Meny
Vel klasse Framside
1.klasse
2.klasse
3.klasse
4.klasse
5.klasse
6.klasse
7.klasse
8.klasse
9.klasse
10.klasse
SFO
Bygdaveien 56 4333 Oltedal
Telefon: 51614800 SFO 95294809 Send e-post til oss
Redaktør: Målfrid Heien Førde
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Vervarsling frå yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Bibliotek Ingen lenker i samlingen
Lærarar

Målfrid Hanedalen
Kontaktlærar 2. kl
51614800
malfrid.hanedalen@gjesdal.kommune.no (Send)
Cecilie Ringås Sjo
Kontaklærer 2. kl
cecilie.ringas@gjesdal.kommune (Send)
Aina S. Lomeland
Kontaktlærar 1.kl
51 61 48 04
aina.skjaeveland@gjesdal.kommune.no (Send)
Bjørg Hauge
Kontaktlærar 4.kl
51614804
bjorg.hauge@gjesdal.kommune.no (Send)
Hege Gilje Stokke
Kontaktlærar 5.kl
51 61 48 04
hege.gilje.stokke@gjesdal.kommune.no (Send)
Karl Bredenbekk
Kontaktlærar 6.kl
51 61 48 04
karl.bredenbekk@gjesdal.kommune.no (Send)
Elin V. Sandstøl
Kontaktlærar 7.kl
elin.versland@gjesdal.kommune.no (Send)
André Skjærpe
Ass. rektor
Sosiallærar
51614800/04
andre.skjaerpe@gjesdal.kommune.no (Send)
Petter Knutsen
Kontaktlærar 10.kl
51 61 48 08
petter.knutsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Skjalg Oltedal
Kontaktlærar 9. kl
Rådgivar
51 61 48 08
skjalg.oltedal@gjesdal.kommune.no (Send)
Audny Gimre Olsen
Faglærar
51 61 48 08
audny.gimreolsen@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristin Oftedal
Spes.pedagog
51 61 48 04
hildekristin.hansen@gjesdal.kommune.no (Send)
Ellen Rosenløw Uhl
Faglærer
ellenr.uhl@gjesdal.kommune.no (Send)
Kristin Oseland
I permisjon
51614800
kristin.oseland@gjesdal.kommune.no (Send)
Elise Knutsen Kluge
Miljøterapeut
51614800
elsieknutsen.kluge@gjesdal.kommune.no (Send)
Marita Tysse Aase
Kontaktlærar 3. kl
51614804
marita.tysseaase@gjesdal.kommune.no (Send)
Sara Skjæveland
Kontaktkærer 8. kl
51614804
sara.skjaeveland@gjesdal.kommune.no (Send)
Tina Oftedal
Kontaktlærer 3. og 4. klasse
51617800
tina.oftedal@gjesdal.kommune.no (Send)
Marie Lima
Faglærer
marie.lima (Send)
Marie Lima
Faglærer
51614800
marie.lima@gjesdal.kommune.no (Send)