Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 1
Klasse 2
Klasse 3
Klasse 4
Klasse 5
Klasse 6
Klasse 7
Vodlaveien 1 4156 Mosterøy
Telefon: 51720300 Send oss e-post
Redaktør: Kristin Surnevik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
For ansatte
Pålogging ansatte
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
SFO

Anne Tove Aske
assistent
Anne.Tove.Aske@rennesoy.kommune.no (Send)
Marit Iren H Bertelsen
miljøterapeut
Marit.Iren.Heggland.Bertelsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Morten Danielsen
SFO leder
Morten.Danielsen@rennesoy.kommune.no (Send)
Torunn Hansen
assistent
Torunn.Hansen@rennesoy.kommune.no (Send)
Bente Jørgensen
assistent
Bente.Karin.Jorgensen@rennesoy.kommune.no (Send)
Marta Kreft
assistent,permisjon
mkreft@rennesoy.kommune.no (Send)
Zuzana Reianes
barne- og ungdomsarbeider
zuzana.Reianes@rennesoy.kommune.no (Send)
Margrethe Salte
barne- og ungdomsarbeider
margrethe.sofie.salte@rennesoy.kommune.no (Send)
Ingrid Galta Von Sundt
miljøterapeut
Ingrid.von.sundt@rennesoy.kommune.no (Send)
Tone Brit Sørheim
assistent
Tone.Brit.Sorheim@rennesoy.kommune.no (Send)
Kristin L Tendenes
assistent
Kristin.Tendenes@rennesoy.kommune.no (Send)