Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Arild Gismervik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2020><<
september 2020
mtotfls
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293001020304
05060708091011
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Gunn Elise Aarsand Dale
Rektor
gunnelise@kvalavag.no (Send)
Siv Anett Sande
Inspektør/lærer
sivanett@kvalavag.no (Send)
Rebekka Pauline Berntsen
Kontaktlærer
rebekka@kvalavag.no (Send)
Beathe Nekstad
Kontaktlærer
beathe@kvalavag.no (Send)
Vivian Mortensen
Kontaktlærer
vivian@kvalavag.no (Send)
Lena Bygnes
Kontaktlærer
lena@kvalavag.no (Send)
Anna Dudzewicz
Kontaktlærer
anna@kvalavag.no (Send)
Arild S. Gismervik
IKT-ansvarlig/Miljøarbeider
arild@kvalavag.no (Send)
Arne Kristian Stave Ytreland
Miljøarbeider
arnekristian@kvalavag.no (Send)
Linn Elisabeth Egge
Miljøarbeider
linn@kvalavag.no (Send)
Therese Ljusnes Ytterøy
Miljøarbeider
therese@kvalavag.no (Send)
Annica Jøsang
Miljøarbeider
annica@kvalavag.no (Send)
Mona Munthe Høvring
Miljøarbeider
mona@kvalavag.no (Send)
Veronica Drange Hinderaker
Spesialpedagog koordinator
veronika@kvalavag.no (Send)
Elisabeth Skare
Miljøarbeider
elisabeth@kvalavag.no (Send)
Alain Mboninpa
Lærling
alain@kvalavag.no (Send)
Eva Kallevik
Renholdsansvarlig
Harry Halleland
Vaktmester
Signe Elise Ek
Spesialpedagog
signeelise@kvalavag.no (Send)