Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Vodlaveien 1 4156 Mosterøy
Telefon: 51720300 Send oss e-post
Redaktør: Kristin Surnevik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
For ansatte
Pålogging ansatte
SFO

Åse Katrin Andreassen
assistent
ase.katrin.andreassen@rennesoy.kommune.no (Send)
Anne Tove Aske
assistent
Anne.Tove.Aske@rennesoy.kommune.no (Send)
Marit Iren H Bertelsen
assistent
Marit.Iren.Heggland.Bertelsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Morten Danielsen
SFO leder
Morten.Danielsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Solveig Eskeland
assistent
solveig.eskeland@rennesoy.kommune.no (Send)
Torunn Hansen
assistent
Torunn.Hansen@rennesoy.kommune.no (Send)
Bente Jørgensen
assistent
Bente.Karin.Jorgensen@rennesoy.kommune.no (Send)
Marta Kreft
assistent,permisjon
mkreft@rennesoy.kommune.no (Send)
Malin Ueland Nordås
Miljøterapeut
malin.ueland.nordas@rennesoy.kommune.no (Send)
Zuzana Reianes
assistent
zuzana.Reianes@rennesoy.kommune.no (Send)
Margrethe Salte
lærling
margrethe.sofie.salte@rennesoy.kommune.no (Send)
Ingrid Galta Von Sundt
miljøterapeut
Ingrid.von.sundt@rennesoy.kommune.no (Send)
Tone Brit Sørheim
assistent
Tone.Brit.Sorheim@rennesoy.kommune.no (Send)
Kristin L Tendenes
assistent
Kristin.Tendenes@rennesoy.kommune.no (Send)