Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2018><<
september 2018
mtotfls
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
01020304050607
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 4.trinn

Anette Tjessem
Kontaktlærar 4A
anette.tjessem@time.kommune.no (Send)
Borghild Dale
Kontaktlærar 4B
borghild.dale@time.kommune.no (Send)
Elisabeth Melbø
Kontaktlærar 4C
elisabeth.melbo@time.kommune.no (Send)
Helena Rosland
Kontaktlærar 4D
helena.rosland@time.kommune.no (Send)
Patrik Søderholm
Lærar
patrik.soderholm@time.kommune.no (Send)
Ranfrid Undheim
Lærar
ranfrid.undheim@time.kommune.no (Send)
Kirsten Alstadsæter
Vikar
Pia Therese Bråten
Vikar
pia.therese.braten@time.kommune.no (Send)
Rune Båtsvik
Assistent
rune.batsvik@time.kommune.no (Send)
Irene Auestad
Miljørettleiar
irene.auestad@time.kommune.no (Send)
Gro Selle Ulvang
Lærar
Gro.selle.ulvang@time.kommune.no (Send)
Ingrid Elisabeth Harboe-Wiig
Permisjon
ingrid.elisabeth.harboe-wiig@time.kommune.no (Send)
Ina Strømland
Lærling