Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Vodlaveien 1 4156 Mosterøy
Telefon: 51720300 Send oss e-post
Redaktør: Kristin Surnevik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2019><<
desember 2019
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
For ansatte
Pålogging ansatte
Skole

Marit Iren Heggland Bertelsen
miljøterapeut
Marit.Iren.Heggland.Bertelsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Solrun Bjerga
miljøterapeut
Solrun.Bjerga@rennesoy.kommune.no (Send)
Astrid Blom
miljøterapeut
Astrid.Blom@rennesoy.kommune.no (Send)
Holmfridur Bjørgvinsdottir
miljøterapeut
holmfridur.bjorgvinsdottir@rennesoy.kommune.no (Send)
Aud Jorunn Gjedrem Bru
Lærer
aud.jorunn.gjedrem.bru@rennesoy.kommune.no (Send)
Bjørghild Bø
miljøterapeut
bjorghild.bo@rennesoy.kommune.no (Send)
Hanne Kristin Dirdal
lærer
hanne.kristin.dirdal@rennesoy.kommune.no (Send)
Trude-Johanne Edland
lærer
trude.johanne.edland@rennesoy.kommune (Send)
Kristine Flatebø
lærer
kristine.flateboe@rennesoy.kommune.no (Send)
Irene Fodnestøl
lærer
Irene.Fodnestol@rennesoy.kommune.no (Send)
Marianne Galta
lærer
Marianne.Galta@rennesoy.kommune.no (Send)
Lena Gauksås
lærer
lena.gauksas@rennesoy.kommune.no (Send)
Øystein Grønnevik
lærer
IKT-ansvarlig
Oystein.Gronnevik@rennesoy.kommune.no (Send)
Lene Randeberg Gundersen
lærer
Lene.Randeberg.Gundersen@rennesoy.kommune.no (Send)
Lisebeth Haugvaldstad
miljøterapeut
lisebeth.haugvaldstad@rennesoy.kommune.no (Send)
Juni Hausken
lærer
juni.hausken@rennesoy.kommune.no (Send)
Lene Hellvik
miljøterapeut
Lene.hellvik@rennesoy.kommune.no (Send)
Mona Sem Henriksen
barne- og ungdomsarbeider
mona.henriksen@rennesoy.kommune.no (Send)
Karen Anne Hodnefjell
lærer
Karen.Anne. Hodnefjell@rennesoy.kommune.no (Send)
Tove Hodnefjell
sekretær
Tove.Hodnefjell@rennesoy.kommune.no (Send)
Åse Marit Hodnefjell
undervisningsinspektør
Ase.Marit.Hodnefjell@rennesoy.kommune.no (Send)
Lene Holgersen
miljøterapeut
lene.holgersen@rennesoy.kommune.no (Send)
Brit Børresen Idsøe
lærer
brit.idsoe@rennesoy.kommune.no (Send)
Øyvind Johnsen
lærer
oyvind.johnsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Tove Grønning Klausen
spes ped ansvarlig
Tove.Gronning.Klausen@rennesoy.kommune.no (Send)
Brit Marie Kloster
lærer, permisjon
brit.marie.kloster@rennesoy.kommune.no (Send)
Tormod Johan Klüver
lærer
Tormod.Kluver@rennesoy.kommune.no (Send)
Helene C. Knivsberg
helsesykepleier
helene.c.knivsberg@rennesoy.kommune.no (Send)
Ellinor Bolette Langåker
lærer
ellinor.bolette.langaker@rennesoy.kommune.no (Send)
Anne Merethe Neumann Molvik
lærer, permisjon
Anne.Merethe.Neumann.Molvik@rennesoy.kommune.no (Send)
Bjørgunn Nordbø
assistent
Bjorgunn.Nordbo@rennesoy.kommune.no (Send)
Malin Ueland Nordås
miljøterapeut
malin.ueland.nordas@rennesoy.kommune.no (Send)
Birgitte Olsen
lærer
Birgitte.Olsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Zuzana Reianes
barne- og ungdomsarbeider
zuzana.Reianes@rennesoy.kommune.no (Send)
Laila Vestbø Risa
lærer
laila.vestbo.risa@rennesoy.kommune.no (Send)
Kenneth Aleksander Salte
Lærer
kenneth.a.salte@rennesoy.kommune.no (Send)
Margrethe Salte
lærling
margrethe.sofie.salte@rennesoy.kommune.no (Send)
Maria Flesjå Sivertsen
lærer
maria.flesja.sivertsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Laila Synnøve Skibenes
lærer
Laila.Synnove.Skibenes@rennesoy.kommune.no (Send)
Ingrid Galta Von Sundt
miljøterapeut
Ingrid.von.sundt@rennesoy.kommune.no (Send)
Kristin Surnevik
rektor
kristin.surnevik@rennesoy.kommune.no (Send)
Ranveig Sørbø
lærer
Ranveig.Sorbo@rennesoy.kommune.no (Send)
Kristin L Tendenes
Barne- og ungdomsarbeider
Kristin.Tendenes@rennesoy.kommune.no (Send)
Ruth Julie Thorbjørnsen
lærer, permisjon
ruth.julie.thorbjornsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Alvilde Tobiassen
lærer
alvilde.morken.tobiassen@rennesoy.kommune.no (Send)
Kristine Torstveit
Lærer
kristine.torstveit@rennesoy.kommune.no (Send)
Randi Mortensen Vik
lærer
randi.mortensen@rennesoy.kommune.no (Send)
Øydis Helene Westersjø
lærer
oydis.westersjo@rennesoy.kommune.no (Send)
Marianne Langseth Wikre
lærer
Marianne.Langseth.Wikre@rennesoy.kommune.no (Send)