Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Leiing og administrasjon

Geir Soma
Rektor
51776391 / 97581636
geir.soma@time.kommune.no (Send)
Kristin Vikan Erland
Assisterande rektor
Hovudansvar for 1.- 2. trinn
51776392 / 91824032
kristin.vikan.erland@time.kommune.no (Send)
Lise Bø Emberland
Undervisningsinspektør
Hovudansvar 3.- 5.trinn
970 64 708
Lise.emberland@time.kommune.no (Send)
Hanne Fjordholm
Undervisningsinspektør
Hovudansvar 6.- 7. trinn
51776397 / 90074919
Hanne.fjordholm@time.kommune.no (Send)
Lill Kristin Aasland
Leiar for SFO
51776499/95494110
lill.kristin.aasland@time.kommune.no (Send)
Thorunn Thorsdottir
Leiar for SFO
Er i permisjon
thorunn.thorsdottir@time.kommune.no (Send)
Ruth Linda Rasmussen
Saksbehandler
51776390
ruth.linda.rasmussen@time.kommune.no (Send)