Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2019><<
oktober 2019
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Tilsette 7.trinn

Ingrid Elisabeth Harboe-Wiig
Kontaktlærar 7A
Ingrid.elisabeth.harboe-wiig@time.kommune.no (Send)
Mariann Gjengedal
Kontaktlærar 7B
Mariann.gjengedal@time.kommune.no (Send)
Kenneth Torgersen
Kontaktlærar 7C
Kenneth.torgersen@time.kommune.no (Send)
Synnøve Hatle
Kontaktlærar 7D
Synnove.hatle@time.kommune.no (Send)
Thomas Solberg
Lærar
thomas.solberg@time.kommune.no (Send)
Alf Urdal
Lærar
Alf.urdal@time.kommune.no (Send)
Gro Engstrøm
Assistent
Gro.engstrom2@time.kommune.no (Send)
Sissel Njærheim Pedersen
Assistent
Sissel.njaerheim.pedersen@time.kommune.no (Send)