Meny
Forside
1.trinn
2.trinn
3.trinn
4.trinn
5.trinn
6.trinn
7.trinn
Figgenveien 31 - 33 4332 Figgjo
Telefon: 51670369 Send oss e-post
Redaktør: Arne Raunholm
Gå til Its Learning
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Våre ansatte

Ansatte Figgjo skole, skoleåret 2016-2017

Arne Raunholm
Rektor
51670369
arne.raunholm@sandnes.kommune.no (Send)
Lasse Dørheim
Inspektør
51670369
lasse.dorheim@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Reidun Berland Line
Administrasjonskonsulent
51670369
Anne.Reidun.Berland.Line@sandnes.kommune.no (Send)
Rune Aamodt
Lærer
51670369
rune.aamodt@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Owe
Lærer
51670369
anne.christin.owe@sandnes.kommune.no (Send)
Siv-Elin Sandanger
Lærer
51670369
siv-elin.sandanger@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Tollefsen
Lærer
51670369
hilde.tollefsen@sandnes.kommune.no (Send)
Dan Michelsen
Lærer
51670369
dan.eric.michelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Johanne Michaelsen
Lærer
51670369
johanne.michaelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Linn Sandve-Slethei
Lærer
51670369
linn.sandve-slethei@sandnes.kommune.no (Send)
Jonas Vølstad Fjeldsbø
Lærer
51670369
jonas.volstad.fjeldsbo@sandnes.kommune.no (Send)
Kristin Pedersen Sæbø
Lærer
51670369
kristin.pedersen.sabo@sandnes.kommune.no (Send)
Rita Ravndal
Lærer
51670369
rita.ravndal@sandnes.kommune.no (Send)
Gunvor Malmei
Lærer
51670369
gunvor.malmei@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Johanne Egeland
Lærer
51670369
siri.johanne.egeland@sandness.kommune.no (Send)
Jørn Strom Hagen
Lærer
51670369
Marius Helle
Lærer
51670369
marius.helle@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Bøe Jakobsen
Lærer
51670369
siri.boe.jakobsen@sandnes.kommune.no (Send)
Kristine Njærheim
Lærer
51670369
Sindre Reisæter
Lærer
51670369
sindre.reisaeter@sandnes.kommune.no (Send)
Solveig Carlsen
Miljøarbeider
51670369
Ermina Dzampo
Baseleder SFO
51670369
Torunn Hauge Eide
Miljøarbeider
51670369
Eili Grimsrud
Miljøarbeider
51670369
Gerd Espeland Hansen
Miljøarbeider
51670369
gerd.espeland.hansen@sandnes.kommune.no (Send)
Monica Madsen Myklebust
Leder SFO
51670369
monica.madsen.myklebust@sandnes.kommune.no (Send)
Lejla Puskar
Miljøarbeider
51670369
leijla.pusker@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Utz Tegle
Miljøarbeider
51670369
silje.utz.tegle@sandnes.kommune.no (Send)
Mona Tjora
Miljøarbeider
51670369
mona.tjora@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Karin Undheim
Miljøarbeider
51670369
anne.karin.undheim@sandnes.kommune.no (Send)
Tove Østerhus
Miljøarbeider
51670369
tove.osterhus@sandnes.kommune.no (Send)