Meny
Velg seksjon Forside
Duesvei 35 4023 Stavanger
Telefon: 51 91 20 51 Send oss e-post
Rektor: Colin Pritchard-Davies
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personal - ESA

Aina Mæland
Lærer (permisjon)
aina.meland@stavanger.kommune.no (Send)
Anette Ovesen
Miljøterapeut
anette.ovesen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Ask Rasmussen
Miljøterapeut
anne.ask.rasmussen@stavanger.kommune.no (Send)
Astrid Merete Torkelsen
Kontaktlærer
astrid.merete.torkelsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ayse Yilmaz
Miljøterapeut
ayse.yilmaz@stavanger.kommune.no (Send)
Benedicte H. Mathiassen
Miljøterapeut (permisjon)
benedicte.h.mathiassen@stavanger.kommune.no (Send)
Birthe Nyman Christensen
Lærer
birthe.nyman.christensen@stavanger.kommune.no (Send)
Camilla Thorup Knudsen
Miljøveieleder (vikariat)
camilla.thorup.knudsen@stavanger.kommune.no (Send)
Eldbjørg Døskeland Sokn
Kontaktærer
eldbjorg.doskeland.sokn@stavanger.kommune.no (Send)
Elina Ahmadpoor
Miljøterapeut
elina.ahmadpoor@stavanger.kommune.no (Send)
Eva Rolfsen
Miljøarbeider
eva.rolfsen@stavanger.kommune.no (Send)
Ine Johanne Haagensen
Miljøterapeut
ine.johanne.haagensen@stavanger.kommune.no (Send)
Izabela Maria Ghim
Miljøveileder (vikariat)
izabela.maria.ghim@stavanger.kommune.no (Send)
Jørgen Nylund
Kontaktlærer
jorgen.nylund@stavanger.kommune.no (Send)
Kamiliya Suleymani
Miljøterapeut
kamiliya.suleymani@stavanger.kommune.no (Send)
Katja K. Bøe
Lærer (permisjon)
katja.k.boe@stavanger.kommune.no (Send)
Kjersti Hansen Staveland
Miljøterapeut
kjersti.hansen.staveland@stavanger.kommune.no (Send)
Line Landsverk
Miljøterapeut
line.landsverk@stavanger.kommune.no (Send)
Lisbeth Lindal
Fagarbeider
lisbeth.lindal@stavanger.kommune.no (Send)
Marthe Olavesen Linderud
Miljøveileder
marthe.olavesen.linderud@stavanger.kommune.no (Send)
May Linda Svendson Kaltveit
Miljøterapeut
may.linda.svendson.kaltveit@stavanger.kommune.no (Send)
Mette Ree
Miljøterapeut
mette.ree@stavanger.kommune.no (Send)
Mona Johannesen
Miljøarbeider
mona.johannesen@stavanger.kommune.no (Send)
Silje Ekle
Miljøterapeut
silje.ekle@stavanger.kommune.no (Send)
Stian Tveita Frikstad
Miljøterapeut
stian.tveita.frikstad@stavanger.kommune.no (Send)
Therese Eriksen
Miljøveileder
therese.eriksen@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Eltervaag
Miljøterapeut
tone.eltervaag@stavanger.kommune.no (Send)
Thomas Aalstad
Kontaktlærer
thomas.aalstad@stavanger.kommune.no (Send)
Birgitte Torstensen
Kontaktlærer
birgitte.torstensen@stavange.kommune.no (Send)