Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Administrasjonen

Geir Soma
Rektor
51776391 / 97581636
geir.soma@time.kommune.no (Send)
Kristin Vikan Erland
Ass.rektor
Hovudansvar for 1. trinn
51776392 / 91824032
kristin.vikan.erland@time.kommune.no (Send)
Hanne Fjordholm
Undervisningsinspektør 1
Hovudansvar for 2.- 4. trinn
51776397 / 90074919
hanne.fjordholm@time.kommune.no (Send)
Asbjørn Hjørnevik
Undervisningsinspektør 2
Hovudansvar for 5.- 7. trinn
51776372 / 97668333
asbjorn.hjornevik@time.kommune.no (Send)
Thorunn Thorsdottir
Leiar for SFO
51776499
thorunn.thorsdottir@time.kommune.no (Send)
Ruth Linda Rasmussen
Saksbehandler
51776390
ruth.linda.rasmussen@time.kommune.no (Send)
Anne-Christine Haugland
Sosiallærar
51776375
anne-christine.haugland@time.kommune.no (Send)