Meny
Velg seksjon Forside
Austråttveien 1 4306 SANDNES
Telefon: 51 33 85 00 Send oss e-post
Redaktør: Bengt Wik
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<oktober 2017><<
oktober 2017
mtotfls
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gå til Its Learning
Lærere

Skoleåret 2017-2018

Anita Meisland
Lærer 2. og 3. trinn
51 97 48 52
anita.meisland@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Høie
Lærer 5. trinn
51 97 48 55
anette.hoie@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Cathrine Ausdal
Lærer 6. og 7. trinn
51 97 48 57
anne.cathrine.ausdal@sandnes.kommune.no (Send)
Anne-Lise Skavhaug Larsson
Lærer 2. og 3. trinn
51 97 48 51
anne.lise.skavhaug.larsson@sandnes.kommune.no (Send)
Daniel Ueland
Lærer 4. og 7. trinn
51 97 48 54
daniel.ueland@sandnes.kommune.no (Send)
Dorthe Beate Selvik
Lærer 3. og 4. trinn
51 97 48 43
dorthe.beate.selvik@sandnes.kommune.no (Send)
Eirin Vetaas
Lærer 6. og 7. trinn
51 97 48 56
eirin.vetaas@sandnes.kommune.no (Send)
Lene Simonsen
Lærer 6. og 7. trinn
51 97 48 56
lene.simonsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ole Martin Eikeland
Lærer 1. trinn
51 97 48 51
ole.martin.eikeland@sandnes.kommune.no (Send)
Siri Larsen Garvik
Lærer 2. trinn
51 97 48 52
siri.larsen.garvik@sandnes.kommune.no (Send)
Trude Seglem Bjåland
Spesialpedagog
51 97 48 54
trude.seglem.bjaland@sandnes.kommune.no (Send)