Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 7 (overgang bs-us)
Besøksadresse: Vikedalsgata 11 4012 Stavanger Telefon: 51913540 Send oss e-post
Postadresse: Postboks 8069 4068 Stavanger
Redaktør: Vibeke Vikse
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2021><<
april 2021
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
Pålogging hjemmeside
Pålogging hjemmeside
Skolens lærere

Christian Berg
Kontaktlærer 9 A, matte, kroppsøving, KRLE, friluftsliv (vf), fysisk aktivitet og helse (vf)
christian.berg@stavangerskolen.no (Send)
Anders Bergskaug
Lærer, norsk, samfunnsfag
anders.bergskaug@stavangerskolen.no (Send)
Anne Marie Birkeland-Svendsen
Spes.ped
Sosialrådgiver
anne.marie.birkeland@stavangerskolen.no (Send)
Anlaug Blikom
Kontaktlærer 9 B, norsk, samfunnsfag, medier og kommunikasjon (vf)
anlaug.blikom@stavangerskolen.no (Send)
Elise Chalindar
Lærer, fransk
elise.sando.chalindar@stavangerskolen.no (Send)
Dianne Flack
Kontaktlærer 9 A, samfunnsfag, engelsk, spes.ped, friluftsliv (vf)
dianne.flack@stavangerskolen.no (Send)
Laila Furuly
Lærer, norsk, kunst og håndverk
laila.iren.nordgard.furuly@stavangerskolen.no (Send)
Inger Garvik
Kontaktlærer 8 E, engelsk, samfunnsfag, KRLE, demokrati i praksis (vf)
inger.garvik@stavangerskolen.no (Send)
Sølvi Gravdal
Kontaktlærer 8 D, KRLE, kroppsøving, musikk
solvi.gravdal@stavangerskolen.no (Send)
Bjørnar Gundersen
Kontaktlærer 10 D, engelsk, samfunnsfag, kroppsøving
bjornar.gundersen@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Haave
Kontaktlærer 8 D, engelsk, samfunnsfag, kunst og håndverk, design og redesign (vf)
ingrid.haave@stavangerskolen.no (Send)
Thor Kenneth Hettervik
Kontaktlærer 10 C, matte, naturfag, teknologi og design (vf)
thor.kenneth.hettervik@stavangerskolen.no (Send)
Kevin Hoholm
Kontaktlærer 10 C, engelsk, KRLE, programmering (vf)
kevin.borchtchevski.hoholm@stavangerskolen.no (Send)
Randi Husebø
Lærer, kunst og håndverk, design og redesign (vf)
randi.jorgine.husebo@stavangerskolen.no (Send)
Kenneth Høilund
Kontaktlærer 8 B, norsk, samfunnsfag, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
kenneth.hoilund@stavangerskolen.no (Send)
Karianne Vagle Kalvatn
Lærer SNO, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
karianne.vagle.kalvatn@stavangerskolen.no (Send)
Mischa Kellerhals
Kontaktlærer 9 D, matte, naturfag, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
mischa.kellerhals@stavangerskolen.no (Send)
Benedikte Knudsen
Kontaktlærer 8 A, norsk, spansk, friluftsliv (vf)
benedikte.knudsen@stavangerskolen.no (Send)
Edith Lenz
Lærer, spansk, fransk
edith.lenz@stavangerskolen.no (Send)
Johanne Lillehavn
Lærer, engelsk, kunst og håndverk, produksjon av varer og tjenester (vf)
johanne.lillehavn@stavangerskolen.no (Send)
Aina Lygre
Kontaktlærer 10 E, matematikk, KRLE, fysisk aktivitet og helse (vf)
aina.rodseth.lygre@stavangerskolen.no (Send)
Annette Nordbøe
Kontaktlærer 10 A, norsk, samfunnsfag, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
annette.nordboe@stavangerskolen.no (Send)
Ann Elin Piel
Kontaktlærer 9 C, matematikk, naturfag, KRLE, samfunnsfag, mat og helse, friluftsliv (vf)
ann.elin.piel@stavangerskolen.no (Send)
Anne Kolstø Roalsø
Kontaktlærer 8 A, matte, naturfag
anne.kolsto.roalso@stavangerskolen.no (Send)
Vibeke Settem
Kontaktlærer 9 D, engelsk, KRLE, kunst og håndverk
vibeke.settem@stavangerskolen.no (Send)
Hanne Solberg
Kontaktlærer 10 E, engelsk, samfunnsfag
Bibliotekar
hanne.grete.solberg@stavangerskolen.no (Send)
Kristina Solli
Kontaktlærer 8 C, norsk, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
kristina.floysand.solli@stavangerskolen.no (Send)
Morten Stang
Kontaktlærer 8 C, samfunnsfag, KRLE, mat og helse, fysisk aktivitet og helse (vf)
morten.stang@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Strugstad
Lærer, musikk, kroppsøving
ingrid.strugstad@stavangerskolen.no (Send)
Tonje Torbjørnsen
Kontaktlærer 8 B, matematikk, samfunnsfag, spes.ped
tonje.torbjornsen@stavangerskolen.no (Send)
Vivian Viksund Tornes
Lærer engelsk, tysk, mat og helse
vivian.viksund.tornes@stavangerskolen.no (Send)
Stein Johan Warland
Kontaktlærer 9 B, naturfag, samfunnsfag, KRLE, spansk, idéer og praktisk forskning (vf)
stein.johan.warland@stavangerskolen.no (Send)
Marit Zimmer
Kontaktlærer 9 E, matematikk, naturfag, idéer og praktisk forskning(vf)
marit.zimmer@stavangerskolen.no (Send)
Eivind Øvrebø
Kontaktlærer 10 B, norsk, samfunnsfag, KRLE, programmering (vf)
eivind.johannessen@stavangerskolen.no (Send)
Marit Øvrebø
Lærer, kunst og håndverk, musikk, design og redesign (vf)
marit.j.ovrebo@stavangerskolen.no (Send)