Meny
Velg seksjon Forside
Duesvei 35 4023 Stavanger
Telefon: 51 91 20 51 Send oss e-post
Rektor: Colin Pritchard-Davies
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Personal - Eiganes skole

Guri Eskeland Lindheim
Kontaktlærer 1 RØD
guri.eskeland.lindheim@stavangerskolen.no (Send)
Hanne Blålid
Kontaktlærer 1 BLÅ
hanne.blalid@stavangerskolen.no (Send)
Laila Razakandriana
Kontaktlærer 1 BLÅ
laila.razakandriana@stavanger.kommune.no (Send)
Veslemøy G. Kivle
Kontaktlærer 1 GUL
veslemoy.granhoy.kivle@stavangerskolen.no (Send)
Kjersti Seheim
Kontaktlærer 2A
kjersti.seheim@stavangerskolen.no (Send)
Tone Johannessen Røksund
Kontaktlærer 2B
tone.johannessen.roksund@stavangerskolen.no (Send)
Elisabeth Nordmo
Kontaktlærer 2C
elisabeth.nordmo@stavanger.kommune.no (Send)
Bente Seldal Prestmo
Kontaktlærer 2D
bente.seldal.prestmo@stavanger.kommune.no (Send)
Elisabeth Henriksen Løvoll
Kontaktlærer 3A
elisabeth.h.lovoll@stavangerskolen.no (Send)
Cesilie Helberg
Kontaktlærer 3B
cesilie.helberg@stavangerskolen.no (Send)
Sissel Bilstad
Kontaktlærer 3C
sissel.haraldsen.bilstad@stavangerskolen.no (Send)
Hilde Tøgard
Kontaktlærer 4A
hilde.toegard@stavangerskolen.no (Send)
Tone Kristoffersen
Kontaktlærer 4B
tone.kristoffersen@stavangerskolen.no (Send)
Ørjan Sømme
Kontaktlærer 4C
orjan.somme@stavangerskolen.no (Send)
Hanne Østerhus Dahle
Kontaktlærer 5A
Hanne.osterhus.dahle@stavangerskolen.no (Send)
Astrid Eikrem Frette
Kontaktlærer 5B
Astrid.Eikrem.Frette@stavangerskolen.no (Send)
Torunn Berge Gloppen
Kontaktlærer 5C
torunn.berge.gloppen@stavangerskolen.no (Send)
Elin Sagen
Kontaktlærer 6A
elin.sagen@stavangerskolen.no (Send)
Sigrid Heitmann
Kontaktlærer 6B
sigrid.heitmann@stavanger.kommune.no (Send)
Helge Torgersen
Kontaktlærer 7A
helge.torgersen@stravangerskolen.no (Send)
Eirik Fossmark
Kontaktlærer 7B
eirik.fossmark@stavangerskolen.no (Send)
Mona Skogen Svihus
Kontaktlærer 7C
mona.skogen-svihus@stavangerskolen.no (Send)
Anita Nymann Tønnessen
Timelærer 1.trinn
anita.nymann.tonnessen@stavanger.kommune.no (Send)
Anne Berte Tørresdal
Timelærer 2.trinn
anne.berte.torresdal@stavangerskolen.no (Send)
Anne Birgitte Baustad
Miljøarbeider
anne.b.baustad@stavangerskolen.no (Send)
Anne Maren Meland
Timelærer
anne.maren.meland@stavangerskolen.no (Send)
Atle Idsøe
Timelærer
atle.idsoe@stavangerskolen.no (Send)
Ilze Nes
Timelærer
ilze.nes@stavangerskolen.no (Send)
Jessica Öblom
Spesialpedagog
jessica.oblom@stavangerskolen.no (Send)
Jørgen Helliesen
Musikklærer
jorgen.helliesen@stavangerskolen.no (Send)
Kjell Harald Thornes
IKT
kjell.harald.thornes@stavangerskolen.no (Send)
Kristin Torp
Spesialpedagog
kristin.torp@stavangerskolen.no (Send)
Mailin Eskeland
Spesialpedagog
mailin.eskeland@stavangerskolen.no (Send)
Marte Hagland
Timelærer 1.trinn
Marte.hagland@stavangerskolen.no (Send)
Martin Mørk Schau
Timelærer 1.-4.trinn
martin.mork.schau@stavangerskolen.no (Send)
Møyfrid M. Gundersen
Barne-og ungdomsarbeider
moyfrid.m.gundersen@stavangerskolen.no (Send)
Silje Mæle
Timelærer
silje.mele@stavangerskolen.no (Send)
Sindre Magnus Jacobsen
Timelærer
sindre.magnus.jacobsen@stavanger.kommune.no (Send)
Siri Sirnes Roalsø
Barne- og ungdomsarbeider
siri.sirnes.roalso@stavanger.kommune.no (Send)
Sissel Tjelmeland
Miljøarbeider
sissel.tjelmeland@stavanger.kommune.no (Send)
Venke Halvorsen
Timelærer
venke.halvorsen@stavangerskolen.no (Send)
Vetle Tønne Estensen
Timelærer
vetle.tonne.estensen@stavanger.kommune.no (Send)