Meny
Velg seksjon Framside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 7.trinn

Silje Hagen Thorsen
Kontaktlærar 7A
Silje.hagen.thorsen@time.kommune.no (Send)
Maren Vardøy-Lie
Kontaktlærar 7B
Maren.vardoy-lie@time.kommune.no (Send)
Hanne Britt Rimestad
Kontaktlærar 7C
Hanne.britt.rimestad@time.kommune.no (Send)
Roger Gauthun
Kontaktlærar 7D
Roger.gauthun@time.kommune.no (Send)
Hanne Lise Solheim
Lærar
Hanne-lise.solheim@time.kommune.no (Send)
Synnøve Hatle
Lærar
Synnove.hatle@time.kommune.no (Send)
Thomas Solberg
Lærar
thomas.solberg@time.kommune.no (Send)
Sissel Njærheim Pedersen
Assistent
Sissel.njaerheim.pedersen@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
SNO-lærar
Signe.aagot.stalesen@time.kommune.no (Send)