Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Leiing og administrasjon

Geir Soma
Rektor
51776391 / 975 81 636
geir.soma@time.kommune.no (Send)
Kristin Vikan Erland
Assisterande rektor
Hovudansvar for 1.- 2. trinn
51776392 / 918 24 032
kristin.vikan.erland@time.kommune.no (Send)
Lise Bø Emberland
Undervisningsinspektør
Hovudansvar 3.- 5.trinn
970 64 708
Lise.emberland@time.kommune.no (Send)
Julie Wærholm
Undervisningsinspektør
Hovudansvarleg 6.-7.trinn
51776197/ 930 82 066
julie.waerholm@time.kommune.no (Send)
Thorunn Thorsdottir
Leiar for SFO
51 776499
thorunn.thorsdottir@time.kommune.no (Send)
Ruth Linda Rasmussen
Saksbehandler
51776390
ruth.linda.rasmussen@time.kommune.no (Send)
Anne Christine Haugland
Sosiallærar
Anne-Christine.haugland@time.kommune.no (Send)