Meny
Velg seksjon Forside
J.M. Johansensvei 246 8340 Stamsund
Telefon: 76056880 / SFO 76056886 Send oss e-post
Redaktør: Tove Andersen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<september 2021><<
september 2021
mtotfls
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
04050607080910
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
Våre ansatte

Mette Løvdal
Rektor
mobil 99643265
76056881
mette.lovdal@vestvagoy.kommune.no (Send)
Tove Andersen
Ass. rektor/merkantil
76056880
tove.andersen@vestvagoy.kommune.no (Send)
Ottar Løvdal
Rådgiver/sosialinspektør
76056885
ottar.lovdal@vestvagoy.kommune.no (Send)
Johanna Berthelsen
Kontaktlærer 1. klasse
johber3@skole.k1860.no (Send)
Audun H. Borg
Kontaktlærer 1. klasse
audbor@skole.k1860.no (Send)
Amalie Bråstad
Kontaktlærer 2.klasse
amabra@skole.k1860.no (Send)
Torun S. Andersen
Kontaktlærer 2.klasse
torand1@skole.k1860.no (Send)
Vivian Wiik
Kontaktlærer 3. klasse
vivwii@skole.k1860.no (Send)
Kristoffer Jensvold
Kontaktlærer 4.klasse
krijen1@skole.k1860.no (Send)
Christiane Øyen
Kontaktlærer 5.klasse
christiane.oyen@skole.k1860.no (Send)
Malin Hopøy
Kontaktlærer 6. klasse
malhop@skole.k1860.no (Send)
Are S. Sørebø
Kontaktlærer 7. klasse
aresor@skole.k1860.no (Send)
Halvor Odden
Kontaktlærer 7. klasse
halvor.odden@skole.k1860.no (Send)
Kamilla Nordgård
Kontaktlærer 8. klasse
kamnor@skole.k1860.no (Send)
Madelen Aarsheim
Kontaktlærer 9. klasse
madaar@skole.k1860.no (Send)
Tom Erik Andersen
Kontaktlærer 9. klasse
tomand@skole.k1860.no (Send)
Beate Grøterud
Faglærer
beate.groterud@skole.k1860.no (Send)
Gunn Tunstad
Faglærer
gunn.tunstad@skole.k1860.no (Send)
Cicilie Mørk
Faglærer
cicilie.mork@skole.k1860.no (Send)
Anne Fugelli Bjerke
Faglærer
anne.bjerke@skole.k1860.no (Send)
Lars Jørgen Hagen
Faglærer
lars.hagen@skole.k1860.no (Send)
Tor-Arne Andreassen
Faglærer
tor-arne.andreassen@skole.k1860.no (Send)
Thomas Hellan
Faglærer
thohel@skole.k1860.no (Send)
Siv-Bente Willumsen
Faglærer
siv.willumsen@skole.k1860.no (Send)
Bergljot Hofstad
Faglærer
berhof@skole.k1860.no (Send)
Jenny Benonisen
Lærer
jenny.benonisen@skole.k1860.no (Send)
Charlotte C. Hagen
Spesialpedagog/miljøterapeut
chalotte.hagen@skole.k1860.no (Send)
Marita Karlsen
Faglærer
markar@skole.k1860.no (Send)
Solveig Sjøstedt
SFO-leder / assistent
76056886
solveig.sjostedt@skole.k1860.no (Send)
May-Bente Sætherø
Assistent skole og sfo
may.sethero@skole.k1860.no (Send)
Hege Hansen
helsefagarbeider
Bjørgun Berg
Helsefagarbeider
bjober@skole.k1860.no (Send)
May Guijarro
Assistent
Helene Nilsen
Assistent
helnil@skole.k1860.no (Send)
Kine Solhaug Johansen
Barne- og ungdomsarbeider
kinjoh@skole.k1860.no (Send)
Hege Arctander
Helsefagarbeider
hegarc@skole.k1860.no (Send)
Hilde Nordheim
Barne- og ungdomsarbeider
hilnor@skole.k1860.no (Send)
Ida Elise Jacobsen
Assistent
idajac@skole.k1860.no (Send)