Meny
Velg seksjon Forside
Klasse 7 (overgang bs-us)
Besøksadresse: Vikedalsgata 11 4012 Stavanger Telefon: 51913540 Send oss e-post
Postadresse: Postboks 8069 4068 Stavanger
Redaktør: Vibeke Vikse
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2021><<
desember 2021
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
des
07
2021
Juleball
kl 19:00-23:00
Pålogging hjemmeside
Pålogging hjemmeside
Skolens lærere

Christian Berg
Kontaktlærer 10 A, matte, kroppsøving, KRLE, friluftsliv (vf),
christian.berg@stavangerskolen.no (Send)
Anders Bergskaug
Lærer, norsk
anders.bergskaug@stavangerskolen.no (Send)
Anne Marie Birkeland-Svendsen
Spes.ped
Sosialrådgiver
anne.marie.birkeland@stavangerskolen.no (Send)
Anlaug Blikom
Kontaktlærer 10 B, norsk, samfunnsfag, innsats for andre (vf)
Skolebibliotekar
anlaug.blikom@stavangerskolen.no (Send)
Elise Chalindar
Kontaktlærer 10 E, norsk, samfunnsfag, fransk, medier og kommunikasjon (vf)
elise.sando.chalindar@stavangerskolen.no (Send)
Dianne Flack
Kontaktlærer 10 A, engelsk, samfunnsfag, naturfag
MOT-coach
dianne.flack@stavangerskolen.no (Send)
Inger Garvik
Kontaktlærer 9 E, engelsk, samfunnsfag, KRLE, demokrati i praksis (vf)
inger.garvik@stavangerskolen.no (Send)
Sølvi Gravdal
Kontaktlærer 9 D, kroppsøving, KRLE, friluftsliv (vf)
solvi.gravdal@stavangerskolen.no (Send)
Bjørnar Gundersen
Kontaktlærer 8 D, engelsk, samfunnsfag, kroppsøving
bjornar.gundersen@stavangerskolen.no (Send)
Kristian Haaberg
Kontaktlærer 8 A, engelsk, samfunnsfag, musikk
kristian.johnsen.haaberg@stavangerskolen.no (Send)
Kamilla Henning
Lærer, norsk, samfunnsfag
Thor Kenneth Hettervik
Kontaktlærer 8 E, matte, naturfag, teknologi og design (vf)
thor.kenneth.hettervik@stavangerskolen.no (Send)
Kevin Hoholm
Kontaktlærer 8 C, engelsk, samfunnsfag, KRLE, programmering (vf)
kevin.borchtchevski.hoholm@stavangerskolen.no (Send)
Randi Husebø
Lærer, kunst og håndverk, design og redesign (vf)
randi.jorgine.husebo@stavangerskolen.no (Send)
Kenneth Høilund
Kontaktlærer 9 B, norsk, samfunnsfag, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
kenneth.hoilund@stavangerskolen.no (Send)
Håkon Andreas Jacobsen
Lærer, naturfag, teknologi i praksis (vf)
hakon.andreas.jacobsen@stavangerskolen.no (Send)
Karianne Vagle Kalvatn
Lærer SNO, fysisk aktivitet og helse (vf)
karianne.vagle.kalvatn@stavangerskolen.no (Send)
Mischa Kellerhals
Kontaktlærer 10 D, matte, naturfag, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
mischa.kellerhals@stavangerskolen.no (Send)
Benedikte Knudsen
Kontaktlærer 9 A, norsk, spansk, innsats for andre (vf)
benedikte.knudsen@stavangerskolen.no (Send)
Edith Lenz
Lærer, spansk, fransk
edith.lenz@stavangerskolen.no (Send)
Johanne Lillehavn
Kontaktlærer 8 E, engelsk, samfunnsfag, kunst og håndverk, design og redesign (vf)
johanne.lillehavn@stavangerskolen.no (Send)
Aina Lygre
Kontaktlærer 8 C, matematikk, KRLE, fysisk aktivitet og helse (vf)
aina.rodseth.lygre@stavangerskolen.no (Send)
Annette Nordbøe
Kontaktlærer 8 A, norsk, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
MOT-coach
annette.nordboe@stavangerskolen.no (Send)
Ann Elin Piel
Kontaktlærer 10 C, matematikk, naturfag, KRLE, samfunnsfag, mat og helse, friluftsliv (vf)
ann.elin.piel@stavangerskolen.no (Send)
Anne Kolstø Roalsø
Kontaktlærer 9 A, matte, naturfag, fransk
anne.kolsto.roalso@stavangerskolen.no (Send)
Bjørn Schaal
Kontaktlærer 9 D, engelsk, samfunnsfag, KRLE, innstas for andre (vf)
bjorn.schaal@stavangerskolen.no (Send)
Vibeke Settem
Kontaktlærer 8 B, engelsk, KRLE, kunst og håndverk
vibeke.settem@stavangerskolen.no (Send)
Kristina Solli
Kontaktlærer 9 C, norsk, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse (vf)
kristina.floysand.solli@stavangerskolen.no (Send)
Steffen Sortland
Lærer, musikk
steffen.sortland@stavangerskolen.no (Send)
Morten Stang
Kontaktlærer 9 C, samfunnsfag, KRLE, mat og helse, fysisk aktivitet og helse (vf)
morten.stang@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Strugstad
Lærer, svømming, spes.ped
ingrid.strugstad@stavangerskolen.no (Send)
Tonje Torbjørnsen
Kontaktlærer 9 B, matematikk, samfunnsfag, spes.ped, programmering (vf)
tonje.torbjornsen@stavangerskolen.no (Send)
Vivian Viksund Tornes
Lærer engelsk, tysk, mat og helse
vivian.viksund.tornes@stavangerskolen.no (Send)
Stein Johan Warland
Kontaktlærer 10 B, naturfag, samfunnsfag, KRLE, spansk
stein.johan.warland@stavangerskolen.no (Send)
Marit Zimmer
Kontaktlærer 10 E, matematikk, naturfag, idéer og praktisk forskning(vf)
marit.zimmer@stavangerskolen.no (Send)
Marit Øvrebø
Lærer, kunst og håndverk, design og redesign (vf)
marit.j.ovrebo@stavangerskolen.no (Send)
Eivind Øvrebø
Permisjon 15.11.2021-01.08.2022