Meny
Velg seksjon Forside
Rettedalen 4 4330 Ålgård
Telefon: 47 86 49 59 Send oss e-post
Redaktør: Ingvild Arnevik Aadnøy
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
​Skolens ansatte

Ingvild Arnevik Aadnøy
Rektor
47864959
ingvild.aadnoy@gjesdal.kommune.no (Send)
Linn Ellise Hovland
Prosjektleder og assisterende rektor
92814076
linn.ellise.hovland@gjesdal.kommune.no (Send)
Kersti Ala-Murr
Faglærer Solosang og Sang i gruppe
905 25 130
Kersti.Ala-Murr@gjesdal.kommune.no (Send)
Aleksandra Maria Solberg
Faglærer Piano og Komponering, akkompagnatør
Permisjon fra 01.08.19 - 25.03.20
484 22 172
Aleksandra.Solberg@gjesdal.kommune.no (Send)
Irene Ivesdal
Faglærer Piano
920 37 104
irene.ivesdal@lyse.net (Send)
Jaak Lutsoja
Faglærer Trekkspill, Keyboard, Piano og Akkompagnatør
920 16 597
jaak.lutsoja@gmail.com (Send)
Paul-Erik Söderqvist
Faglærer Gitar
413 27 777
ekisoderqvist@gmail.com (Send)
Marianne Hatleskog Munthe-Kaas
Faglærer fiolin
Permisjon
476 66 337
marianne.hatleskog@gmail.com (Send)
Kristina Wozny
Faglærer Fiolin
Vikariat
922 66 862
kristiwo@gmail.com (Send)
Ole Andre Fossan-Bergem
Faglærer Slagverk
922 15 818
Ole.Andre.Fossan-Bergem@gjesdal.kommune.no (Send)
James Jacob Thomson
Faglærer Band
967 04 821
JamesJacob.Thomson@gjesdal.kommune.no (Send)
Maren Idsø Rennemo
Faglærer Teater
Permisjon til 01.01.20
952 38 311
marenids@hotmail.com (Send)
Helena Sandvik
Faglærer Teater
Vikariat
411 09 545
helenasigge@hotmail.com (Send)
Anita Nikolova
Faglærer Jazzdans og Ballett
405 93 142
adn8098@yahoo.com (Send)
Marton Fiskå
Faglærer Billedkunst
475 10 359
marton.fiska@icloud.com (Send)
Aline Rocha Hopkins
Faglærer Piano
Vikariat
942 58 449
alinepianista@gmail.com (Send)
Jostein Birkeland Betten
Faglærer Piano
Vikariat
922 67 007
JosteinBirkeland.Betten@gjesdal.kommune.no (Send)
Raya Shopova
Faglærer Piano
Ringevikar
968 08 553
rayashopova@gmail.com (Send)