Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 1.trinn

Therese Fossnes
Kontaktlærar 1 BLÅ
Therese.fossnes@time.kommune.no (Send)
Hanne Aamodt
Kontaktlærar 1 GRØN
Hanne.aamodt@time.kommune.no (Send)
Thomas Høgemark
Kontaktlærar 1 GUL
Thomas.hogemark@time.kommune.no (Send)
Mari Strand
Kontaktlærar 1 RØD
Mari.strand@time.kommune.no (Send)
Amalie Aanestad
Lærar
Amalie.aanestad@time.kommune.no (Send)
Lena Garborg Frøiland
Lærar
Lena.garborg.froiland@time.kommune.no (Send)
Birgitte Roland Rønning
Lærar
Birgitte.roland.ronning@time.kommune.no (Send)
Irene Auestad
Lærar
Irene.auestad@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
SNO-lærar
Signe.aagot.stalesen@time.kommune.no (Send)
Janne Sie
Miljøveileder
Janne.sie@time.kommune.no (Send)