Meny
Velg seksjon Forside
J.M. Johansensvei 246 8340 Stamsund
Telefon: 76056880 / SFO 76056886 Send oss e-post
Redaktør: Tove Andersen
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2020><<
oktober 2020
mtotfls
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
02030405060708
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Gå til Its Learning
Våre ansatte

Mette Løvdal
Rektor
mobil 99643265
76056881
mette.lovdal@vestvagoy.kommune.no (Send)
Tove Andersen
Ass. rektor/merkantil
76056880
tove.andersen@vestvagoy.kommune.no (Send)
Ottar Løvdal
Rådgiver/sosialinspektør
76056885
ottar.lovdal@vestvagoy.kommune.no (Send)
Ingebjørg Rørvik
Kontaktlærer 1.klasse
ingebjorg.rorvik@skole.k1860.no (Send)
Gunn Tunstad
Kontaktlærer 2.klasse
gunn.tunstad@skole.k1860.no (Send)
Christiane Øyen
Kontaktlærer 3.klasse
christiane.oyen@skole.k1860.no (Send)
Are S. Sørebø
Kontaktlærer 4. klasse
aresor@skole.k1860.no (Send)
Vivian Wiik
Kontaktlærer 4. klasse
vivwii@skole.k1860.no (Send)
Anne Fugelli Bjerke
Kontaktlærer 5.klasse
anne.bjerke@skole.k1860.no (Send)
Lars Jørgen Hagen
Kontaktlærer 6. klasse
lars.hagen@skole.k1860.no (Send)
Karl Hansen
Kontaktlærer 7.klasse
karl.hansen@skole.k1860.no (Send)
Beate Grøterud
Kontaktlærer 8.klasse
beate.groterud@skole.k1860.no (Send)
Simen Sløgedal
Kontaktlærer 9. klasse
simslo@skole.k11860.no (Send)
Tommy Nikolaisen
Kontaktlærer 10. klasse
tommy.nikolaisen@skole.k1860.no
Beate Danielsen
Spesialpedagog
beate.danielsen@skole.k1860.no
Halvor Odden
Faglærer
halvor.odden@skole.k1860.no (Send)
Ann Tove Wulff
ann.andreassen@skole.k1860.no (Send)
Cicilie Mørk
Faglærer
cicilie.mork@skole.k1860.no (Send)
Tor-Arne Andreassen
Faglærer
tor-arne.andreassen@skole.k1860.no (Send)
Thomas Hellan
Faglærer
thohel@skole.k1860.no (Send)
Veronica Vårum
Faglærer
veronica.varum@skole.k1860.no (Send)
Gry Vebostad Hansen
Faglærer
gry.hansen@skole.k1860.no
Siv-Bente Willumsen
Faglærer
siv.willumsen@skole.k1860.no (Send)
Aimee C.Larsen
Faglærer
aimee.larsen@skole.k1860.no (Send)
Jenny Benonisen
Lærer
jenny.benonisen@skole.k1860.no
Solveig Sjøstedt
SFO-leder / assistent
76056886
solveig.sjostedt@skole.k1860.no (Send)
May-Bente Sætherø
Assistent skole og sfo
may.sethero@skole.k1860.no (Send)
Ann Carin Hanssen
Barne- og ungdomsarbeider
Hege Hansen
helsefagarbeider
Bjørgun Berg
Helsefagarbeider
bjober@skole.k1860.no (Send)
Jeanett Berntzen
Fagarbeider
jeaber@skole.k1860.no (Send)
May Guijarro
Kantineansvarlig