Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Arild Gismervik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<april 2020><<
april 2020
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
apr
06
2020
Påskeferie
Flere dager. Slutter 13.04.2020
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Gunn Elise Aarsand Dale
Rektor
gunnelise@kvalavag.no (Send)
Siv Anett Sande
Inspektør/Kontaktlærer
sivanett@kvalavag.no (Send)
Rebekka Pauline Berntsen
Kontaktlærer
rebekka@kvalavag.no (Send)
Beathe Nekstad
Lærer
beathe@kvalavag.no (Send)
Vivian Mortensen
Lærer
vivian@kvalavag.no (Send)
Lena Bygnes
Kontaktlærer
lena@kvalavag.no (Send)
Anna Dudzewicz
Lærer
anna@kvalavag.no (Send)
Arild S. Gismervik
IKT-ansvarlig/Miljøarbeider
arild@kvalavag.no (Send)
Arne Kristian Stave Ytreland
Miljøarbeider
arnekristian@kvalavag.no (Send)
Linn Elisabeth Egge
Miljøarbeider
linn@kvalavag.no (Send)
Therese Ljusnes Ytterøy
Miljøarbeider
therese@kvalavag.no (Send)
Annica Jøsang
Miljøarbeider
annica@kvalavag.no (Send)
Mona Munthe Høvring
Miljøarbeider
mona@kvalavag.no (Send)
Veronica Drange Hinderaker
Spesialpedagog koordinator
veronika@kvalavag.no (Send)
Elisabeth Skare
Lærling
elisabeth@kvalavag.no (Send)
Alain Mboninpa
Lærling
alain@kvalavag.no (Send)
Eva Kallevik
Renholdsansvarlig
Harry Halleland
Vaktmester
Signe Elise Ek
Spesialpedagog
signeelise@kvalavag.no (Send)