Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<februar 2019><<
februar 2019
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
04050607080910
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 4.trinn

Anette Tjessem
Kontaktlærar 4A
anette.tjessem@time.kommune.no (Send)
Borghild Dale
Kontaktlærar 4B
borghild.dale@time.kommune.no (Send)
Elisabeth Melbø
Kontaktlærar 4C
elisabeth.melbo@time.kommune.no (Send)
Helena Rosland
Kontaktlærar 4D
helena.rosland@time.kommune.no (Send)
Patrik Søderholm
Lærar
patrik.soderholm@time.kommune.no (Send)
Ranfrid Undheim
Lærar
ranfrid.undheim@time.kommune.no (Send)
Ingrid Elisabeth Harboe-Wiig
Lærar
ingrid.elisabeth.harboe-wiig@time.kommune.no (Send)
Kirsten Alstadsæter
Vikar
Rune Båtsvik
Assistent
rune.batsvik@time.kommune.no (Send)
Irene Auestad
Miljøveileder
irene.auestad@time.kommune.no (Send)
Gro Selle Ulvang
Lærar
Gro.selle.ulvang@time.kommune.no (Send)
Ina Strømland
Lærling