Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 7.trinn

Alf Urdal
Kontaktlærar 7A
alf.urdal@time.kommune.no (Send)
Roger Gauthun
Kontaktlærar 7B
roger.gauthun@time.kommune.no (Send)
Hanne Britt Rimestad
Kontaktlærar 7C
hanne.britt.rimestad@time.kommune.no (Send)
Geir Magnus Sandve
Lærar
geir.magnus.sandve@time.kommune.no (Send)
Thomas Solberg
Lærar
thomas.solberg@time.kommune.no (Send)
Hanne Lise Solheim
Lærar
hanne.lise.solheim@time.kommune.no (Send)
Unni Einarsen
Lærar
Bibliotekansvarleg
unni.einarsen@time.kommune.no (Send)