Meny
Framside
Klasse 8
Klasse 9
Klasse 10
Tyssereinane 16 5650 Tysse Vis på kart
Telefon: 56589960 Send e-post til oss
Redaktør: Hege T. Jonathanson
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2021><<
desember 2021
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Nyttige lenker
Skuleruta 2020-21
Våre tilsette

Dette er våre flotte tilsette

Kurt Helge Pedersen
Rektor
56589961
kurt.helge.pedersen@samnanger.kommune.no (Send)
Hege T. Jonathanson
Inspektør og pedagog
56589962
hege.trengereid.jonathanson@samnanger.kommune.no (Send)
Tordis Stadheim
konsulent
56589960
tordis.stadheim@samnanger.kommune.no (Send)
Anne-Kjersti Steinsvoll
Rådgjevar, pedagog og kontaktlærar 10.trinn
56589963
anne-kjersti.steinsvoll@samnanger.kommune.no (Send)
Astrid K.Ø. Aadland
Assistent
56589968
astrid.aadland@samnanger.kommune.no (Send)
Bjørg Tvedterås
Assistent
56589968
Bjorg.Tvedteras@samnanger.kommune.no (Send)
Elisabeth F. Gullbrå
Pedagog og sosiallærar
56589968
elisabeth.faug.gullbra@samnanger.kommune.no (Send)
Erna Jellestad
Pedagog
56589968
erna.adland.jellestad@samnanger.kommune.no (Send)
Frank Georg Davidsen
Pedagog
56589968
frank.georg.davidsen@samnanger.kommune.no (Send)
Hanne Yndestad Aadland
Pedagog
56589968
hanne.yndestad.aadland@samnanger.kommune.no (Send)
Jorunn Skutlaberg
Pedagog og kontaktlærar 9. trinn
56589968
jorunn.skutlaberg@samnanger.kommune.no (Send)
Katja Melin
Pedagog
56589968
katja.melin@samnanger.kommune.no (Send)
Mads Emil Andreassen
Pedagog
56589968
mads.emil.winther.andreassen@samnanger.kommune.no (Send)
Maria S. Helle
Pedagog og kontaktlærar 8A
56589968
maria.strand.helle@samnanger.kommune.no (Send)
Marit Røen Langeland
Assistent
56589968
marit.roen.langeland@samnanger.kommune.no (Send)
Morten Haugen
Pedagog
56589968
morten.haugen@samnanger.kommune.no (Send)
Ragnhild K. Linde
Pedagog og kontaktlærar 8B
56589968
ragnhild.kristine.linde@samnanger.kommune.no (Send)
Anna Spjøtvoll
Lærar
56589968
anna.spjotvoll@samnanger.kommune.no (Send)
Benjamin Røen
Lærar
56589968