Meny
Velg seksjon Forside
Hovedadresse Sørstrandveien 38 4076 Vassøy Telefon: 51 85 92 92 Send oss e-post
Postadresse Postboks 8069 Forus 4068 Stavanger
Redaktør: Ole Gabriel Ueland
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2020><<
januar 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
BlimE - Vassøy skole
BlimE 2015
BlimE 2016
BlimE 2017
BlimE 2018
Logg inn som lærer
Logg inn
Personalet

Her er en oversikt over skolens ansatte med kontaktinfo.


Kristin Robberstad Vangen
Kontaktlærer 1.klasse
kristin.robberstad@vangen@stavangerskolen.no (Send)
Christina Haugland
Kontaktlærer 2.klasse
christina.haugland@stavangerskolen.no (Send)
Karen Iden Austrheim
Kontaktlærer 3.klasse
karen.iden.austrheim@stavangerskolen.no (Send)
Ida Christiansen Hanstveit
Kontaktlærer 4.klasse
ida.christiansen.hanstveit@stavangerskolen.no (Send)
Marie Gullord Solli
Kontaktlærer 5.klasse
marie.gullord.solli@stavanger.kommune.no (Send)
Henriette Midtskog
Kontaktlærer 6.klasse
henriette.midtskog@stavangerskolen.no (Send)
Knut Pedersen
Kontaktlærer 7.klasse
knut.pedersen@stavangerskolen.no (Send)
Marit Halvorsen
Spesialpedagog / sosiallærer
marit.halvorsen@stavangerskolen.no (Send)
Anne Beth Buch Larsen
Skolekonsulent / assistent
anne.beth.buch.larsen@stavangerskolen.no (Send)
Tor Olav Berge
Miljøterapeut / pedagogisk SFO-leder
tor.olav.berge@stavangerskolen.no (Send)
Osk Magnusdottir
Assistent / SFO
osk.magnusdottir@stavanger.kommune.no (Send)
Martine Ommundsen Hess
Assistent / SFO
martine.ommundsen.hess@stavangerskolen.no (Send)
Sezar Hamza
Lærer (i permisjon)
sezar.hamza@stavangerskolen.no (Send)