Meny
Velg seksjon Framside
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juni 2018><<
juni 2018
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre tilsette

Tilsette

Ivar Johannessen
Rektor
Administrasjon
51 77 64 60 og 994 57 073
ivar.johannessen@time.kommune.no (Send)
Aud Opstad Haarr
Assisterande rektor
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
51 77 64 58 og 996 07 500
Aud.Opstad.Haarr@time.kommune.no (Send)
Grete Vardøy
Saksbehandlar
Administrasjon
51 77 64 57
grete.vardoy@time.kommune.no (Send)
Ellen Einervoll
Synspedagog
Spesialundervisning for vaksne
98 80 35 69
ellen.einervoll@time.kommune.no (Send)
Erik Klepsvik
Rådgjevar
Alle avdelingar
51 77 83 14 og 982 13 705
erik.klepsvik@time.kommune.no (Send)
Henning Rasdal
Lærar
Grunnleggjande norskopplæring for barn
411 44 675
henning.rasdal@time.kommune.no (Send)
Inger Helgeland
Lærar
Grunnleggjande norskopplæring for barn
475 01 703
inger.helgeland@time.kommune.no (Send)
Tone Skrudland
Lærar
Grunnleggjande norskopplæring for barn
Tone.Skrudland@time.kommune.no (Send)
Inger Fosså
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
452 29 254
inger.fossa@time.kommune.no (Send)
Astrid Marit Tjemsland
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
932 46 131
astrid.marit.tjemsland@time.kommune.no (Send)
Ola Undheim
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
908 58 793
ola.undheim@time.kommune.no (Send)
Dag Selvikvåg
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
954 96 579
dag.selvikvag@time.kommune.no (Send)
Signe Stålesen
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
478 61 619
Signe.Stalesen@time.kommune.no (Send)
Astrid Sofie Finsrud
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
930 58 233
astrid.sofie.finsrud@time.kommune.no (Send)
Arne Morten Kristiansen
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
arne.morten.kristiansen@time.kommune.no (Send)
Linn Skaar Lucas
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
Linn.S.Lucas@time.kommune.no (Send)
Oddlaug Birkeland
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
916 911 40
oddlaug.birkeland@time.kommune.no (Send)
Monica Stokka Rawe
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
monica.stokka.rawe@time.kommune.no (Send)
Åse H. Hognestad
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
917 71 813
ase.h.hognestad@time.kommune.no (Send)
Marianne Haga Kåstad
Lærar
Norsk og samfunnskunnskap for vaksne
926 06 594
Marianne.Haga.Kastad@time.kommune.no (Send)
Margun Vesterøy Eide
Lærar
Grunnskule for vaksne
911 34 703
margun.vesteroy.eide@time.kommune.no (Send)
Eldbjørg Steinmoen
Lærar
Grunnskule for vaksne
957 39 406
eldbjorg.steinmoen@time.kommune.no (Send)
Tonje Iren Tjøstheim
Lærar (permisjon)
Grunnskule for vaksne
tonje.iren.tjostheim@time.kommune.no (Send)
Marc Lucas
Lærar
Grunnskule for vaksne
marc.lucas@time.kommune.no (Send)
Ingvild Ulland Sandsmark
Lærar
Grunnskule for vaksne
988 58 291
ingvild.ulland.sandsmark@time.kommune.no (Send)
Zane Nagele
Lærar
Grunnskule for vaksne
zane.nagele@time.kommune.no (Send)
Kirsti Vika Damsgård
Lærar
Grunnskule for vaksne
920 83 090
kirsti.vika.damsgard@time.kommune.no (Send)
Zulfiia Latypova
Lærar
Grunnskule for vaksne
415 95 175
Zulfiia.Latypova@time.kommune.no (Send)
Jieyin Liu
Lærar
Grunnskule for vaksne
454 87 275
jieyin.liu@time.kommune.no (Send)
Reidun Gudmestad
Lærar
Grunnskule for vaksne
905 72 406
reidun.gudmestad@time.kommune.no (Send)