Meny
Velg seksjon Framside
1.trinn
2.trinn
3.trinn
4.trinn
5.trinn
7.trinn
Nesjavegen 17 5650 Tysse
Telefon: 56589980 Send e-post til oss
Redaktør: Inge Aasgaard
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<desember 2021><<
desember 2021
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
des
08
2021
1.trinn på julevandring
kl 8:45-12:30
des
10
2021
3. trinn syng Lucia
kl 9:00-10:00
Våre tilsette

Her er våre tilsette.

 


Eli Kristin Berge
Rektor
56589985
eli.kristin.berge@samnanger.kommune.no (Send)
Inge Aasgaard
Avd.leiar 1
56589991
inge.aasgaard@samnanger.kommune.no (Send)
Trond Sandvik
Avdelingsleiar 2
942 44 674
trond.sandvik@samnanger.kommune.no (Send)
Anne Lise Leiren Mastervik
Konsulent merkantilt
56589980
barneskulen@samnanger.kommune.no (Send)
Henny Nordvik
SFO-leiar
Leiar for sfo
99127227
henny.storlid.nordvik@samnanger.kommune.no (Send)
Tordis Marie Flatraaker
Lærar
Kontaktlærar 1A
948 10 527
tordis.marie.flatraaker@samnanger.kommune.no (Send)
Maren Eikeland
Lærar
Kontaktlærar 1B
928 48 176
maren.eikeland@samnanger.kommune.no (Send)
Mia Omerkadic
Lærar
Kontaktlærar 2A
473 54 094
mia.omerkadic@samnanger.kommune.no (Send)
Ingebjørg Aadland Olsnes
Lærar
Kontaktlærar 2B
934 63 502
ingebjorg.aasland.olsnes@samnanger.kommune.no (Send)
Anne Lene Kjeilen Grønlien
Lærar
Kontaktlærar 3A
56589980
anne.lene.kjeilen.gronlien@samnanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Magnussen
Lærar
Kontaktlærar 3B
56589980
elisabeth.magnussen@samnanger.kommune.no (Send)
Jarle Tverlid
Lærar
Kontaktlærar 4A
93411246
jarle.tverlid@samnanger.kommune.no (Send)
Kjersti Riple Heradstveit
Lærar
Kontaktlærar 4B
56589980
kjersti.riple.heradstveit@samnanger.kommune.no (Send)
Anne-Kjersti Omdal
Lærar
Kontaktlærar 5.trinn
56589980
anne-kjersti.omdal@samnanger.kommune.no (Send)
Magnhild Tysseland
Lærar
Kontaktlærar 5. trinn
959 42 349
magnhild.tysseland@samnanger.kommune.no (Send)
Helen Tallis-Reistad
Lærar
Kontaktlærar 6A
90931471
helen.tallis-reistad@samnanger.kommune.no (Send)
Jon Clausen
Lærar
Kontaktlærar 6B
95814171
jon.clausen@samnanger.kommune.no (Send)
Mariann T. Sandvik
Lærar
Kontaktlærar 7A
56589980
mariann.tallis.sandvik@samnanger.kommune.no (Send)
Stein Tore Svalland
Lærar
Kontaktlærar 7B
56589900
stein.tore.svalland@samnanger.kommune.no (Send)
Lene D. Klepp
Lærar
957 86 538
lene.klepp@samnanger.kommune.no (Send)
Gro Amundsen
Lærar
56589980
gro.amundsen@samnanger.kommune.no (Send)
Hege S. Kolle
Lærar
Permisjon
95827949
hege.skathun.kolle@samnanger.kommune.no (Send)
Hilde Aarvik
Lærar
Skulebibliotekar
56589987
hilde.aarvik@samnanger.kommune.no (Send)
Ingrid Tysseland
Spesialpedagog
915 21 607
ingrid.tysseland@samnanger.kommune.no (Send)
Katarina Time
Lærar
900 19 551
katarina.time@samnanger.kommune.no (Send)
Karianne Kayser
Kulturskulerektor
Har musikkundervisning ved barneskulen
Sondre Tysseland
Lærar
456 67 507
sondre.tysseland@samnanger.kommune.no (Send)
Tina Tolo
Lærar (permisjon)
tina.tolo@samnanger.kommune.no (Send)
Tor Jellestad
Lærar
56589980
tor.jellestad@samnanger.kommune.no (Send)
Almira Omerkadic
Fagarbeidar
56589980
Elisabeth Steinsland
Assistent
56589980
Ida Kleivane
Fagarbeidar
915 17 017
ida.kleivane@samnanger.kommune.no (Send)
Kjersti Nysæter Skjoldal
Fagarbeidar
94449240
Kjersti Solemdal
Fagarbeidar
91841816
Kristi Mjelstad
Assistent
95986934
Magnhild Kvalvåg
Assistent
56589980
Oddrun Sandvin
Assistent
41308250