Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Administrasjonen

Geir Soma
Rektor (i permisjon)
51776391 / 97581636
geir.soma@time.kommune.no (Send)
Kristin Vikan Erland
Fungerande rektor
Hovudansvar for 1.- 2. trinn
51776392 / 91824032
kristin.vikan.erland@time.kommune.no (Send)
Hanne Fjordholm
Undervisningsinspektør
Hovudansvar 3.-5. trinn
51776397 / 90074919
Hanne.fjordholm@time.kommune.no (Send)
Asbjørn Hjørnevik
Undervisningsinspektør 2
Hovudansvar for 6.- 7. trinn
51776372 / 97668333
asbjorn.hjornevik@time.kommune.no (Send)
Thorunn Thorsdottir
Leiar for SFO
51776499
thorunn.thorsdottir@time.kommune.no (Send)
Ruth Linda Rasmussen
Saksbehandler
51776390
ruth.linda.rasmussen@time.kommune.no (Send)
Anne-Christine Haugland
Sosiallærar
51776375
anne-christine.haugland@time.kommune.no (Send)