Meny
Velg område Forside
Sophus Bugges gate 13 4041 Hafrsfjord
Telefon: 51599300 Faks: 51599301 Send oss e-post
Redaktør: Hilde Solberg
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2018><<
desember 2018
mtotfls
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Ansatte Gosen 9. trinn

Bente Bergan
Kontaktlærer 9A
Norsk, Samfunnsfag, KRLE, tysk
51599300
bente.bergan@stavangerskolen.no (Send)
Vegard Skjervøy
Kontaktlærer 9A
Engelsk, matematikk, musikk
51599300
vegard.skjervoy@stavangerskolen.no (Send)
Ingrid Mundgjel
Kontaktlærer 9B
Norsk, KRLE, samfunnsfag, kunst og håndverk
51599300
ingrid.mundgjel@stavangerskolen.no (Send)
Steinar Wesnes
Kontaktlærer 9B
Matematikk, naturfag, kroppsøving
51599300
steinar.wesnes@stavangerskolen.no (Send)
Kristina Roa
Kontaktlærer 9C
Norsk, engelsk, engelsk fordypning, kunst og håndverk, design og redesign
51599300
kristina.roa@stavangerskolen.no (Send)
Geir Olaf Gjerde
Kontaktlærer 9C
Matematikk, naturfag, samfunnsfag, KRLE
51599300
geir.olaf.gjerde@stavangerskolen.no (Send)
Håvard Stangeland
Kontaktlærer 9D
Matematikk, naturfag, teknologi i praksis
51599300
havard.stangeland@stavangerskolen.no (Send)
Martine Næss Slydal
Kontaktlærer 9D
Norsk, KRLE, kroppsøving, fysisk aktivitet og helse
51599300
martine.slydal@stavangerskolen.no (Send)
Erik Thomsen
Faglærere, YOU- rådgiver
Engelsk
51599304
erik.thomsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ingrid Førde
Faglærer
Kroppsøving, fysisk aktivitet og helse, spesialundervisning
51599300
ingrid.forde@stavanger.kommune.no (Send)
Runi Abrahamsen
Faglærer
Gosenrevy
51599300
runi.abrahamsen@stavanger.kommune.no (Send)
Lili Frahm Jensen
Sosialpedagogisk rådgiver, kunst og håndverk
51599308
lili.frahm.jensen@stavangerskolen.no (Send)