Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2019><<
juni 2019
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Administrasjonen

Geir Soma
Rektor
51776391 / 97581636
geir.soma@time.kommune.no (Send)
Kristin Vikan Erland
Assisterande rektor
Hovudansvar for 1.- 2. trinn
51776392 / 91824032
kristin.vikan.erland@time.kommune.no (Send)
Lise Bø Emberland
Undervisningsinspektør
Hovudansvar 3.- 5.trinn
970 64 708
Lise.emberland@time.kommune.no (Send)
Hanne Fjordholm
Undervisningsinspektør
Hovudansvar 6.- 7. trinn
51776397 / 90074919
Hanne.fjordholm@time.kommune.no (Send)
Thorunn Thorsdottir
Leiar for SFO
51776499
thorunn.thorsdottir@time.kommune.no (Send)
Ruth Linda Rasmussen
Saksbehandler
51776390
ruth.linda.rasmussen@time.kommune.no (Send)
Anne-Christine Haugland
Sosiallærar
51776375
anne-christine.haugland@time.kommune.no (Send)