Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 8
Klasse 9
Innføringsklassen
Ole Vigs Gate 9 6516 Kristiansund
Telefon: 71 57 55 00 Faks: 71 57 55 01 Send oss e-post
Redaktør: Willy Tangen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2021><<
september 2021
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personale 21-22

Her er lista over våre flotte ansatte.


Willy Tangen
Rektor
willy.tangen@kristiansund.kommune.no (Send)
Iselin Holland Mork
Undervisningsinspektør
iselin.holland.mork@kristiansund.kommune.no (Send)
Lars Helge Høvik
Undervisningsinspektør
lars.helge.hovik@kristiansund.kommune.no (Send)
Elsebeth Visnes
Skolesekretær
elsebeth.visnes@kristiansund.kommune.no (Send)
Kirsti Wirum
Rådgiver
kirsti.wirum@kristiansund.kommune.no (Send)
May Bente Hoset
Rådgiver, Kontaktlærer 9B
May.Bente.Hoset@kristiansund.kommune.no (Send)
Ida Margrethe Holten
Forsterket skoletilbud, Trinnleder
ida.holten@kristiansund.kommune.no (Send)
Kirsti Merethe Sakshaug
Trinnleder innføring
kirsti.merethe.sakshaug@kristiansund.kommune.no (Send)
Sanna Hauan Taknes
Kontaktlærer 8a
sanna.hauan.taknes@kristiansund.kommune.no (Send)
Arnt Erik Wenaas
Kontaktlærer 8a
arnt.erik.wenaas@kristiansund.kommune.no (Send)
Ina Fugelsnes
Kontaktlærer 8b
ina.terese.petteresen.fugelsnes@kristiansund.kommune.no (Send)
Jørgen Kvalvaag
Kontaktlærer 8b
jorgen.kvalvaag@kristiansund.kommune.no (Send)
Thomas S Knudtsen
Kontaktlærer 8c. Trinnleder 8.trinn
thomas.knudtsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Randi Pedersen
Kontaktlærer 8c
randi.pedersen@kristiansund.kommune.no (Send)
Gro Naalsund
Kontaktlærer 9A.
gro.naalsund@kristiansund.kommune.no (Send)
Bjørn Kåre Rambjør
Kontaktlærer 9A. Trinnleder 9.kl
bjorn.kare.rambjor@kristiansund.kommune.no (Send)
Tina Theres K Neergaard
Kontaktlærer 9B
tina.neergaard@kristiansund.kommune.no (Send)
Elisabeth S. Hammervold
Kontaktlærer 9C
elisabeth.hammervold@kristiansund.kommune.no (Send)
Elise Kruse
Kontaktlærer 9c
elise.andrea.kruse@kristiansund.kommune.no (Send)
Aud Karin Bjørsnøs
Kontaktlærer 10A
aud.karin.bjorsnos@kristiansund.kommune.no (Send)
Bjørn Helge Bøe
Kontaktlærer 10a
bjorn.helge.henriksen.boe@kristiansund.kommune.no (Send)
Patrycja Dabrowska
kontaktlærer 10b
patrycja.dabrowska@kristiansund.kommune.no (Send)
Vibeche Leirvik
Kontaktlære 10b
vibeche.leirvik@kristiansund.kommune.no (Send)
Sonja Wimpelmann
Kontaktlærer 10c
sonja.wimpelmann@kristiansund.kommune.no (Send)
Talania Johansen
Kontaktlærer 10C, Trinnleder 10.trinn
talania.johansen@kristiansund.kommune.no (Send)
Solveig Phillips
Kontaktlærer 10d
solveig.phillips@kristiansund.kommune.no (Send)
Camilla Skarpnes Skontoft
Kontaktlærer 10D
Camilla.Skarpnes.Skontoft@kristiansund.kommune.no (Send)
Eirik Rosvoll
eirik.rosvoll@kristiansund.kommune.no (Send)
Martin Myklebost
Faglærer
martin.arve.myklebost@kristiansund.kommune.no (Send)
Berit M. Williams
Faglærer
berit.marsteen.williams@kristiansund.kommune.no (Send)
Kawthar Tawfik Jabbar
Faglærer
kawthar.tawfik.jabbar@kristiansund.kommune.no (Send)
Merethe Amundøy
Faglærer
merethe.amundoy@kristiansund.kommune.no (Send)
Håkon Austheim
Faglærer
hakon.austheim@kristiansund.kommune.no (Send)
Arne Sager
Faglærer
arne.sager@kristiansund.kommune.no (Send)
Inger Lise Bøe
Barne- og ungdomsarbeider
inger.lise.boe@kristiansund.kommune.no (Send)
Torben Jensen
Barne- og ungdomsarbeider / assistent
torben.jensen@kristiansund.kommune.no (Send)
Arne Olsen
Barne- og ungdomsarbeider. Aktivitetsleder.
I permisjon
arne.olsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Svanhild Røeggen
Barne- og ungdomsarbeider / assistent
svanhild.roeggen@kristiansund.kommune.no (Send)
Elin S. Pedersen
Barne- og ungdomsarbeider
elin.sordal.pedersen@kristiansund.kommune.no (Send)
Freddy Bolsø
Assistent
freddy.bolso@kristiansund.kommune.no (Send)
Lasse Eri Marthinsen
lasse.eri.marthinsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Emilie Thomassen Karlsvik
Barne- og ungdomsarbeider
Sissel Thorsen Ellingvåg
Barne- og ungdomsarbeider
Linda Nøstvold
linda.nostvold@kristiansund.kommune.no (Send)
Are Monsås Bunes
are.monsas.bunes@kristiansund.kommune.no (Send)