Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<august 2019><<
august 2019
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 1.trinn

Jeanett Hansen
Kontaktlærar 1 BLÅ
Jeanett.hansen@time.kommune.no (Send)
Anne Helen Kvilhaug
Kontaktlærar 1 GRØN
Anne.helen.ildstad.kvilhaug@time.kommune.no (Send)
Elisabeth Melbø
Kontaktlærar 1 GUL
Elisabeth.melbo@time.kommune.no (Send)
Katrine Eide
Kontaktlærar 1 RØD
Katrine.eide@time.kommune.no (Send)
Ranfrid Undheim
Lærar
Ranfrid.undheim@time.kommune.no (Send)
Birgitte Roland Rønning
Lærar
Birgitte.roland.ronning@time.kommune.no (Send)
Janne Sie
Miljøveileder
Janne.sie@time.kommune.no (Send)
Siri Nesse Wiig
Assistent
Siri.nesse.wiig@time.kommune.no (Send)