)
Tone Bjørnsen
Miljøarbeidar
4.trinn
Lauritz Bauge
Lærar
5.trinn
lauritz.bauge@klepp.kommune.no (Send)
Anne-Britt Andersen
Lærer
5.trinn
Anne-Britt.Andersen@klepp.kommune.no (Send)
Mari Askerøy
Lærar
5.trinn
mari.askeroy@klepp.kommune.no (Send)
Mette Hagen Junge
Lærar
5.trinn
mette.hagen.junge@klepp.kommune.no (Send)
Ovar Theis-Haugland
Lærar
5.trinn
ovar.theis-haugland@klepp.kommune.no (Send)
Sissel Rosland Håland
Miljøterapaut
5.trinn
Sissel.Rosland.Haland@klepp.kommune.no (Send)
Siren Merethe Meling
Miljøterapaut
5.trinn
Anita Moi Hansen
Miljøarbeidar
5.trinn og SFO
anita.moi.hansen@klepp.kommune.no (Send)
Parisa Rovik
Miljøarbeidar
5.trinn
Ann-Elin S. Eikum
Lærar
6.trinn
ann-elin.schanke.eikum@klepp.kommune.no (Send)
Leif Oscar Reiestad
Lærar
6.trinn
leif.oscar.reiestad@klepp.kommune.no (Send)
Gro Jeanett Birkeland
Lærar
6.trinn
gro.jeanett.birkeland@klepp.kommune.no (Send)
Kjetil Bærheim
Lærar
6.trinn
kjetil.barheim@klepp.kommune.no (Send)
Gunn Byberg
Lærar
6.trinn
gunn.byberg@klepp.kommune.no (Send)
Torun Brekke Sørskog
Lærar
6.trinn
torun.brekke.sorskog@kleppe.skule.no (Send)
Sissel Thorsen
Miljøarbeidar
6.trinn
sissel.thorsen@klepp.kommune.no (Send)
Marie Tengesdal
Miljøarbeidar
6.trinn og SFO
marie.tengesdal@klepp.kommune.no (Send)
Agush Agushaj
Miljøarbeidar
6.trinn og SFO
agush.agushaj@klepp.kommune.no (Send)
Linn D. E. Brænd
Lærar
7.trinn
linn.dagmar.brand@klepp.kommune.no (Send)
Anne Gunn O. Slethei
Lærar
7.trinn
anne.gunn.oddsen.slethei@klepp.kommune.no (Send)
Bente Krogedal Myklebust
Lærar
7.trinn
bente.krogedal.myklebust@klepp.kommune.no (Send)
Ingvild R. Kalheim
Lærar
7.trinn
ingvild.riskjell.kalheim@klepp.kommune.no (Send)
Mette Erga Brunes
Miljøarbeidar
7.trinn
mette.erga.brunes@klepp.kommune.no (Send)
Allen Aguiluz
Lærar
7.trinn
allen.aguiluz@klepp.kommune.no (Send)
Inger Helen Skadberg
Lærar
7.trinn
inger.helen.skadberg@klepp.kommune.no (Send)
Malin Chanett Figved Byberg
Miljøarbeidar
7.trinn
Stine Jubertine Eide
Lærar
3, 4, 5.og 7.trinn
stine.janet.eide.solberg@klepp.kommune.no (Send)
Margaret Skrettingland Roba
Lærar
Språkstasjonen
margareth.skrettingland.roba@klepp.kommune.no (Send)
Safiatu Dabo
Lærar
Språkstasjonen
safiatu.dabo@klepp.kommune.no (Send)
Aghdas Paya
Lærar
Språkstasjonen
aghdas.paya@klepp.kommune.no (Send)
Ruth Kristin Hatleskog
Lærar
Språkstasjonen
ruth.kristin.hatleskog@klepp.kommune.no (Send)
Karin Bore
Miljøarbeidar
SFO
karin.bore@klepp.kommune.no (Send)
Cristina Ioana Ion Skjæveland
Miljøarbeidar
SFO
cristina.ioana.ionita.skjaveland@klepp.kommune.no (Send)
Renata Korpowska Meinich Bache
Miljøarbeidar
SFO
renata.bache@klepp.kommune.no (Send)
Eleni Tsirillo
Miljøarbeidar
SFO
eleni.tsirillo@klepp.kommune.no (Send)
Monika Wojtasik
Miljøarbeidar
SFO matansvarlig
monika.wojtasik@klepp.kommune.no (Send)
Pauline Steinnes
Miljøterapeut
pauline.steinnes@klepp.kommune.no (Send)
Kristin Sikveland
Lærar
Permisjon
kristin.sikveland@klepp.kommune.no (Send)