Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 1.trinn

Reidun Undheim Lode
Kontaktlærar 1BLÅ
reidun.undheim.lode@time.kommune.no (Send)
Liv-Ragnhild Refsnes
Kontaktlærar 1GRØN
liv-ragnhild.refsnes@time.kommune.no (Send)
Heidi Orholm
Kontaktlærar 1GUL
heidi.orholm@time.kommune (Send)
Jeanett Hansen
Kontaktlærar 1RØD
jeanett.hansen@time.kommune.no (Send)
Cathrine Johannessen
Lærar
Linn Lea
Kontaktlærar 1RØD
linn.lea@time.kommune.no (Send)
Tone Braut Ciekals
Miljørettleiar
Tonebraut.ciekals@time.kommune.no (Send)
Torunn Wiig
Assistent
Torunn.wiig@time.kommune.no (Send)
Tone Stueland Gallefoss
Lærar
Tone.stueland.gallefoss@time.kommune.no (Send)
Trond Wiggo Bjerkeli
Lærar
Trond.wiggo.bjerkeli@time.kommune.no (Send)