Meny
Velg seksjon Forside
Austråttveien 1 / Postboks 583 4306 SANDNES / 4302 SANDNES
Telefon: 51 33 85 00 Send oss e-post
Redaktør: Kjetil Gjerdevik
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2018><<
juli 2018
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
jul
30
2018
SFO åpner etter sommeren
Hele dagen
Gå til Its Learning
Kontaktlærere

Skoleåret 2018-2019

Tove Kristensen
Kontaktlærer 1A
51 97 48 51
tove.kristensen@sandnes.kommune.no (Send)
Malin Stølen
Kontaktlærer 1B
51 97 48 51
malin.stolen.@sandnes.kommune.no (Send)
Wenche Vikne
Kontaktlærer 2A
51 97 48 52
wenche.vikne@sandnes.kommune.no (Send)
Malin Rostøl Hesby
Kontaktlærer 2B
51 97 48 52
malin.rostol.hesby@sandnes.kommune.no (Send)
Tone Iversen Larsen
Kontaktlærer 3A
Vikariat til oktober 2018
51 97 48 53
tone.iversen.larsen@sandnes.kommune.no (Send)
Caroline Gjertrud Bjelland Guillermard
Kontaktlærer 3A
Permisjon til oktober 2018
51 97 48 53
caroline.gjertrud.bjelland.guillermard@sandnes.kommune.no (Send)
Astrid Bolstad
Kontaktlærer 3B
Verneombud
51 97 48 53
astrid.bolstad@sandnes.kommune.no (Send)
Unn Hilde Nuland
Kontaktlærer 4A
51 97 48 54
unn.hilde.nuland@sandnes.kommune.no (Send)
Marita Tøsdal
Kontaktlærer 4B
Tillitsvalgt Utdanningsforbundet
51 97 48 54
marita.tosdal@sandnes.kommune.no (Send)
Tori Haraldseid Houge-Thiis
Kontaktlærer 5A
51 97 48 55
tori.haraldseid.houge-thiis@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Gro Langeland
Kontaktlærer 5B
51 97 48 55
anne.gro.langeland@sandnes.kommune.no (Send)
Jofrid Høie
Kontaktlærer 6A
51 97 48 56
jofrid.hoie@sandnes.kommune.no (Send)
Ann Helen Larsen
Kontaktlærer 6B
51 97 48 56
ann.helen.larsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ingrid Norheim
Kontaktlærer 7A
51 97 48 57
ingrid.norheim@sandnes.kommune.no (Send)
Hans Dysthe
Kontaktlærer 7B
51 97 48 57
hans.dysthe@sandnes.kommune.no (Send)