Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 2.trinn

Therese Fossnes
Kontaktlærar 2A
Therese.fossnes@time.kommune.no (Send)
Lena Garborg Frøiland
Kontaktlærar 2A
Lena.garborg.froiland@time.kommune.no (Send)
Hanne Aamodt
Kontaktlærar 2B
Hanne.aamodt@time.kommune.no (Send)
Thomas Høgemark
Kontaktlærar 2C
Thomas.hogemark@time.kommune.no (Send)
Mari Strand
Kontaktlærar 2D
Mari.strand@time.kommune.no (Send)
Amalie Aanestad
Lærar
Amalie.aanestad@time.kommune.no (Send)
Birgitte Roland Rønning
Lærar
Birgitte.roland.ronning@time.kommune.no (Send)
Irene Auestad
Lærar
Irene.auestad@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
SNO-lærar
Signe.aagot.stalesen@time.kommune.no (Send)
Janne Sie
Miljøveileder
Janne.sie@time.kommune.no (Send)