Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Johannes Nyhamn
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2019><<
mai 2019
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Gunn Elise Aarsand Dale
Rektor
gunnelise@kvalavag.no (Send)
Johannes Nyhamn
Johannes@kvalavag.no (Send)
Marit Steinnes - permisjon
Inspektør
marit@kvalavagmontessori.no (Send)
Siv Anett Sande
Vikarierende inspektør/Kontaktlærer
sivanett@kvalavag.no (Send)
Beathe Nekstad
Lærer - spesialpedagogikk koordinator
beathe@kvalavag.no (Send)
Vivian Mortensen
Kontaktlærer
vivian@kvalavag.no (Send)
Lena Bygnes
Kontaktlærer
lena@kvalavag.no (Send)
Bjørn Erik Davidsen
Inspektør - spesialpedagog
bjornerik@kvalavag.no (Send)
Rebekka Pauline Berntsen
Lærer
rebekka@kvalavag.no (Send)
Anna Dudzewicz
Lærer
anna@kvalavag.no (Send)
Agne Jankauskiene
Spesialpedagog
agen@kvalavag.no (Send)
Arild S. Gismervik
IKT-ansvarlig/Miljøarbeider
arild@kvalavag.no (Send)
Arne Kristian Stave Ytreland
Miljøarbeider
arnekristian@kvalavag.no (Send)
Linn Elisabeth Egge
Miljøarbeider
linn@kvalavag.no (Send)
Therese Ljusnes Ytterøy
Miljøarbeider
therese@kvalavag.no (Send)
Annica Jøsang
Miljøarbeider
annica@kvalavag.no (Send)
Eva Kallevik
Renholdsansvarlig
Harry Halleland
Vaktmester
Laila Baustad
Lærling
lailabaustad@kvalavag.no (Send)
Elisabeth Skare
Lærling
elisabeth@kvalavag.no (Send)