Meny
Velg seksjon Forside
Telefonveien 1, 4322 Sandnes Ganddal skole Postboks 3032, Ganddal 4392 Sandnes
Telefon: 51974920 Send oss e-post
Redaktør: Gyro Dahle Dragsnes
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Personalet

Her er en oversikt over de ansatte ved Ganddal skole.

Elisabeth H. Holtom
Kontaktlærer 1A
elisabeth.haugvalstad.holtom@sandnes.kommune.no (Send)
Monica Helen Meland
Kontaktlærer 1B
Monica.Helen.Meland@sandnes.kommune.no (Send)
Oddrun Hagen Høie
Kontaktlærer 1C
oddrun.hagen.hoie@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Kilhavn
Kontaktlærer 1D
sissel.kilhavn@sandnes.kommune.no (Send)
Hege Stensland
Kontaktlærer 2A
hege.stensland@sandnes.kommune.no (Send)
Kari Bjør-Nielsen
Kontaktlærer 2B
kari.bjor-nielsen@sandnes.kommune.no (Send)
Anne-Lise Ovedal Birkeland
Kontaktlærer 2C
Anne-Lise.Ovedal.Birkeland@sandnes.kommune.no (Send)
Janet Bru
Kontaktlærer 2D
janet.bru@sandnes.kommune.no (Send)
Ragnhild Aandahl Helvik
Kontaktlærer 3A
ragnhild.aandahl.helvik@sandnes.kommune.no (Send)
Åshild Lunde Viland
Kontaktlærer 3B
ashild.lunde.viland@sandnes.kommune.no (Send)
Hanne Haaland
Kontaktlærer 4A
hanne.haaland@sandnes.kommune.no (Send)
Louise G Håland
Kontaktlærer 4B
louise.g.haland@sandnes.kommune.no (Send)
Øystein Lid
Kontaktlærer 4C
oystein.lid@sandnes.kommune.no (Send)
Thone Eldøy
Kontaktlærer 5A
thone.eldoy@sandnes.kommune.no (Send)
Kjetil Halvorsen
Kontaktlærer 5B
kjetil.halvorsen@sandnes.kommune.no (Send)
Cecilie Harestad
Kontaktlærer 5C
cecilie.harestad@sandnes.kommune.no (Send)
Marie Terese Øglænd
Kontaktlærer 6A
marie.terese.oglend@sandnes.kommune.no (Send)
Ingvar Iversen
Kontaktlærer 6B
ingvar.iversen@sandnes.kommune.no (Send)
Ragnhild Wernø
Kontaktlærer 6C
ragnhild.werno@sandnes.kommune.no (Send)
Arne Kårstad Dalene
Kontaktlærer 7A
arne.karstad.dalene@sandnes.kommune.no (Send)
Elin Vagle Seland
Kontaktlærer 7B
elin.vagle.seland@sandnes.kommune.no (Send)
Torstein Meling
Kontaktlærer 7C / IKT-ansvarlig
48254073
Torstein.Meling@sandnes.kommune.no (Send)
Anette Dorthea Steinmo
Timelærer
Anette.Dorthea.Steinmo@sandnes.kommune.no (Send)
Anne Marte Fossum
Timelærer
anne.marte.echoldt.fossum@sandnes.kommune.no (Send)
Sissel Høyland Asheim
Timelærer
sissel.hoyland.asheim@sandnes.kommune.no (Send)
Melina Kazic
Timelærer
melina.kazic@sandnes.kommune.no (Send)
Hilde Kjosavik
Timelærer
hilde.kjosavik@sandnes.kommune.no (Send)
Tommy Skjæveland
Timelærer
tommy.skjaveland@sandnes.kommune.no (Send)
Ingrid Rage Skuggedal
Timelærer
ingrid.rage.skuggedal@sandnes.kommune.no (Send)
Shu Hua Chen
Timelærer
Oddrun Fauske
SNO-koordinator
oddrun.fauske@sandnes.kommune.no (Send)
Emilia Melbo
Timelærer
emilia.melbo@sandnes.kommune.no (Send)
Gerd Siri Kvilhaug Eie
Spesialpedagog
gerd.siri.kvilhaug.eie@sandnes.kommune.no (Send)
Siv Kristin Edland Eikrem
Spes.ped-koordinator
Siv.Kristin.Edland.Eikrem@sandnes.kommune.no (Send)
Bjørg Mikalsen
Spes.ped-koordinator
bjorg.mikalsen@sandnes.kommune.no (Send)
Ann Iren Overeng Rage
Timelærer
Ann.Iren.Overeng.Rage@sandnes.kommune.no (Send)
Marta Nisja
I permisjon
May-Kristin Øgreid
I permisjon
may-kristin.ogreid@sandnes.kommune.no (Send)
Silje Michaelsen
I permisjon
silje.michaelsen@sandnes.kommune.no (Send)
Marianne Rovik Byberg
Assistent
Olga Davydenko
Assistent
Håvard Strøm Ellingsen
Miljøterapeut
havard.strom.ellingsen@sandnes.kommune.no (Send)
Torill Haave
Assistent
Bente Bakke Haugland
Assistent
Ine Elisabeth Hegre
Assistent
Hege Husebø
Miljøterapeut
hege.husebo@sandnes.kommune.no (Send)
Jørgen Jonassen
Barne- og ungdomsarbeider
Kate Madland Larsen
Assistent
Monika Løvik
Assistent
Amina Mehremic
Barne- og ungdomsarbeider
Anny Merete Meland
Assistent
anny.merete.meland@sandnes.kommune.no (Send)
Jessica Sandra Mieres
Assistent
Tone Iren Moland
Miljøterapeut
tone.iren.moland@sandnes.kommune.no (Send)
Wenche Rønnestad
Barne- og ungdomsarbeider
Aud Svanhild Seldal
Miljøterapeut
aud.svanhild.seldal@sandnes.kommune.no (Send)
Berit Stenlund
Assistent
Ingunn Marie Wenneck
Miljøterapeut
ingunn.marie.wenneck@sandnes.kommune.no (Send)