Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Innføringsklassen
Ole Vigs Gate 9 6516 Kristiansund
Telefon: 71 57 55 00 Faks: 71 57 55 01 Send oss e-post
Redaktør: Willy Tangen
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Pedagogisk personale. 20-21

Her er epostadressene til våre flotte ansatte.


Willy Tangen
Rektor
willy.tangen@kristiansund.kommune.no (Send)
Iselin Holland Mork
Undervisningsinspektør
I permisjon
iselin.holland.mork@kristiansund.kommune.no (Send)
Lars Helge Høvik
Undervisningsinspektør
lars.helge.hovik@kristiansund.kommune.no (Send)
Arnt Erik Wenaas
Undervisningsinspektør
arnt,erik.wenaas@kristiansund.kommune.no (Send)
Bjørn Enaasen
Rådgiver, kontaktlærer 8a
bjorn.enaasen@kristiansund.kommune.no (Send)
Kirsti Wirum
Rådgiver
kirsti.wirum@kristiansund.kommune.no (Send)
Kirsti Merethe Sakshaug
Trinnleder innføring
kirsti.merethe.sakshaug@kristiansund.kommune.no (Send)
Elsebeth Visnes
Skolesekretær
elsebeth.visnes@kristiansund.kommune.no (Send)
Gro Naalsund
Kontaktlærer 8A.
gro.naalsund@kristiansund.kommune.no (Send)
Bjørn Kåre Rambjør
Kontaktlærer 8A. Trinnleder 8.kl
bjorn.kare.rambjor@kristiansund.kommune.no (Send)
Tina Theres K Neergaard
Kontaktlærer 8B
tina.neergaard@kristiansund.kommune.no (Send)
May Bente Hoset
Kontaktlærer 8B
May.Bente.Hoset@kristiansund.kommune.no (Send)
Talania Johansen
kontaktlærer 9a
talania.johansen@kristiansund.kommune.no (Send)
Patrycja Dabrowska
kontaktlærer 9b
patrycja.dabrowska@kristiansund.kommune.no (Send)
Eirik Rosvoll
kontaktlærer 9b. Trinnleder 9.trinn
eirik.rosvoll@kristiansund.kommune.no (Send)
Solveig Phillips
Kontaktlærer 9c
solveig.phillips@kristiansund.kommune.no (Send)
Elisabeth Strandskog
Kontaktlærer 9c
elisabeth.strandskog@kristiansund.kommune.no (Send)
Aud Karin Bjørsnos
Kontaktlærer 10A
aud.karin.bjorsnos@kristiansund.kommune.no (Send)
Camilla Skarpnes Skontoft
Kontaktlærer 10A
Camilla.Skarpnes.Skontoft@kristiansund.kommune.no (Send)
Thomas S Knudtsen
Kontaktlærer 10b. Trinnleder 10.trinn
thomas.knudtsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Sonja Wimpelmann
Kontaktlærer 10b
sonja.wimpelmann@kristiansund.kommune.no (Send)
Randi Pedersen
Kontaktlærer 10c
randi.pedersen@kristiansund.kommune.no (Send)
Sanna Hauan Taknes
Kontaktlærer 10c
sanna.hauan.taknes@kristiansund.kommune.no (Send)
Elisabeth S. Hammervold
Kontaktlærer 8C
elisabeth.hammervold@kristiansund.kommune.no (Send)
Vibeche Leirvik
Faglærer
vibeche.leirvik@kristiansund.kommune.no (Send)
Martin Myklebost
Faglærer
martin.arve.myklebost@kristiansund.kommune.no (Send)
Berit M. Williams
Faglærer
berit.marsteen.williams@kristiansund.kommune.no (Send)
Kawthar Tawfik Jabbar
Faglærer
kawthar.tawfik.jabbar@kristiansund.kommune.no (Send)
Merethe Amundøy
Faglærer
merethe.amundoy@kristiansund.kommune.no (Send)
Håkon Austheim
Faglærer
hakon.austheim@kristiansund.kommune.no (Send)
Linda Marcelius
Spesialpedagog forsterka tilbud.
linda.marcelius@kristiansund.kommune.no (Send)
Arne Sager
Faglærer
arne.sager@kristiansund.kommune.no (Send)
Elise Velle
Faglærer
elise.velle@kristiansund.kommune.no (Send)
Inger Lise Bøe
Barne- og ungdomsarbeider
inger.lise.boe@kristiansund.kommune.no (Send)
Torben Jensen
Barne- og ungdomsarbeider / assistent
torben.jensen@kristiansund.kommune.no (Send)
Arne Olsen
Barne- og ungdomsarbeider. Aktivitetsleder.
I permisjon
arne.olsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Svanhild Røeggen
Barne- og ungdomsarbeider / assistent
svanhild.roeggen@kristiansund.kommune.no (Send)
Elin S. Pedersen
Barne- og ungdomsarbeider
elin.sordal.pedersen@kristiansund.kommune.no (Send)
Freddy Bolsø
Assistent
freddy.bolso@kristiansund.kommune.no (Send)
Jørgen Kvalvaag
Kontaktlærer 8c
jorgen.kvalvaag@kristiansund.kommune.no (Send)
Ida Margrethe Holten
Forsterket skoletilbud, Trinnleder
ida.margrethe.holten@kristiansund.kommune.no (Send)
Lasse Eri Marthinsen
lasse.eri.marthinsen@kristiansund.kommune.no (Send)
Emilie Thomassen Karlsvik
Barne- og ungdomsarbeider
Sissel Thorsen Ellingvåg
Barne- og ungdomsarbeider