Meny
Val av side Framside
Svilandsveien 211 4308 Sandnes
Telefon: 51608050 SFO: 954 50 036 Send e-post til oss
Redaktør: Trond Fossum
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2017><<
desember 2017
mtotfls
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Tilsette på Sviland skule/ SFO

Trond Fossum
Rektor
51 60 80 52 / 930 26 309
trond.fossum@sandnes.kommune.no (Send)
Bente Akersveen Ims
Undervisningsinspektør
Sosiallærar
51 60 80 53
bente.akersveen.ims@sandnes.kommune.no (Send)
Jorunn Lura Haaland
SFO leiar
fagarbeidar 5. klasse
51 60 80 55/ 954 50 036
jorunn.lura.haaland@sandnes.kommune.no (Send)
Unni Byberg Mæstad
Administrasjonskonsulent
51 60 80 50
unni.byberg.mastad@sandnes.kommune.no (Send)
Astrid Edland Njærheim
Spesialpedagog
Spes.ped koordinator
51 60 80 50
astrid.edland.njarheim@sandnes.kommune.no (Send)
Annette Sande Goa
Kontaktlærar 1. klasse
51 60 80 50
annette.sande.goa@sandnes.kommune.no (Send)
Andreas Mikalsen
Kontaktlærar 1. klasse
51 60 80 50
andreas.mikalsen@sandnes.kommune.no (Send)
Margareth Slettebø
Faglærar 1. klasse
51 60 80 50
margareth.slettebo@sandnes.kommune.no (Send)
Gudrun Bertelsen
Fagarbeidar
1. klasse og SFO
51 60 80 50
gudrun.bertelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Marit Hæreid
Kontaktlærar 2. klasse
51 60 80 50
marit.hareid@sandnes.kommune.no (Send)
Renate Furenes
Kontaktlærar 3. klasse
Lagleiar 1-4
51 60 80 50
renate.furenes@sandnes.kommune.no (Send)
Jorun Øglænd
Kontaktlærar 4. klasse
51 60 80 50
jorun.svindland.ogland@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Paulsen
Fagarbeidar skule
Verneombud
51 60 80 50
elin.paulsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ann Helen Reinen Tveit
Kontaktlærar 5. klasse
Lagleiar 5-7, ATV
51 60 80 50
ann.helen.reinen.tveit@sandnes.kommune.no (Send)
Trond Olaf Rønning
Kontaktlærar 6. klasse
IKT ansvarleg
51 60 80 50
trond.olaf.ronning@sandnes.kommune.no (Send)
Liv Janne Biland
Faglærar
SNO-lærar
51 60 80 50
liv.janne.fandrem.biland@sandnes.kommune.no (Send)
Merethe Norheim
Kontaktlærar 7. klasse
51608061
merethe.norheim@sandnes.kommune.no (Send)
Hanne Wilford
Miljøterapeut
51608050
hanne.wilford@sandnes.kommune.no (Send)
Lene Langeland
Fagarbeidar
51608050
lene.langeland@sandnes.kommune.no (Send)
Gezien Jongenburger
Miljøterapeut SFO
51 60 80 54
Gezien.Magdaleen.Jongenburger-Schutte@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Molla
I permisjon
51 60 80 50
anne.molla@sandnes.kommune.no (Send)
Gunn Hetland
I permisjon
51 60 80 50
gunn.hetland@sandnes.kommune.no (Send)
Josephine M. Tjosavik
Reinhaldar
51 60 80 50
josephine.m.tjosavik@sandnes.kommune.no (Send)
Rachel Aasland
Helsesyster
Er på Sviland skule måndag og onsdag
51 60 80 56
rachel.aasland@sandnes.kommune.no (Send)
Veronica Furenes
Fagarbeidar SFO
95 45 00 36
veronica.furenes@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Elin Time
Fagarbeidar SFO
95 45 00 36
anne.elin.time@sandnes.kommune.no (Send)