Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Johannes Nyhamn
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<mai 2018><<
mai 2018
mtotfls
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
04050607080910
mai
30
2018
Førskoledag med foreldre
kl 10:00-12:00
jun
01
2018
Internasjonal dag med skolejogg
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Johannes Nyhamn
Rektor
Johannes@kvalavagmontessori.no (Send)
Marit Steinnes
Inspektør
marit@kvalavagmontessori.no (Send)
Linda Rasmussen
Kontormedarbeider
linda@kvalavagmontessori.no (Send)
Siv Anett Sande
Vikarierende inspektør/Kontaktlærer
sivanett@kvalavagmontessori.no (Send)
Beathe Nekstad
Lærer
beathe@kvalavagmontessori.no (Send)
Vivian Mortensen
Kontaktlærer
vivian@kvalavagmontessori.no (Send)
Rebekka Pauline Berntsen
Lærer
rebekka@kvalavagmontessori.no (Send)
Anna Dudzewicz
Lærer
anna@kvalavagmontessori.no (Send)
Theresa Johannessen
Lærer
theresa@kvalavagmontessori.no (Send)
Arild S. Gismervik
IKT-ansvarlig/Miljøarbeider
arild@kvalavagmontessori.no (Send)
Arne Kristian Stave Ytreland
Miljøarbeider
arnekristian@kvalavagmontessori.no (Send)
Linn Elisabeth Egge
Miljøarbeider
linn@kvalavagmontessori.no (Send)
Therese Ljusnes Ytterøy
Miljøarbeider
therese@kvalavagmontessori.no (Send)
Annica Jøsang
Miljøarbeider
annica@kvalavagmontessori.no (Send)
Eva Kallevik
Renholdsansvarlig
Harry Halleland
Vaktmester
Reidun Marie Hinderaker
reidun@kvalavagmontessori.no (Send)
Laila Baustad
Lærling
lailabaustad@kvalavagmontessori.no (Send)
Eline Vestvik
Lærling
eline@kvalavagmontessori.no (Send)