Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 1.trinn

Marit Moi
Kontaktlærar 1BLÅ
marit.moi@time.kommune.no (Send)
Hanne Aamodt
Kontaktlærar 1GUL
hanne.aamodt@time.kommune.no (Send)
Liv Emma Lonsdale
Kontaktlærar 1GRØN
livemma.lonsdale@time.kommune (Send)
Thomas Høgemark
Kontaktlærar 1RØD
thomas.hogemark@time.kommune.no (Send)
Ingrid Elisabeth Harboe-Wiig
Lærar
ingrid.elisabeth.harbor-wiig@time.kommune.no (Send)
Astri Stangeland
Lærar
astri.stangeland@time.kommune.no (Send)
Silje Kristine Lund
Lærar
silje.kristine.lund2@time.kommune.no (Send)
Robert Undheim
Vikar
robert.undheim@time.kommune.no (Send)
Oddny H. Solbakk
Lærar
oddnyjhaugen.solbakk@time.kommune.no (Send)