Meny
Velg seksjon Forside
Barliveien 5 4330 Ålgård
Telefon: 51 61 45 60 Send oss e-post
Redaktør: Ingvild Arnevik Aadnøy
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2018><<
januar 2018
mtotfls
25262728293031
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
​Skolens faglærere

Kersti Ala-Murr
Faglærer Solosang og Sang i gruppe
905 25 130
Kersti.Ala-Murr@gjesdal.kommune.no (Send)
James Jacob Thomson
Faglærer Band
967 04 821
JamesJacob.Thomson@gjesdal.kommune.no (Send)
Irene Ivesdal
Faglærer Piano
920 37 104
irene.ivesdal@lyse.net (Send)
Marton Fiskå
Faglærer Billedkunst
475 10 359
marton.fiska@icloud.com (Send)
Maren Idsø Rennemo
Faglærer Teater
Permisjon fra påske 2017
952 38 311
marenids@hotmail.com (Send)
Aleksandra Maria Solberg
Faglærer Piano og Komponering, akkompagnatør
Permisjon fra 15.10.17 - 01.08.18
484 22 172
Aleksandra.Solberg@gjesdal.kommune.no (Send)
Alexander Slabinski
Faglærer Saxofon, Klarinett og Tverrfløyte
414 10 664
aslab@broadpark.no (Send)
Linn Ellise Hovland
Prosjektleder for samproduksjoner
92814076
linnellise@hotmail.com (Send)
Anita Nikolova
Faglærer Jazz og Ballett
405 93 142
adn8098@yahoo.com (Send)
Jaak Lutsoja
Faglærer Trekkspill og Keyboard
920 16 597
jaak.lutsoja@gmail.com (Send)
Stian Bore
Faglærer gitar
455 00 049
Stianbore@gmail.com (Send)
Ole Andre Fossan-Bergem
Faglærer Slagverk
922 15 818
Ole.Andre.Fossan-Bergem@gjesdal.kommune.no (Send)
Marianne Hatleskog Munthe-Kaas
Faglærer fiolin
476 66 337
marianne.hatleskog@gmail.com (Send)
Crispen de Lange
Faglærer Piano vikariat
415 50 731
crispenlange@gmail.com (Send)