Meny
Velg seksjon Forside
Kalstøvegen 25 4264 Kvalavåg
Telefon: 51110716 Send oss e-post
Redaktør: Arild Gismervik
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<januar 2021><<
januar 2021
mtotfls
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
01020304050607
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Gunn Elise Aarsand Dale
Rektor
gunnelise@kvalavag.no (Send)
Siv Anett Sande
Inspektør/lærer
sivanett@kvalavag.no (Send)
Rebekka Pauline Berntsen
Lærer
rebekka@kvalavag.no (Send)
Beathe Nekstad
Lærer
beathe@kvalavag.no (Send)
Vivian Mortensen
Lærer
vivian@kvalavag.no (Send)
Lena Bygnes
Lærer
lena@kvalavag.no (Send)
Anna Dudzewicz
Lærer
anna@kvalavag.no (Send)
Arild S. Gismervik
IKT-ansvarlig/Miljøarbeider
arild@kvalavag.no (Send)
Arne Kristian Stave Ytreland
Barne og ungdomsarbeider
arnekristian@kvalavag.no (Send)
Linn Elisabeth Egge
Helsefagarbeider
linn@kvalavag.no (Send)
Therese Ljusnes Ytterøy
Miljøarbeider
therese@kvalavag.no (Send)
Annica Jøsang
Barne og ungdomsarbeider
annica@kvalavag.no (Send)
Mona Munthe Høvring
Hjelpepleier vid. barn med særskilte behov
mona@kvalavag.no (Send)
Veronica Drange Hinderaker
Spesialpedagog koordinator
veronika@kvalavag.no (Send)
Elisabeth Skare
Barne og ungdomsarbeider
elisabeth@kvalavag.no (Send)
Alain Mboninpa
Lærling
alain@kvalavag.no (Send)
Eva Kallevik
Renholdsansvarlig
Harry Halleland
Vaktmester
Signe Elise Ek
Spesialpedagog
signeelise@kvalavag.no (Send)