Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Johannes Nyhamn
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<november 2018><<
november 2018
mtotfls
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
03040506070809
nov
23
2018
Juleverksted
Hele dagen
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Johannes Nyhamn
Rektor
Johannes@kvalavagmontessori.no (Send)
Marit Steinnes - permisjon
Inspektør
marit@kvalavagmontessori.no (Send)
Linda Rasmussen
Kontormedarbeider
linda@kvalavagmontessori.no (Send)
Siv Anett Sande
Vikarierende inspektør/Kontaktlærer
sivanett@kvalavagmontessori.no (Send)
Beathe Nekstad
Lærer - spesialpedagogikk koordinator
beathe@kvalavagmontessori.no (Send)
Vivian Mortensen
Kontaktlærer
vivian@kvalavagmontessori.no (Send)
Rebekka Pauline Berntsen
Lærer
rebekka@kvalavagmontessori.no (Send)
Anna Dudzewicz
Lærer
anna@kvalavagmontessori.no (Send)
Theresa Johannessen - permisjon
Lærer
theresa@kvalavagmontessori.no (Send)
Arild S. Gismervik
IKT-ansvarlig/Miljøarbeider
arild@kvalavagmontessori.no (Send)
Arne Kristian Stave Ytreland
Miljøarbeider
arnekristian@kvalavagmontessori.no (Send)
Linn Elisabeth Egge
Miljøarbeider
linn@kvalavagmontessori.no (Send)
Therese Ljusnes Ytterøy
Miljøarbeider
therese@kvalavagmontessori.no (Send)
Annica Jøsang
Miljøarbeider
annica@kvalavagmontessori.no (Send)
Eva Kallevik
Renholdsansvarlig
Harry Halleland
Vaktmester
Laila Baustad
Lærling
lailabaustad@kvalavagmontessori.no (Send)
Elisabeth Skare
Lærling
elisabethskare@kvalavagmontessori.no (Send)
Bjørn Erik Davidsen
Inspektør - spesialpedagog
bjornerik@kvalavagmontessori.no (Send)
Lena Bygnes
Kontaktlærer
lenabygnes@kvalavagmontessori.no (Send)
Agne Jankauskiene
Spesialpedagog
agen@kvalavagmontessori.no (Send)