Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger Telefon: 51599360 Send oss e-post
Kvernevik skole - besøksadresse: Heiloveien 11 4049 Hafrsfjord
Redaktør: Lene M. Bredesen
Info foresatte - Digitale skjemaer
Elevpermisjoner
Samtykkeskjema foresatte
Innlogging ansatte
Innlogging på hjemmesiden
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Samarbeidsutvalg

Medlemmer i samarbeidsutvalget – Kvernevik skole, skoleåret 2020/21

Leder: Wenche Olsen Gaup, wenche.olsen1@lyse.net

Nestleder: FAU-leder Marte Selseng, marte.selseng@lyse.net

Repr. for ansatte: Madeleine Berg Hereid,  madeleine.berg.hereid@stavanger.kommune.no

Repr. for ansatte: Malin Kylevik, malin.kylevik@stavanger.kommune.no

Repr. SFO: Oddny Sterri, oddny.sterri@stavanger.kommune.no

Repr.elever:   

Repr.elever: 

Repr. politikere : Jonas Bye

Rektor: Lene M. Bredesen, lene.m.bredesen@stavanger.kommune.no