Meny
Velg seksjon Framside
1. klasse
2. klasse
3. klasse
4. klasse
5. klasse
6. klasse
7. klasse
Sørbøveien 6 4150 Rennesøy
Telefon: 51 72 06 00 Send e-post til oss
Redaktør: Tone Olsen Finnesand
Det er 8 dokumenter i arkivet.
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Login for lærere
Innlogging
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Våre tilsette

Dette er tilsette lærarar ved Vikevåg skule:

Eirik Olsson Vistnes
Kontaktlærar 1A
eirik.vistnes@rennesoy.kommune.no (Send)
Sigrun Håvarstein
Kontaktlærar 1B
sigrun.havarstein@rennesoy.kommune.no (Send)
Laila Helland Teigen
Kontaktlærar 2A
laila.helland.teigen@rennesoy.kommune.no (Send)
Grete Elin Corneliussen
Kontaktlærar 2B
grete.elin.corneliussen@rennesoy.kommune.no (Send)
Susanne Mjelde
Kontaktlærar 2C
susanne.mjelde@rennesoy.kommune.no (Send)
Katrine Espeland
Kontaktlærar 3A
katrine.espeland@rennesoy.kommune.no (Send)
Miriam Brimsø
Kontaktlærar 3B
m.brimso@rennesoy.kommune.no (Send)
Malgorzata Pojaszewska
Kontaktlærar 3C
Malgorzata.Pojaszewska@rennesoy.kommune.no (Send)
Alis Rørtveit
Kontaktlærar 4A
alis.rortveit@rennesoy.kommune.no (Send)
Nina Marie Emanuelsen
Kontaktlærar 4B
nina.marie.emanuelsen@rennesoy.kommune.no (Send)
David Andreas Swan
Kontaktlærar 4C
david.swan@rennesoy.kommune.no (Send)
Irene Våge
Kontaktlærar 5A
irene.vage@rennesoy.kommune.no (Send)
Kathrine Borgenvik
Kontaktlærar 5B
kathrine.harestad.borgenvik@rennesoy.kommune.no (Send)
Grete Folkestad Breistein
Kontaktlærar 5C
Grete.Breistein@rennesoy.kommune.no (Send)
Inger Jorunn Helland Montgomery
Kontaktlærar 6A
inger.jorunn.helland@rennesoy.kommune.no (Send)
Hildegunn Håvarstein Hausken
Kontaktlærar 6B
hildegunn.havarstein.hausken@rennesoy.kommune.no (Send)
Ruth Helen Bø Helland
Kontaktlærar 7A
Ruth.Helen.Bo.Helland@rennesoy.kommune.no (Send)
Kari Synnøve Ingvaldstad
Kontaktlærar 7B
kari.synnove.ingvaldstad@rennesoy.kommune.no (Send)
Alise Kvilhaugsvik Aske
Lærar
alise.kvilhaugsvik.aske@rennesoy.kommune.no (Send)
Heidi Roland Helgøy
Lærar
Heidi Holmen
Lærar
heidi.holmen@rennesoy.kommune.no (Send)
Ingjerd Håland
Lærar
Ingjerd.Haland@rennesoy.kommune.no (Send)
Monica Kjerstad
Lærar
Svanhild Lohne
Lærar
svanhild.lohne@rennesoy.kommune.no (Send)
Caroline Hodnefjell Oseland
Lærar
Bjørnar Garatun Rusten
Lærar
bjornar.g.rusten@rennesoy.kommune.no (Send)
Olaug Topnes
Lærar
Camilla Ladstein Sørbø
Lærar