Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger Telefon: 51599360 Send oss e-post
Kvernevik skole - besøksadresse: Heiloveien 11 4049 Hafrsfjord
Redaktør: Lene M. Bredesen
Info foresatte - Digitale skjemaer
Elevpermisjoner
Samtykkeskjema foresatte
Innlogging ansatte
Innlogging på hjemmesiden
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Skolens ansatte

Janne Amdal
Timelærer 1. trinn
janne.amdal@stavanger.kommune.no (Send)
Tore Anvik
Kontaktlærer 7C
tore.anvik@stavanger.kommune.no (Send)
Kjell Erik Berg
Kontaktlærer 2B
kjell.erik.berg@stavanger.kommune.no (Send)
Morten Berg
Pedagogisk medarbeider
Geir Aage Brandeggen
Kontaktlærer 5B
geir.aage.brandeggen@stavangerskolen.no (Send)
Arian Cindrak
Lærer deltid
Bjørn Sigve Dagsland
Kontaktlærer 6A
IKT-veileder
bjorn.sigve.dagsland@stavanger.kommune.no (Send)
Merete Dagsland
Kontaktlærer 7B
siri.merete.dagsland@stavanger.kommune.no (Send)
Edel Therese Dybvad
Pedagogisk medarbeider
edel.therese.dybvad@stavangerskolen.no (Send)
Cecilie Eiane
Pedagogisk medarbeider skole/SFO
Kine M. Flatråker
Kontaktlærer 5A
kine.monsvik.flatraker@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Førland
Timelærer 3. trinn
ingrid.forland@stavanger.kommune.no (Send)
Ellen Geirmo
Timelærer 3. trinn
ellen.geirmo@stavanger.kommune.no (Send)
Svein Kåre Goa
Timelærer 7. trinn
svein.kare.goa@stavanger.kommune.no (Send)
Kjellaug Goldhahn
Timelærer 4. trinn
kjellaug.goldhahn@stavanger.kommune.no (Send)
Lise Grindheim
Timelærer 1. trinn
lise.grindheim@stavanger.kommune.no (Send)
Steffen Bergkamp Grøttem
Pedagogisk medarbeider
Gerd Hagen
Timelærer 6. trinn
gerd.hagen@stavanger.kommune.no (Send)
Marie Helen F. Harestad
Timelærer 7. trinn
marie.helen.f.harestad@stavanger.kommune.no (Send)
Karoline Olsson Hauge
Kontaktlærer 6C
karoline.olsson.hauge@stavanger.kommune.no (Send)
Maren Olsson Hauge
Kontaktlærer 2A
mhauge@stavanger.kommune.no (Send)
Sunniva V. Haugvaldstad
Kontaktlærer 1C
sunniva.vistnes.haugvaldstad@stavanger.kommune.no (Send)
Nermine Heikal
Timelærer 3. trinn
nermine.ahmed.abdalla.heikal@stavanger.kommune.no (Send)
Madeleine Berg Hereid
Kontaktlærer 3B
madeleine.berg.hereid@stavanger.kommune.no (Send)
Charlotte Vikne Hinna
Kontaktlærer 3A
charlotte.vikne@stavanger.kommune.no (Send)
Ingfrid Høie
Koordinator for samhandling og veiledning
97776277
ingfrid.hoie@stavanger.kommune.no (Send)
Torill Håland
Pedagogisk medarbeider
Anne Lise Jonassen
Pedagogisk medarbeider
Monika Jørpeland
Kontaktlærer 1B
monika.jorpeland@stavanger.kommune.no (Send)
Malin Kylevik
Kontaktlærer 4A
malin.kylevik@stavanger.kommune.no (Send)
Thea H. Kjellesvik
Pedagogisk medarbeider
TL-leder
thea.h.kjellesvik@stavanger.kommune.no (Send)
Heidi F. Larsen
Kontaktlærer 2C
heidi.f.larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Emilie Lervik
Pedagogisk medarbeider
Connie Meidell
Kontaktlærer 4B
connie.meidell@stavanger.kommune.no (Send)
Ole Naustdal
Timelærer 2. trinn
ole.naustdal@stavanger.kommune.no (Send)
Anfinn Nilsen
Kontaktlærer 5A
anfinn.nilsen@stavangerskolen.no (Send)
Silje Nevland
Timelærer 2. trinn
silje.nevland@stavanger.kommune.no (Send)
Marte Øyjord Nyland
Timelærer 7. trinn
marte.osmundsen.oyjord@stavanger.kommune.no (Send)
Siv Kristin H. Nilsen
Pedagogisk medarbeider
Lisette D. Tellaroli
Kontaktlærer 6B
lisette.dagsland.tellaroli@stavanger.kommune.no (Send)
Maj Christel Olsson-Larsen
Pedagogisk medarbeider
maj.olsson-larsen@stavanger.kommune.no (Send)
Bjørn Ronold
Timelærer 4. trinn
IKT - veileder
bjorn.ronold@stavanger.kommune.no (Send)
Julie Austnes Rødal
Timelærer 6. trinn
julie.austnes.rødal@stavangerskolen.no (Send)
Trude Sande
Timelærer 2. trinn
trude.sande@stavangerskolen.no (Send)
Marita Sikveland
Kontaktlærer 5B
marita.sikveland@stavanger.kommune.no (Send)
Mailis Snørteland
Pedagogisk medarbeider
Oddny Sterri
Leder SFO
oddny.sterri@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Swan
Timelærer 4. trinn
Bibliotek ansvarlig
astrid.swan@stavanger.kommune.no (Send)
Sondre Sædberg
Pedagogisk medarbeider
Bente Sørgjerd
Spesialpedagog 1. trinn
bente.sorgjerd@stavanger.kommune.no (Send)
Gry Tytlandsvik
Pedagogisk medarbeider
gry.tytlandsvik@stavanger.kommune.no (Send)
Ragnhild Valhammer
Timelærer 1. trinn
ragnhild.valhammer@stavanger.kommune.no (Send)
Kristian R. Vikør
Kontaktlærer 4A
kristian.r.vikor@stavanger.kommune.no (Send)
Tine Merete Voll
Kontaktlærer 5C
tine.merete.voll@stavanger.kommune.no (Send)
Stina Ytreland
Kontaktlærer 7A
stina.ytreland@stavanger.kommune.no (Send)
Anett Røyrvik Øverland
Kontaktlærer 4C
anett.overland@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Marie Øxnevad
Kontaktlærer 1A
ingrid.marie.oxnevad@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth N. Øyri
Kontaktlærer 5C
elisabeth.n.oyri@stavanger.kommune.no (Send)
Silje Ågesen
Spesialpedagog 6. trinn
silje.agesen@stavanger.kommune.no (Send)